savaitgalio top renginiai

Savaitgalio TOP renginiai pagal „Miesto žirafas“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

„Miesto žirafos“ tradiciškai pristato savaitgalio renginių „TOP’ą“ trims didžiausiems Lietuvos miestams.

Ore jau galima jausti mandarinų, imbierinių sausainių bei šaltalankių arbatos kvapą, kuris mums primena, kad artėja gražiausios žiemos šventės. Didieji Lietuvos miestai jau įžiebė savo kalėdines eglutes. Tad belieka tik neatsilikti šiame, ką tik startavusiame kalėdinių (ir ne tik) renginių maratone. O tai padaryti jums padės tradicinis „Miesto žirafų“ savaitgalio renginių TOP’as Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai.

Savaitgalio TOP renginiai: Vilnius

Didžioji Vilniaus kalėdinė mugė

Dar nepradėjot ieškoti kalėdinių dovanų? Tam puikią progą turėsite šį savaitgalį. Didžioji Vilniaus kalėdinė mugė lankytojus pasitiks su 500 amatininkų, prekybininkų, maisto gamintojų bei dizainerių. Tad iš ko rinktis potencialias kalėdines dovanas tikrai bus.

Kur? Litexpo (Laisvės pr. 5)
Kada? gruodžio 7-8 d. nuo 10.00 val.

„G&G Sindikato“ albumo pristatymas

Praėjus lygiai 20 metų nuo pirmojo grupės albumo „Tavo sielos vagiz“ pasirodymo „G&G“ vyrukai rengia oficialų jo pristatymą, kurio taip ir nepadarė tada. Be to, grupė grįžta į tą pačią salę, kurioje prieš tuos pačius 20 metų pirmą kartą į sceną lipo kartu. Lenarai, kuprinės, fulkepai, susipynę mikrofonų laidai, išsiliejęs alus ir viskas ką grupė moka geriausio. Nostalgijos ir teisingos energijos pripildytas koncertas – garantuotas.

Kur? Kablys (Kauno g. 5)
Kada? gruodžio 7 d. 18.30 val.

Ericos Jennings koncertas

O visai kitokios nuotaikos vyraus tą patį vakarą kitoje Vilniaus vietoje, kur savo kalėdinių dainų koncertą surengs talentingoji Erica Jennings. Jei dar nepajutote kalėdinės dvasios, būtinai apsilankykite šiame koncerte. Gražiausios kalėdinės dainos ir švelnus Eric’os balsas nuneš jus kažkur kur balta, šilta ir jauku.

Kur? Kongresų rūmai (Vilniaus g. 6)
Kada? gruodžio 7 d. 19.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Kaunas

Miuziklas „Lituanica“

Įstabus miuziklas savaip pasakojantis dar įstabesnę lakūnų Dariaus ir Girėno istoriją. Pagrindinius vaidmenis čia atliko aktorius Jokūbas Bareikis bei dainininkai Vaidas baumila ir Monika Pundziūtė – Monique. Tad nepraleiskite šio gražaus reginio šį savaitgalį Kaune.

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? gruodžio 6 d. 19.00 val.

Mugė „Fashion Bazzar Kalėdos“

Dar viena proga smagiai apsipirkti Kalėdoms. Tuo tarpu, kad po vienų stogų susirenka tiek daug mados ir stiliaus priemonių gamintojų bei prekeivių. Tad kodėl iš anksto ko nors nepasidovanojus ir sau?

Kur? Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada?
gruodžio 7 d. nuo 10.00 val.

Krepšinio varžybos: „Žalgiris“ – „Rytas“

Principinė dviejų Lietuvos krepšinio grandų dvikova šį savaitgalį vyks Kaune. Ir nors pastaruoju metu „Žalgiris“ šiose dvikovose dominuoja, jos vis vien sutraukia daug žmonių dėmesio. Juk „Rytas“ moka kartais (ne)maloniai nustebinti.

Kur? „Žalgirio“ arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50)
Kada? gruodžio 8 d. nuo 17.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Klaipėda

Marijono Mikutavičiaus koncertas

Vienareikšmiškai didžiausiai šio savaitgalio koncertas Klaipėdoje. Įspūdingi techniniai sprendimai, vieningai dainuojanti minia ir geriausios Marijonos Mikutavičiaus dainos. Nežinom, kaip jums, bet mums nėra geresnė kalėdinės lietuviškos dainos už „Velnias, man patinka Kalėdos“.

Kur? Švyturio arena (Dubysos g. 10)
Kada? gruodžio 6 d. 19.00 val.

Palangos Kalėdų eglės įžiebimas

Savo Kalėdų eglę šį savaitgalį pristatys ir Palanga. O šiame renginyje netrūks nei kokybiškos muzikos, nei teatrališkumo, nei kalėdinės dvasios. Tad jei savaitgalį turėsite laiko, prasukite pro Lietuvos pajūrio kurortą.

Kur? Grafų Tiškevičių alėja
Kada? gruodžio 6 d. 18.00 val.

Čiuožyklos Teatro aikštėje atidarymas

Šį savaitgalį Teatro aikštė virs didele čiuožykla. Kiekvienas norintys pačiuožinėti ir turintis savo pačiūžas galės tai padaryti nemokamai. Tad būkite pirmieji, kurie išmėgins naujos čiuožyklos po atviru dangumi ledą.

Kur? Teatro aikštė
Kada? gruodžio 7 d. 17.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas