Burgeriai Vilniuje: kurie restoranai gamina geriausius mėsainius?

Suvožtiniai, arba tiesiog burgeriai jau seniai nebėra tik greitųjų restoranų su šviečiančia M raide atributas. Vilniuje veikia ne vienas restoranas, kuriame ruošiami mėsainiai atrodo ne kaip sumuštinis, ant kurio kažkas atsisėdo, o kaip prašmatnus patiekalas. Štai kelios vietos sostinėje, kuriose siūlome papietauti:

„Keulė Rūkė“ (Pylimo g. 66/Titnago g. 78/Verkių g. 29)

„Keulė Rūkė“ / „Facebook“ nuotr.

Nors Keulė pirmuosiuose puslapiuose dažniausiai mirga dėl kontroversiškų reklamų ar pareiškimų, pagrindinis jų amatas – mėsainiai. Restoranas skelbia, kad visos jų mėsos yra rūkomos kas dieną, tad šviežias maistas čia garantuotas. Jei burgerio neužteks – griebkite mėsos lėkštę ar porciją šonkauliukų. Na ir žinoma nepamirškite pasidaryti asmenukės prie vieno iš „Keulė Rūkė“ meno kūrinių!

„Drama Burger“ (Gedimino pr. 31/Verkių g. 29/PLC “Panorama”/ Vokiečių g. 8)

„Drama Burger“ / Facebook nuotr.

„Drama Burger“ / Facebook nuotr.

Keturi restoranai ir po šventes lakstantis maisto autobusiukas siūlo kruopščiai atrinktą meniu. „Drama Burger“ virtuvės šefai derino įvairius skonius, kad burgeryje atsiskleistų kuo daugiau dramos: skonio, atradimų, nuotykių. Restorane specialiai kepamos brioche bandelės, marinuojamos daržovės, maišomi padažai bei šviežiai malama ir ant žarijų kepama mėsa.

„Meatbusters“ (Kauno g. 35)

„Meatbusters“ / Facebook nuotr.

„Meatbusters“ / Facebook nuotr.

Seilę varvinančius mėsainius kepantys „Meatbusters“ visada ieško naujų skonių ir derinių. O tokie ekstravagantiški burgerių pavadinimai, kaip „Jaučio žandas“, „Karvės laižekas“ ar „Vištienos papukai“ dar labiau intriguoja pasižvalgyti po šios vietos meniu.

„Le Butcher“ (Konstitucijos pr. 21c)

„Le Butcher“ / Facebook nuotr.

Vieta kiek makabrišku pavadinimu, tačiau siūlanti tikrai nemažą mėsainių pasirinkimą. Jei kada norėtumėte išbandyti mėsainį su keptu kiaušiniu, mūsų subjektyvia nuomone, šioje vietoje tikrai verta tai padaryti.

„Karvė ir Viščiukas“ (Švitrigailos g. 29)

„Karvė ir Viščiukas“ / Facebook nuotr.

„Karvė ir Viščiukas“ / Facebook nuotr.

Hipsteriškas interjeras su vintažinių „Elfos“ magnetofonų kolekcija, malonus aptarnavimas, puikūs burgeriai ir ne ką prastesnės kesadilijos: savo dietos žudiką čia ras kiekvienas.

„Burger Street“ (Ukmergės g. 259A/Molėtų pl. 47B/Švitrigailos g. 14)

„Burger Street“ / Facebook nuotr.

Virš „Burger Street“ restoranų iškelta JAV vėliava – stipri pretenzija į amerikietišką burgerio kokybę. Dar arčiau Laisvės statulos ir Didžiojo kanjono priartina ir šios vietos meniu, kurioje mėsainiai pavadinti JAV vietovių pavadinimais. Čia verta apsilnakyti visiems, kurie jaučia nostalgiją vesternams, „Harley Davidson“ motociklams bei, žinoma, burgeriams su Amerikos vėliavėlėmis.

„Boom Burgers Lithuania“ (Gedimino pr. 1)

„Boom Burgers Lithuania“ / Facebook nuotr.

Kaip teigia šios vietos šeimininkai, mėsą burgeriams jie ruošia tik iš aukščiausios rūšies airiškos jautienos, o viskas, ką reikia daryti čia užsukusiems žmonėms, tik mėgautis geru laiku ir burgeriais. Beje, atmosferą šioje vietoje kartais pagyvina ir gyvo garso koncertai.