savaitgalio top renginiai

Savaitgalio TOP renginiai pagal „Miesto žirafas“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Nėra blogo oro yra tik bloga apranga. Šią frazę mes dažnai girdime, kuomet pas mus visą vasarą pliaupia lietus. O ką su apranga daryti, kaip taip karšta? Mes tikrai nežinom. Užtat žinom, kas gero šį savaitgalį vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Apie tai gali sužinoti „Miesto žirafų“ savaitgalio renginių TOP’e. P.S. Kai karšta, geriau išvis nesirengti.

Savaitgalio TOP renginiai: Vilnius

Kultūros naktis 2019

Vien iš šios šventės atskirų renginių galimą būtų sudėlioti visą sostinės savaitgalio renginių TOP’ą. Tačiau „Miesto žirafos“ jau tai padarė kitame straipsnyje, tad nesikartosim… Itin didelis kiekis parodų, spektaklių, koncertų bei kitų pramogų užlies Vilnių šį savaitgalį. O kad nepasimestumėte tarp jų, tiesiog paskaitykite mūsų specialų Kultūros nakties TOP’ą.

Kur? Įvairios vietos Vilniuje
Kada? birželio 14 d.

Šlapia uodega

Šaunus renginys keturkojams ir jų šeimininkams. O dar kai lauke tokia kaitra, dalyvavimas šiame renginyje – tikra paslauga jūsų šuniui. O kur dar sportinis azartas? Tiesa, dalyvių registracija į šį renginį jau baigėsi, tačiau net ir pažiūrėti į įdomiausius keturkojų šuolius tikrai verta.

Kur? Ogmios miestas (Šeimos a. 3)
Kada? birželio 15 d. 11.00 val.

Kernavė Trail 2019

Tikras išbandymas bėgimo entuziastams. Trys distancijos, gamtos apsuptis ir, tikriausiai, nemažas karštis. Jei norite pasitikrinti savo ištvermę bei praleisti laiką gamtoje, šis renginys kaip tik jums.

Kur? Vingio parkas
Kada? birželio 15 d. 12.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Kaunas

Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

Tai grupė, prieš kurios koncertą visuomet reikia pasitarti bent su vaistininku… Dėl to, kad nuo geros nuotaikos ir šėlsmo tiesiog gali sustoti širdis. O jei rimtai, šių vyrukų visuomet smagu klausytis, o dar smagiau į juos žiūrėti. Tad nepraleidžiam progos gerai praleisti laiką.

Kur? „AdForm“ kiemelis (Rotušės a. 19).
Kada? Birželio 14 d. 19.00 val.

TRAPFEST

Praeitais metais pasisekimo sulaukęs ir trap’o bombą susprogdinęs festas sugrįžta. Dar stipriau ir dar garsiau! „Mad Money“, „Free finga“, „Flying saucer gang“ bei dar daug vardų, kurie labai gerai pažįstami šiuolaikinės muzikos gerbėjams. Visus juos bus galima išgirsti šį savaitgalį vienoje vietoje.

Kur? „AdForm“ kiemelis (Rotušės a. 19).
Kada? Birželio 14 d. 17.00 val.

Ekskursija laivu į Raudondvario dvarą

Pramoga norintiems kitokio savaitgalio. Nesate buvę Raudondvario dvare? O gal niekada nesate plaukę laivu per Nemuną? Abu pirmus kartu turite galimybę patirti šį savaitgalį sudalyvavę šioje atrakcijoje. Tereikia susirinkti gerų draugų kompaniją ir gerai praleisti laiką.

Kur? Kauno senamiesčio prieplauka
Kada? Birželio 16 d. 12.30 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Klaipėda

Šokių konkursas „Lithuanian Open“

Puikus renginys šokių mėgėjams. Geriausi Hip-hop šokėjai iš Lietuvos bei užsienio šalių pradės varžysis dėl geriausio titulo. Šiemet prognozuojama, jog konkurse dalyvaus beveik 2000 dalyvių, tad pažiūrėti tikrai bus į ką.

Kur? „Švyturio“ arena (Dubysos g. 10).
Kada? Birželio 14-15 d. 19:00 val.

Festivalis „Nida 2019“

„Benai – plaukiam į Nidą“. Su šia legendine fraze užaugo ne vien karta. Taip pat ir su „Nidos“ festivaliu. Ir nors muzikine prasme renginys neauga jau kokius porą dešimtmečių, jis vis vien pritraukia minias žmonių. Tad jei nesinori klausytis muzikos, festivalio metu Nidoje tikrai bus ką veikti ir be to. Juk kalbame apie Nidą!

Kur? Nida
Kada? Birželio 14-16 d. 17.30 val.

Chorų festivalis „Mes – Lietuvos vaikai“

Šis renginys visuomet atjauniną miestą savo įspūdinga eisena, o Klaipėdos vasaros estrados vaiduoklis bent kartą per metus atgyje ir ne per „SEL“ koncertą. Mažoji mūsų krašto dainų šventė vėl į pajūrį sutrauks dešimtys chorų iš visos Lietuvos, o festivalio baigiamajame koncerte netrūks nei laiko patikrintos muzikos, nei pramogų.

Kur? Klaipėdos vasaros estrada
Kada? Birželio 15-16 d. nuo 10.00 val.