Burgeriai Vilniuje: skaniausių vietų TOP10


Kur gaminami skaniausi burgeriai Vilniuje? „Miesto žirafos“ pristato TOP 10 vietų Vilniuje, kurias geriausiai įvertino lankytojai.

Suvožtiniai, mėsainiai arba tiesiog burgeriai Vilniuje jau seniai nebėra tik greitųjų restoranų su šviečiančia „M“ raide atributas. Sostinėje veikia ne vienas restoranas, kuriame ruošiami mėsainiai atrodo ne tik kaip sumuštinis, ant kurio kažkas atsisėdo, o kaip prašmatnus ir itin skanus patiekalas. Tad „Miesto žirafos“ sudarė TOP vietų mieste dešimtuką, kuriame „surikiavo“ palankiausiai klientų „Google“ platformoje įvertintus restoranus.

P.S. Į TOP’ą pateko tik vietos, kurios yra sulaukusios bent 100-o klientų vertinimų.


1. „Kansas City Bar-B-Que“ (Aušros vartų g. 27) / reitingas 4,8

„Kansas City Bar-B-Que“ / Facebook nuotr.

Šioje vietoje rasite tikrą gastronominę amerikietišką svajonę. Burgeriai čia gaminami pagal tikras JAV burgerių gamybos tradicijas: jie dideli, sotūs ir atrodo tikrai įspūdingai. Tad jei norite pajusti Ameriką savo burnoje, jums nereikia važiuoti į Kanzasą, užtenka užsukti į šią vietą Vilniuje.


2. „Burger Street“ (Molėtų pl. 47B) / reitingas 4,7

„Burger Street“ / Facebook nuotr.

Dar vienas restoranas su amerikietiška dvasia. Virš „Burger Street“ restoranų iškelta JAV vėliava – stipri pretenzija į amerikietišką burgerio kokybę. Dar arčiau Laisvės statulos ir Didžiojo kanjono priartina ir šios vietos meniu, kuriame mėsainiai pavadinti JAV vietovių pavadinimais. Čia verta apsilnakyti visiems, kurie jaučia simpatiją vesternams, „Harley Davidson“ motociklams bei, žinoma, burgeriams su Amerikos vėliavėlėmis.


3. „RoseHip Vegan Bistro“ (B. Radvilaitės g. 7) / reitingas 4,7

„RoseHip Vegan Bistro“ / Facebook nuotr.

Tradicinių gastronominių vertybių puoselėtojai pasakys, kad vegetariškas burgeris iš esmės yra nesusipratimas. Tačiau mes tikrai drįstumėme su jai pasiginčyti. Kai paragauji šio patiekalo šiame vegetariškame restorane, supranti, kad mėsa tikrai gali būti ir nepagrindiniu burgerio ingredientu. Panašiai mąsto tikriausiai ir ne vienas šios vietos klientas, kuris negaili aukštų įvertinimų šiam restoranui “googlėje”.


4. „Meat Lovers Pub“ (Liejyklos g. 8) / reitingas 4,6

„Meat Lovers Pub“ / Facebook nuotr.

Tikrai šauni, skani iri itin jaukaus interjero vieta tikriems mėsos ir burgerių “mylėtojams”. Geras aptarnavimas, tikrai kokybiški ir burnoje tirpstantys burgeriai bei pakankamai sočios porcijos leis iš šios vietos išeiti pilnais pilvais ir su šypsena veide.


5. „City Chef Barbecue“ (J. Basanavičiaus g. 1) / reitingas 4,6

Burgeriai Vilniuje

„City Chef Barbecue“ / Facebook nuotr.

Į šią vietą Vilniuje privalo užsukti visi, kas tiesiog negali gyventi ne tik be burgerių, bet apskritai be mėsos patiekalų. Čia dirba tikri šio reikalo ekspertai, kurie su mėsos gabalais išdarinėja tikrus kulinarinius stebuklus. Ir tą patvirtinti gali kiekvienas, kuris aukštais balais šią vietą įvertino “googlėje”. Jei tikrai ieškote, kur gaminami sakniausi burgeriai Vilniuje, ši vieta yra viena iš jų.


6. „Barbeque Burgers“ (Šiltnamių g. 9) / reitingas 4,6

burgeriai Vilniuje

„Barbeque burgers“ / Facebook nuotr.

Einant Šiltnamių gatve dėmesį patraukia mėlynai geltonas kuklus pastatas su minimalistine iškaba, tačiau užsukus į vidų, supranti, kad čia tavęs gali laukti didžiulė ir įvairi mėsos patiekalų skonių paletė. Vienareikšmiškai šioje vietoje Vilniuje gaminami vieni skaniausių burgerių, o su tokia mūsų nuomone sutinka ir kiti gerų atsiliepimų šiai vietai negailintys klientai.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2