INTERNETU | Čiurlionis ir jūra

Tinklalaidė vaikams ir visai šeimai
Pasakoja edukatorė Dovilė Kirdaitė
Skamba Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrinių fragmentai
Ar jums labiau patinka muzikuoti ar tapyti?

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis suderino abi veiklos sritis – jis buvo profesionalus muzikas, nors pirmiausia išgarsėjo kaip dailininkas. Novatoriškoje savo kūryboje jis siekė kelių menų sintezės, į tapybą bandė perkelti muzikinės kūrybos principus.

Jūra – vienas esminių šio talentingo menininko kūrybos motyvų – amžinybės, laisvės, gyvenimo ir net viso pasaulio metafora: „Galinga jūra. Didi, beribė, neišmatuota. Visas dangus apgaubia savo mėlyne tavo bangas, o tu, didybės pilna, alsuoji tyliai ir ramiai, nes žinai, kad nėra ribų tavo galiai, tavo didybei..!“

Šį balandį sukanka 110 metų nuo Čiurlionio mirties. Prisiminkime šią ypatingą kūrybinę asmenybę tinklalaidėje „Čiurlionis ir jūra“.

Tinklalaidę bus galima nemokamai stebėti Facebook https://www.facebook.com/koncertusale.lt arba YouTube https://bit.ly/38xRTEU paskyroje.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.