savaitgalio top renginiai

Virtualūs savaitgalio TOP renginiai pagal „Miesto žirafas“

Nežinai, ką veikit? „Miesto žirafos“ pristato virtualių savaitgalio renginių „TOP’ą“, kuriuos galėsite stebėti neišėję iš namų.

Net ir gyvenant karantino sąlygomis nuobodžiauti tikrai neverta. Šiuo metu tikrai galima rasti nemažai renginių, kuriuos galite stebėti ir net juose dalyvauti virtualiai. Visus tokius renginius nuo šiol galite rasti naujame „Miesto žirafų“ virtualių renginių kalendoriuje. O mes dar savo ružtu jums atrinkome ir įdomiausių šio savaitgalio virtualių renginių TOP 5.


„Lofto“ renginių serija „Karantinas“: „The Mirror“ ir „Afrodelic“ koncertai

„Loftas“ karantino metu nemiega ir toliau siūlo pramogas „nuotoliniu būdu“ savo gerbėjams. Ši kultinė Vilniaus vieta šį savaitgalį pažers tiek ankščiau jų erdvėje nufilmuotų koncertų, tiek gyvų transliacijų. O šį savaitgalį visi „Lofto“ dėka internetu galėsime pasimėgauti gyvais atlikėjų „The Mirror“ ir „Afrodelic“ pasirodymais.


„Kino pavasario“ filmų peržiūrą

Ketvirtadieni virtualioje erdvėje oficialiai startavo didžiausias Lietuvoje kino festivalis „Kino pavasaris“. Dešimtys garsių kino juosto dabar jau yra prieinamos namų kino platformose. Nežinote, ką žiūrėti. Paspauskite ant renginio nuorodas ir rasite „Miesto žirafų“ festivalio filmų dešimtuką bei nuorodas, kur galite juos pažiūrėti namuose.


Klaipėdos baseino virtualios treniruotės namuose

Koronaviruso akivaizdoje būtina stiprinti imunitetą. O tai jums padės padaryti Klaipėdos baseino trenerių komanda. Jau šį penktadienį galėsite tiesiogiai stebėti ir žinoma dalyvauti viso kūno treniruotėje.


Nemokama jogos pamoka internetu

Dar viena puiki veikla bei renginys tiek fizinei, tiek dvasinei sveikatai. Tad pasiruoškite pleduką, pagalvę, įsijunkite kompiuterį ir sekite profesionalios jogos instruktorės nurdymus. Didelė tikimybė, kad po šio seanso pasijusite daug ramesni.


Nemokama šokio pamoka senjorams

Senjorams šis vyrusas, pasak mokslininų, yra pavojingiausias. Tad šiai žmonių grupei tikrai verta susirūpinti savo sveikata ir imunitetu. O šokis ir judesys jo stiprinimui puikiai tinka. Tad padėkite savo vyresniems tėvams ir seneliams su išmaniosiomis technologijomis ir parodykite šią virtualią pamoką, kurioje šokių žingsnelių mokis profesionalus treneris Niels Claes.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius virtualius renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas