savaitgalio top renginiai

Savaitgalio TOP renginiai pagal „Miesto žirafas“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

„Miesto žirafos“ tradiciškai pristato savaitgalio renginių „TOP’ą“ trims didžiausiems Lietuvos miestams.

Štai ir sulaukėm paskutiniojo pilno rugpjūčio savaitgalio. Nors vasara jau skaičiuoja paskutines dienas, spėti pasidžiaugti vasarišku oru ir šiam sezonui būdingais renginiais dar tikrai galima spėti. Tuo labiau, kad šį savaitgalį jų netrūks nei Vilniuje, nei Kaune, nei Klaipėdoje. „Baltijos kelio“ jubiliejinių renginių gidą jau parengėme atskirame straipsnyje. O čia „Miesto žirafos“ surinko tradicinį įdomiausių savaitgalio renginių TOP’ą. Tad skaitom ir planuojam savaitgalį.

Savaitgalio TOP renginiai: Vilnius

„Peronas“ ketvirtasis gimtadienis

„Peronas“ skaičiuoja ketverių metų sukaktį ir verčia dar vieną šviežų sezono lapą. Per metus buvo daug visko ir už visą tai vietos šeimininkai nori atsidėkoti savo lankytojams. Tokiai progai paminėti pakviestas pats „Frank Music“ ir „Fine“ įrašų kompanijos bosas, nepailstantis prodiuserį, bei savo selekcijomis stebinantis Johannes’as Albert’as. Smagių ritmų pridėti turėtų ir legendinių klubų „Berghain“ bei „Panorama Bar“ duris atvėręs Mario Moretti bei, žinoma, savi rezidentai. Trumpai tariant, geras šokių vakarėlis garantuotas.

Kur? Peronas (Geležinkelio g. 6)
Kada? Rugpjūčio 23 d. 20.00 val.

„Kinas po žvaigždėmis“: „Whitney“

Kino po atviru dangumi festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ šį savaitgalį siūlo prisiminti legendinę atlikėją Whitney Houston. Dokumentinis filmas „Whitney“ įdėmiai žvelgia į vienos talentingiausių visų laikų atlikėjų gyvenimą, stulbinančią karjerą ir dramatišką likimą. Draugai, artimieji ir kolegos dalinasi prisiminimais apie pop muzikos legendos kelią į šlovę, komplikuotą santuoką ir tragišką mirtį, sulaukus vos 48-erių metų. Tad jei norite šį savaitgalį prasmingos pramogos, užsukite į Valdovų rūmus pasižiūrėti filmo „Whitney“.

Kur? Valdovų rūmai
Kada? Rugpjūčio 24 d. 21.30 val.

Festivalis „Garden“ su Mantu bei Monika Liu

Pirmąją „Garden“ festivalio dieną šiais metais pradės charizmatiškasis dainininkas Mantas Jankavičius. Tą pačią dieną čia savo pasirodymą surengs ir unikalioji atlikėja Monika Liu. Tad jei ieškote, kur savaitgalį pasiklausyti kokybiškos POP muzikos, užsukite į „Garden“ festivalį VU botanikos sode.

Kur? VU botanikos sodas (Kairėnų g. 43)
Kada? Rugpjūčio 25 d. 16.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Kaunas

Tarptautinis scenos menų festivalis „ConTempo“

Į Kauną žengia naujas tarptautinis scenos menų festivalis „ConTempo“. Kaip nurodo jo pavadinimas, jis Kaunui padės tvirtai keliauti iš laikinosios sostinės į šiuolaikinę. Rugpjūčio 23–25 d. vyksiančio festivalio programoje – kruopščiai atrinkti šiuolaikinio scenos meno projektai ir menininkai iš Lietuvos bei tarptautinių scenų. Tad jei širdis trokšta išvysti kažką dar nematyto, aplankykite savaitgalį „ConTempo“ festivalį.

Kur? Įvairios vietos Kaune
Kada? Rugpjūčio 23-25 d.

„Kaunas Grill“ Festivalis

Na o tiems, kurie šį savaitgalį Kaune ieško, kur skaniai pavalgyti, būtina dalyvauti šiame renginyje. Geriausi „grilio“ profesionalai rinksis vienoje vietoje ir ne tik gamins skanų maistą, bet ir mokys, kaip reikia skaniai gaminti kitus. Tad jei nori šventės savo skrandžiui ir smegenimis, tavęs Kaune lauks „Kaunas grill fest“

Kur? „AdForm“ kiemas (Rotušės a. 19)
Kada? Rugpjūčio 24 d. 13.00 val.

Idėjų fesitvalis „Laisvės piknikas“

Kaip gražus protestas Andriaus Tapino kažkada suorganizuotas „Laisvės piknikas“ šiandien jau tapo tradiciniu vasaros renginiu, kurio laukia tūkstančiai žmonių. Nemuno saloje šiemet taip pat netrūks pramogų, įdomių diskusijų bei, žinoma, geros muzikos. Tad pasigriebiam didelį pledą ir pirmyn į „Laisvės pikniką“. Juk renginys – nemokamas!

Kur? Nemuno sala.
Kada? Rugpjūčio 24 d. 21.00 val.

Savaitgalio TOP renginiai: Klaipėda

Juoda Palanga: „Ba.“ ir „Solo Ansamblis“

Dvi populiariausios lietuviškos alternatyviosios scenos grupės atvyksta į Palangą. Ką čia ir daugiau pridursi. „Ba.“ gitarų rifai ir „Solo Ansamblio“ ritmai tikrai užkurs „juodai“ gerą vakarėlį. Dalyvavimas būtinas.

Kur? „Kablys + Jūra“, (Dariaus ir Girėno 13)
Kada? Rugpjūčio 23 d. nuo 20.00 val.

Japonų kultūros diena

Tradicinė japonų muzika, kovos menų demonstracijos, kaligrafijos pamokos – visą tai bus galima pamatyti ir patirti prie Danės upės jau šį savaitgalį. Mat būten čia, prie Žvejo paminko ir sakurų parko, vyks Japonų kultūros diena. Tad nepraleiskite progos pajausti tekančios saulės šalies dvasią net neišvykę iš Klaipėdos.

Kur? Žvejo skulptūra prie Danės upės.
Kada? Rugpjūčio 24 d. 15.00 val.

Jazzu, Jurgos ir Leon Somov koncertas Elinge

Trys superpopuliarūs Lietuvos pop muzikos atlikėjai atvyksta į Klaipėdos elingą. Reikia tik ateiti ir geras vakaras jau bus garantuotas.

Kur? Kruizinių laivų terminalas
Kada? Rugpjūčio 24 d. 20.00 val.

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas