savaitgalio TOP renginiai

Savaitgalio TOP renginiai pagal „Miesto žirafas“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

„Miesto žirafos“ pristato savaitgalio renginių „TOP’ą“ trims didžiausiems Lietuvos miestams.

Šį savaitgalį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tikrai netrūks gražių ir įdomių renginių. Tad „Miesto žirafos“ visiems siūlo pasidairyti po tradicinį mūsų savaitgalio renginių TOP’ą.


Savaitgalio TOP renginiai: Vilnius


Vilniaus šviesų festivalis

Tikriausiai įdomiausias šio savaitgalio renginys Lietuvoje. Vilnių jau antrą kartą nušvies įvairių Lietuvos ir užsienio menininkų darbai. Beje, šį savaitgalį Vilnius mini ir savo gimtadienį. Tad kodėl jo nepasveikinus gausia žmonių minia miesto širdyje. Beje, „Miesto žirafos“ parengė festivalio instaliacijų „TOP’ą“. Tad belieka išsirinkti ir sudalyvauti.


„Kindness“ koncertas

Po „Kindness“ slapyvardžiu slepiasi itin spalvingą vaizduotę turintis ir pasaulį per muziką tiriantis veikėjas Adamas Bainbridge‘as. Prieš dešimt metų pasaulį išvydo pirmieji „Kindness“ singlai „Swingin‘ Party“ ir „Gee Up“. Tada Adamas kūrė remiksus, trynėsi šokių aikštelėse, neturėjo pinigų ir miegojo ant viešbučio grindų. Šiandien – jis tikrai kietas prodiuseris ir atlikėjas, o bendras jo darbas su Beyoncé sese Solange Knowles pelnė jam net „Grammy“ apdovanojimą. Penktadienį ši talentinga asmenybė aplankys „Loftą“, tad praleisti progą jį išgirsti gyvai būtų nuodėmė.


Tarptautinė turizmo paroda „ADVENTUR“

Gera žinia ta, kad jau artėja vasara ir jau greit prasidės atostogų vajus. Tad šį savaitgalį yra puiki proga šiame renginyje susipažinti su naujausiomis kelionių idėjomis ir tendencijomis. Puikus renginys mėgstantiems keliauti ir ne tik.


Savaitgalio TOP renginiai: Kaunas


Krepšinis: „Žalgiris“ – „ALBA“

Kauno „Žalgiris“ šį penktadienį namuose priims Berlyno „ALBA“ komandą. Svečiuose pergalę šventė vokiečiai, tad laikas revanšui. Padarykim taip, kad namų sienos prie pergalės prisidėtų itin svariai.


Vakarėlis „Taste of Feeling“

Šiam savaitgaliui „Lizdas“ žada suplakti itin gerą elektroninės muzikos kokteilį. Čia šią savaitę atvyksta „Red Light Radio“ judintojas Max Abysmal, „Pardon Moi“ dueto narys Thomas Freudenthal ir vis labiau ryškėjanti roterdamietė Mad Miran. Geras elektroninės muzikos vakarėlis, geram skoniui.


Tomi Paldanius koncertas

Suomių „Fingerstyle“ gitaristas, Tomi Paldanius, tuo pačiu metu viena gitara groja melodijas, akordus, bosines linijas ir net solo. Jis savaip aranžavo daug hitų, pavyzdžiui, „Bohemian Rhapsody“, „Hotel California“ ir „Nothing Else Matters“. Šios ir kitos aranžuotės, kurias atlieka gitaristai visame pasaulyje, socialiniuose tinkluose pasiekė dešimtis milijonų peržiūrų. O šį savaitgalį visą tai bus galima išgirsti gyvai Kaune.


Savaitgalio TOP renginiai: Klaipėda


Trimito žvaigždė ir NIKO

Kamerinis orkestras NIKO pristato koncertinę programą kartu su vienu garsiausių šių laikų trimitininkų Ole Edvardu Antonsenu. Koncerte klausytojai išgirs autorinę kompozitoriaus Gedimino Gelgoto muziką. Taip pat renginio metu laukia ir nemažai malonių muzikinių improvizacijų. Tikrai puikus renginys rimtosios muzikos gerbėjams.


Laimos Vaikulės koncertas

Su šios Latvijos muzikos superžvaigždės dainomis užaugo visa karta. Ir net sunku patikėti, kad taip nuostabiai atrodanti atlikėja scenoje jau yra net kelis dešimtmečius. O savaitgalį jos charizma ir muzika bus galima mėgautis Klaipėdoje. Beje, bilietas į šį renginį tikrai gali būti puiki dovana jūsų tėvams ar seneliams.


Spektaklis „Graži ir ta galinga“

Šio spektaklio komanda neseniai susprogdino internetą savo muzikiniu vaizdo klipu „Žemaitė“. Atvirai pasakius, geresnės lietuviškos reklamos spektakliui jau senokai nematėm. Tad jei dar nesate savo akimis regėję  „Graži ir ta galinga“, tam yra puiki proga šį savaitgalį.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas