savaitgalio top renginiai

Savaitgalio TOP renginiai pagal „Miesto žirafas“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

„Miesto žirafos“ tradiciškai pristato savaitgalio renginių „TOP’ą“ trims didžiausiems Lietuvos miestams.

Ruduo, ruduo… Krenta lapai auksiniai ir leidžiasi tyliai…Oj. Per daug nukrypom:) O jei rimtai, tai štai  naujas šios savaitės „Miesto žirafų“ savaitgalio renginių TOP’as Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai.

Savaitgalio TOP renginiai: Vilnius

Vilnius Jazz

Vienas svarbiausių Lietuvos džiazo muzikos festivalių „Vilnius Jazz“ šiemet vėl sukvietė daug įdomių džiazo muziko atlikėjų iš viso pasaulio. Festivalis vyks 5 dienas, tad būtų didžiulė gėda nenueiti bent į vieną šios muzikos fiestos koncertą. Tad paspaudžiam ant „linko“ ir renkamės savo favoritus.

Kur? Lietuvos rūsų dramos teatras (J.Basanavičiaus g. 13)
Kada? spalio 16 – 20 d.

„ROYCE“ koncertas

Geriausia šių dienų Klaipėdos roko grupė atvyksta į sostinę ir čia „paduos“ teisingų gitaros rifų. Kas buvo bent vienam iš šios grupės koncertų, žino, kad antras grupės pavadinimas yra „kokybė“. Tad nusivilti šios grupės koncertu praktiškai neįmanoma.

Kur? Vakaris (A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7)
Kada? spalio 17 d. 19 val.

Ionnalee (iamamiwhoami) koncertas

Garsios indie muzikos grupės „iamamiwhoami“ balsas Ionnalee atvyksta į Lietuvą. Ši asmenybė yra tikra „Youtube“ sensacija ir švedų muzikos inovatorė. Juk švediško „Grammy“ apdovanojimo už dyką šiaip sau niekam neduoda? Talentingoji skandinavė savaitgalį bus „Lofte“. Net nebereikia sakyti, kad tai puikus renginys tikriems melomanams.

Kur? Loftas (Švitrigailos g. 29)
Kada? spalio 18 d. 20.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Kaunas

Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ koncertas

Žmogus legenda, teatro, kino bei televizijos aktorius, režisierius ir itin šviesi asmenybė Rolandas Kazlas kviečia į savo koncertą Kaune. Koncerte-spektaklyje „Poetai ateina“ skambės geriausi šio aktoriaus muzikiniai ir poezijos kūriniai. Žinant šio žmogaus talentą daug svarstyti ar eiti į šį renginį nereikėtų. Nes per ilgai svarstant gali nebelikti ir bilietų.

Kur? VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28)
Kada? spalio 18 d. 19.00 val.

Erros Ramazzoti koncertas

Italijos muzikos superžvaigždė atvyksta į Kauną. Bent vieną Erros Ramazzoti kūrinį yra girdėjęs turbūt kiekvienas lietuvis, o šio atlikėjo sukurta muzika jau aukso raidėmis įrašyta į pasaulio muzikos istoriją. Ką čia daugiau ir pridursi… Šeštadienis, „Žalgirio arena“ ir Erros Ramazzoti.

Kur? Žalgirio arena (Mindaugo pr. 50)
Kada? spalio 18 d. 20.00 val.

Pasaulinė kačių paroda

Kas yra geriau už katinuką? Daug katinukų! O jų tikrai bus labai daug šį savaitgalį Kaune, nes čia vyks Pasaulinė kačių paroda. Tad jei esate murklių gerbėjas, jau žinote kur pasisemti teigiamos energijos naujai savaitei.

Kur? Studentų gatvė 48.
Kada? spalio 19 d. 10.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Klaipėda

Parodos „Grožis 2019“ ir „Stiliuz 2019“

Savaitgalį Klaipėdoje kvies dvi dedelės grožio ir stiliaus parodos po vienu stogu. Tikras džiaugsmas moterų akims ir tikras siaubas jų piniginėms. Ei, bet gyveni tik kartą. Beje, vyrai, tai gali būtu labai puiki proga pamaloninit savo gyvenimo moterį.

Kur?  Švyturio arena (Dubysos g. 10,)
Kada? spalio 18 d. 11.00 val.

Jurijaus Veklenko koncertas

Aksominio balso Klaipėdietis Jurijus Veklenko sugrįžta į savo gimtajį miestą jaukiam koncertui. Jurijui iki „Eurovizijos“ finalo pritrūko vos vieno balo, bet mes pasistenkim, kad jam gerokai pritrūktų vietų publikai Kultūros fabrike.

Kur? Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Kada? spalio 18 d. 19.00 val

„Kuršių Nerija Trail“ bėgimas

Orą savaitgalį prognozuoja neblogą, tad gal iš spintos išsitraukiam bėgimo aprangą ir pabandom prasibėgti vienoje iš gražiausių Lietuvos vietų Kuršių Nerijoje? Už? Tada susitinkam „Kuršių Nerija Trai“ bėgimo starte.

Kur? Kuršių Nerija
Kada? spalio 19 d. 8.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas