Pexels / Asociatyvi nuotr.

Burgeriai Vilniuje: kurie restoranai gamina geriausius mėsainius?

Suvožtiniai, arba tiesiog burgeriai jau seniai nebėra tik greitųjų restoranų su šviečiančia M raide atributas. Vilniuje veikia ne vienas restoranas, kuriame ruošiami mėsainiai atrodo ne kaip sumuštinis, ant kurio kažkas atsisėdo, o kaip prašmatnus patiekalas. Štai kelios vietos sostinėje, kuriose siūlome papietauti:

„Keulė Rūkė“ (Pylimo g. 66/Titnago g. 78/Verkių g. 29)

„Keulė Rūkė“ / Facebook nuotr.

„Keulė Rūkė“ / Facebook nuotr.

Nors Keulė pirmuosiuose puslapiuose dažniausiai mirga dėl kontroversiškų reklamų ar pareiškimų, pagrindinis jų amatas – mėsainiai. Restoranas skelbia, kad visos jų mėsos yra rūkomos kas dieną, tad šviežias maistas čia garantuotas. Jei burgerio neužteks – griebkite mėsos lėkštę ar porciją šonkauliukų. Na ir žinoma nepamirškite pasidaryti asmenukės prie vieno iš „Keulė Rūkė“ meno kūrinių!

„Drama Burger“ (Gedimino pr. 31/Verkių g. 29/PLC “Panorama”)

„Drama Burger“ / Facebook nuotr.

„Drama Burger“ / Facebook nuotr.

Trys restoranai ir po šventes lakstantis maisto autobusiukas siūlo kruopščiai atrinktą meniu. „Drama Burger“ virtuvės šefai derino įvairius skonius, kad burgeryje atsiskleistų kuo daugiau dramos: skonio, atradimų, nuotykių. Restorane specialiai kepamos brioche bandelės, marinuojamos daržovės, maišomi padažai bei šviežiai malama ir ant žarijų kepama mėsa.

„Meatbusters“ (Kauno g. 35)

„Meatbusters“ / Facebook nuotr.

„Meatbusters“ / Facebook nuotr.

Seilę varvinančius mėsainius kepantys „Meatbusters“ visada ieško naujų skonių ir derinių. Naujausias jų išradimas – Motyvuotas burgeris, kurtas kartu su Motyvuotais Atletais tam, kad kiekvienas sportininkas galėtų leisti sau leisti jį suvalgyti – visgi tik 550 kalorijų!

„Karvė ir Viščiukas“ (Švitrigailos g. 29)

„Karvė ir Viščiukas“ / Facebook nuotr.

„Karvė ir Viščiukas“ / Facebook nuotr.

Jau esame rašę apie šią prie „Lofto“ prigludusią vietą: hipsteriškas interjeras su vintažinių „Elfos“ magnetofonų kolekcija, malonus aptarnavimas, puikūs burgeriai ir ne ką prastesnės kesadilijos: savo dietos žudiką čia ras kiekvienas.

O kur valgote jūs? Pasidalinkite savo mėgstamiausiais mėsainių restoranais komentaruose!

 

Komentarai (12)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.