Burgeriai Vilniuje: skaniausių vietų TOP 10

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6. „Archie’s burger“ (Ukmerges g. 369) / įvertinimas 4,5

“Archie’s burger” / Facebook nuotr.

Šios vietos šeimininkai viešai deklaruoja, jog patys yra tiesiog pamišę dėl burgerių. Tad nieko nuostabaus, kad jau penktus metus dirbanti vieta yra subūrusi lojalių klientų ratą, kurie ne tik reguliariai mielai skanauja šios vietos patiekalus, bet ir negaili šiai “burgerinei” gerų atsiliepimų ir įvertinimų. Reikia pripažinti, tikrai yra už ką…


7. „Tesla PUB“ (Totoriu g. 5) / įvertinimas 4,5

Burgeriai Vilniuje

„Tesla PUB“ / Facebook nuotr.

Vieta ambicingu pavadinimu gal ir nelabai turi ką bendro su automobiliais ar elektronika, tačiau šiai legendinei kompanijai būdingo preciziškumo šiame „pub’e“ tikrai netrūksta.  Burgeriai čia tikrai labai skanūs ir belieka palinkėti “Teslai” dirbti ne tik “vakariniu” ritmu (šiokiadieniais atsidaro nuo 17 val.), tačiau ir pasiūlyti savo ruoštą maistą tiems, kurie po miestą vaikšto ir dienos metu.


8. „Bučeris“ (Verkių g. 29) / įvertinimas 4,5

„Bučeris“ / Facebook nuotr.

Visų prima reikia paminėti, kad šios vietos pagrindinė veikla yra mėsos prekyba. Tačiau čia taip pat gaminami ir itin skanūs mėsainiai, kuriuos galite paragauti vietoje, užsiakyti išsinešimui ar net į namus. Juk niekas nesiginčys, jog pagrindinis burgerio ingredientas yra mėsa. Tad žmonės, kurie visapusiškai išmano apie šį produktą, tiesiog negalį pagaminti prasto mėsainio.


9. „Meatbusters“ (Kauno g. 35) / įvertinimas 4,4

Mėsainiai Vilniuje

„Meatbusters“ / Facebook nuotr.

Seilę varvinančius mėsainius kepantys „Meatbusters“ visada ieško naujų skonių ir derinių. O tokie ekstravagantiški burgerių pavadinimai, kaip „Jaučio žandas“, „Karvės laižekas“ ar „Vištienos papukai“ dar labiau intriguoja pasižvalgyti po šios vietos meniu.


10. „Boom! Burgers“ (Gedimino pr. 1) / įvertinimas 4,4

Mėsainiai Vilniuje

„Boom Burgers Lithuania“ / Facebook nuotr.

Kaip teigia šios vietos šeimininkai, mėsą burgeriams jie ruošia tik iš aukščiausios rūšies airiškos jautienos, o viskas, ką reikia daryti čia užsukusiems žmonėms, tik mėgautis geru laiku ir…burgeriais. Visiškai tam pritariame. Ši vieta tikrai yra verta būti šiame dešimtuke bei linkime jos šeimininkams dar gausesnio kiekio gerų įvertinimų iš klientų.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)

Puslapiai: 1 2