Restoranas „Meksika“ Vilniuje

Restoranas „Meksika“: Lotynų Amerikos dvasia Vilniaus „China Town“.

Nuotrauka iš „Facebook“

Nors nuo senų laikų sostinės Algirdo gatvėje karaliauja kinų restoranėliai, šiame Vilniaus „China Town“ tvirtai savo šaknis yra įleidęs ir pirmasis meksikietiškas restoranėlis itin originaliu pavadinimu „Meksika“. Per keliolika savo veiklos metų ši užeiga regėjo ir šilto, ir šalto, tačiau sugebėjo įveikti visas negandas ir toliau  nešti quesadilla, enchiladas ir tacos vėliavą.

Nuotrauka iš „Facebook“

Šiame per du aukštus įsikūrusiame restoranėlyje per ilgus metus net susiklostė savitos tradicijos – pirmame aukšte ramiai užkandžiaujama, o štai antrame aukšte didesnės kompanijos kartais ima šėlti lyg meksikietiškose vestuvėse.

Žinia, kai prieš tavo akis sušmėžuoja „šautuvas“ tekilos, kojos netrukus pačios pradeda kilnotis. Tačiau, žinoma, šokiai – po to, o visų pirma – maistas. Jo yra daug ir įvairaus, tačiau bene didžiausi „Meksikos“ koziriai yra nachos su gausiu sūrio ir pupelių užpilu, tacos laiveliai ir visa puokštė meksikiečių virtuvės pagrindinių patiekalų – nuo gomurį lepinančių enchiladų iki seiles varvinti priverčiančių fajitų.

Nuotrauka iš „Facebook“

Be to, yra atskiri valgiaraščiai vaikams ir vegetarams, tad į „Meksiką“ gali keliauti įvairios kompanijos.

Vidutinis čekis: 15-20 eur.

„Google“ reitingas: 4,2/5
„Facebook“ reitingas: 4,1/5

Nuotrauka iš „Facebook“

Adresas:
Algirdo g. 2, Vilnius

Internete:
Web: http://www.restoranasmeksika.lt
FB: www.facebook.com/RestoranasMeksika/