Burgeriai Vilniuje: skaniausių vietų TOP10

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

7. „Grill London“ (Verkių g. 31) / reitingas 4,6

burgeriai Vilniuje

„Grill London“ / Facebook nuotr.

Šis maisto tinklas stebina tuo, kad beveik visos jo vietos turi tikrai didelį kiekį įvertinimų, tačiau jų bendras reitingas vis vien išlieka labai aukštas. Išlaikyti tokį klientų pasitikėjimą tikrai nėra lengva ir vienareikšmiškai „Grill London“ tikrai nusipelno vietos šiame TOP’e.


8. „Tesla PUB“ (Totoriu g. 5) / reitingas 4,5

Burgeriai Vilniuje

„Tesla PUB“ / Facebook nuotr.

Vieta ambicingu pavadinimu gal ir nelabai turi ką bendro su automobiliais ar elektronika, tačiau šiai legendinei kompanijai būdingo preciziškumo šiame „pub’e“ tikrai netrūksta.  Burgeriai čia tikrai labai skanūs ir belieka palinkėti “Teslai” dirbti ne tik “vakariniu” ritmu (šiokiadieniais atsidaro nuo 17 val.), tačiau ir pasiūlyti savo ruoštą maistą tiems, kurie po miestą vaikšto ir dienos metu.


9. „Bučeris“ (Verkių g. 29) / reitingas 4,4

„Bučeris“ / Facebook nuotr.

Visų prima reikia paminėti, kad šios vietos pagrindinė veikla yra mėsos prekyba. Tačiau čia taip pat gaminami ir itin skanūs mėsainiai, kuriuos galite paragauti vietoje, užsiakyti išsinešimui ar net į namus. Juk niekas nesiginčys, jog pagrindinis burgerio ingredientas yra mėsa. Tad žmonės, kurie visapusiškai išmano apie šį produktą, tiesiog negalį pagaminti prasto mėsainio.


10. „Boom! Burgers“ (Gedimino pr. 1) / reitingas 4,4

Mėsainiai Vilniuje

„Boom Burgers Lithuania“ / Facebook nuotr.

Kaip teigia šios vietos šeimininkai, mėsą burgeriams jie ruošia tik iš aukščiausios rūšies airiškos jautienos, o viskas, ką reikia daryti čia užsukusiems žmonėms, tik mėgautis geru laiku ir…burgeriais. Visiškai tam pritariame. Ši vieta tikrai yra verta būti šiame dešimtuke bei linkime jos šeimininkams dar gausesnio kiekio gerų įvertinimų iš klientų.

Straipsnis atnaujintas 2022 m. gruodį.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)

Puslapiai: 1 2