Restoranas „Ha Noi“ Vilniuje

„Ha Noi“: Vietnamo stebuklas miegamajame rajone.

Pabandykite įsivaizduoti: Saulius Skvernelis ar Ramūnas Karbauskis vieši Vietname, pasidomi, kur ten paplūdimyje yra įsikūrę tautiečiai, propaguojantys jėgos aitvarus, aplanko juos, šnekteli, nusimeta kostiumus ir, pasikinkę aitvarus, pūkšteli į jūrą. Dvelkia fantazija? Šimtu procentu. O štai Karoliniškėse, blokiniais namais nusėtame Vilniaus miegamajame rajone įsikūręs vietnamietiško maisto restoranas „Ha Noi“ prieš kelis mėnesius sulaukė garbaus svečio – Vietnamo viceprezidentės. Nuotraukos, sukeltos į užeigos paskyrą socialiniame tinkle byloja, kad pavakarieniauta tą kartą buvo itin sočiai.

Nuotrauka iš „Facebook“

Tačiau nereikia būti aukšto rango politiku, kad iš blokiniame name įsikūrusio restoranėlio išeitum skaniai ir už padorią kainą prikimšęs skrandį – o tada net ir Karoliniškių pilkuma taip nebadys akių. Sotus žmogus – laimingas žmogus. Rodos, „Ha Noi“ savininkas puikiai įsisąmoninęs šią taisyklę ir štai jau daugiau nei pusmetį pluša populiarindamas ir savo, ir vietnamietiškos virtuvės vardą.

Nuotrauka iš „Facebook“

Kertiniai užeigos patiekalai – jautienos arba vištienos sriuba „Pho“ bei „Nem“ suktinukai – per dar neilgą „Ha Noi“ istorija tai jau praktiškai tapo valgiaraščio ikonomis, matyt, neatsitiktinai ir A. Užkalnis (ir, beje, ne tik jis) savo apžvalgoje šiam pasirinkimui gieda ditirambus. Sotu, skanu ir jauku: panašu, kad „Ha Noi“ iš Karoliniškių lankytinų vietų sąrašo turi visus šansus išstumti šio rajono kozirį – televizijos bokšte įsikūrusį restoraną „Paukščių takas“.

Vidutinis čekis: 9 eur.

„Google“ reitingas: 4,4/5
„Facebook“ reitingas: 4,7/5

Nuotrauka iš „Facebook“

Adresas: Sausio 13-osios g. 2, Vilnius

Internete:
FB: https://www.facebook.com/hanoivilnius/