Burgeriai Vilniuje: skaniausių vietų TOP 10


Kur gaminami skaniausi burgeriai Vilniuje? „Miesto žirafos“ pristato TOP 10 vietų Vilniuje, kurias geriausiai įvertino lankytojai.

Suvožtiniai, mėsainiai arba tiesiog burgeriai Vilniuje jau seniai nebėra tik greitųjų restoranų su šviečiančia „M“ raide atributas. Sostinėje veikia ne vienas restoranas, kuriame ruošiami mėsainiai atrodo ne tik kaip sumuštinis, ant kurio kažkas atsisėdo, o kaip prašmatnus ir itin skanus patiekalas. Tad „Miesto žirafos“ sudarė TOP vietų mieste dešimtuką, kuriame „surikiavo“ palankiausiai klientų „Google“ platformoje įvertintus restoranus.

P.S. Į TOP’ą pateko tik vietos, kurios yra sulaukusios bent 100-o klientų vertinimų.


1. „Holigans“ (Verkių g. 27) / įvertinimas 4,7

Burgeriai Vilniuje

„Holigans“ / Facebook nuotr.

Tikrai itin keista TOP’ą apie burgerius (liet. mėsainius) pradėti nuo vegetariško restorano. Tačiau būtent ši vieta tiek savo burgeriais, tiek kitais gaminamais patiekalai vis labiau užkariauja vilniečių skrandžius bei širdį. Šiai veganiško ir vegetariško maisto “šventovei” pagyrų negaili tiek eiliniai klientai, tiek ir maisto gurmanai. Tad nieko nuostabaus, kad ji šiandien įsitaisė šio TOP’o aukščiausioje pozicijoje.


2. „Burger Street“ (Molėtų pl. 47B) / įvertinimas 4,7

„Burger Street“ / Facebook nuotr.

Virš „Burger Street“ restoranų iškelta JAV vėliava – stipri pretenzija į amerikietišką burgerio kokybę. Dar arčiau Laisvės statulos ir Didžiojo kanjono priartina ir šios vietos meniu, kuriame mėsainiai pavadinti JAV vietovių pavadinimais. Čia verta apsilnakyti visiems, kurie jaučia simpatiją vesternams, „Harley Davidson“ motociklams bei, žinoma, burgeriams su Amerikos vėliavėlėmis.


3. „Meat Lovers Pub“ (Šv. Ignoto g. 14) / įvertinimas 4,6

„Meat Lovers Pub“ / Facebook nuotr.

Tikrai šauni, skani iri itin jaukaus interjero vieta tikriems mėsos ir burgerių “mylėtojams”. Geras aptarnavimas, tikrai kokybiški ir burnoje tirpstantys burgeriai bei pakankamai sočios porcijos leis iš šios vietos išeiti pilnais pilvais ir su šypsena veide.


4. „City Chef Barbecue“ (J. Basanavičiaus g. 1) / įvertinimas 4,6

Burgeriai Vilniuje

„City Chef Barbecue“ / Facebook nuotr.

Į šią vietą Vilniuje privalo užsukti visi, kas tiesiog negali gyventi ne tik be burgerių, bet apskritai be mėsos patiekalų. Čia dirba tikri šio reikalo ekspertai, kurie su mėsos gabalais išdarinėja tikrus kulinarinius stebuklus. Ir tą patvirtinti gali kiekvienas, kuris aukštais balais šią vietą įvertino “googlėje”. Jei tikrai ieškote, kur gaminami sakniausi burgeriai Vilniuje, ši vieta yra viena iš jų.


5. „Taluttis Bakes ‘N’ Shakes“ (Vilniaus g. 35) / įvertinimas 4,5

“Taluttis Bakes ‘n’ Shakes” / Facebook nuotr.

Amerikietiško stiliaus restorane galima rasti itin didelį šios šalies tradicinių patiekalų pasirinkimą. O kokia Amerika be didelių, sočių ir pavojingų figūros formoms burgerių? Čia tokių tikrai rasite ir jie bus pagaminti pagal auksinį “jankišką” standartą.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2