Restoranas „Ararat“ Vilniuje

Restoranas „Ararat“: toli nuo Armėnijos, bet kainos džiugina.

Sostinės stoties rajoną pastaruoju metu garsina hipsteriai ir jų užkandinės, kuriuose gėrimų ir maisto kainos neretai prasilenkia su sveika logika. Tačiau senieji stoties rajono kulinarinio fronto kareiviai nežada taip lengvai pasiduoti barzdotiems neokapitalistams. Vienas iš tokių vėliavnešių – kaukazietiško maisto restoranas „Ararat“.

Nuotrauka iš „Facebook“

Tai, kad jis štai jau keliolika metų savo patalpų neužleidžia konkurentams, liudija, kad „Ararat“ gali rasti paguodos savo skrandžiui, nors, tiesą pasakius, tai, ką siūlo restorano virtuvė, gal ir skamba intriguojančiai, tačiau iš tiesų yra gana toli nuo tikros armėniškos virtuvės: tokios, kur valgant šašlyką, norėtųsi mėsą iki išprotėjimo kištis į burną. Arba valgyti marinuotas paprikas, kol marinatas trinktels į galvą ir privers sustoti. Ne, maistas čia nėra ypatingai gardus, nors yra tokių stebuklų kaip chačapuriai, chašlama (ir su aviena, ir su jautiena) ar baklažanų suktinukai, tačiau kainos, suvedus kelis pagrindinius parametrus (patiekalų dydis ir skonis), yra tikrai normalios – ypač lyginant su visai netoliese įsikūrusiomis naujomis viešojo maitinimo įstaigomis.

Nuotrauka iš „Facebook“

Žinoma, ir patį skaniausią viščiuką tabaka gali sugadinti aplinka, o šioje vietoje lankytojai traukia loterijos bilietą: kartais čia vyrauja taika, ramybė ir šypsenos, tačiau nutinka ir taip, kad siurbčiodamas kavą esi priverstas klausytis ne tik armėnų estrados popuri, bet ir daugiaaukščiais keiksmažodžiais savo kalbą pagyvinančių, trijų žvaigždučių konjako pergėrusių pusamžių vyrų. Tačiau tokios nemalonios akimirkos nublanksta prieš valgiaraščio kainas, tad klientų srautu restoranas skųstis negali. Be to, restorano stalus dažnai užgula įvairias šventes pažyminčios kompanijos, kurios taip pat yra pakankamai geras įvertinimas.

Nuotrauka iš „Facebook“

Vidutinis čekis: 7-10 eur.

„Google“ reitingas: 4,2/5
„Facebook“ reitingas: 4,1/5

Nuotrauka iš „Facebook“

Adresas:
Kauno g 3A, Vilnius

Internete:
FB: https://www.facebook.com/araratas.restoranas/