Tatuiruočių salonai Vilniuje: kur sostinėje pasidaryti kokybišką tattoo?

Tatuiruotės: matomos arba slaptos, simboliškos ar tiesiog dekoratyvinės. Šiais laikais pasidaryti kokybišką kūno piešinį gan paprasta, tačiau pastaruosius kelerius metus tatuiruočių salonai Vilniuje ir Klaipėdoje auga kaip grybai po lietaus, tad pasiūla tikrai didelė. Kurį saloną išsirinkti darantis naują tatuiruotę? Štai kelios vietos, kurias rekomenduojame.

Angis Tattoo (Literatų g. 4)

Angis Tattoo / Facebook nuotr. / Tatuiruočių salonai Vilniuje

Angis Tattoo / Facebook nuotr. / Tatuiruočių salonai Vilniuje

Tatuiruočių salonai Vilniuje turi ilgą istoriją, tačiau ši vieta entuziastų vadinama Vilniaus klasika. Salonas veikia daugiau, nei 10 metų. Jo įkūrėjas Giedrius Bardauskas dirbo Prancūzijoje, vėliau išmaišė Europą, o 2005-aisiais tvirtus pamatus padėjo sostinės Senamiestyje.

Super 7 Tattoo (Trakų g. 7-25)

Super 7 Tattoo / Facebook nuotr. / Tatuiruočių salonai Vilniuje

Super 7 Tattoo / Facebook nuotr. / Tatuiruočių salonai Vilniuje

Dar viena Vilniaus Senamiesčio vieta, vadinama klasika. Meistro Vaigirdo juodi kontūrai patiks ieškantiems subtilumo ir minimalizmo, o Kamilės Ohno spalvoti kūriniai suvilios drąsesnius savo paprastu, tačiau ryškiu stiliumi.

True Tattoo (Karmelitų g. 5)

True Tattoo/ Facebook nuotr. / Tatuiruočių salonai Vilniuje

Salonas, kuriame sau piešinį ant kūno išsirinks kiekvienas. Mat čia dirbantys meistrai gali išpildyti betkokį jūsų pageidavimą. Salono „Facebook“ profilyje matėme net kažkam padarytą „Audi silkės“ tatuiruotę. Tad reikia tik turėti fantazijos. O jei jos neturit, nemažai idėjų piešiniui jums pažers šios vietos meistrai.

Miss Tina Tattoo (A. Vivulskio g. 12)

Miss Tina Tattoo/ Facebook nuotr. / Tatuiruočių salonai Vilniuje

Salonas itin moterišku pavadinimu, tačiau tatuiruotės čia daromos toli gražu ne tik moterims. Skirtingi meistrai ir itin skirtingi tatuiruočių stiliai. Čia savo piešinį ras ir klasikos mėgėjas ir naujosios tatuiruočių mokyklos propaguotojas.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2