Kauno menininkų namai

Kauno menininkų namuose, įsikūrusiuose istorinėje V. Putvinskio gatvėje, kadaise buvusioje diplomatiniu centru, o dabar svečius iš Lietuvos ir užsienio šalių pritraukiančioje savo architektūriniu paveldu, vyksta itin platus renginių spektras – koncertai, poezijos skaitymai, kūrybinės dirbtuvės, menininkų rezidencijos ir kiti renginiai.

Kauno menininkų namai siekia lankytojams pasiūlyti aukščiausios kokybės renginių programą, suteikiančią platformą tiek gerai žinomiems, tiek karjerą pradedantiems menininkams ir atlikėjams. Kaip Kauno miesto savivaldybės finansuojama biudžetinė įstaiga, Kauno menininkų namai veikia kaip mediatorius tarp menininkų ir jų auditorijos taip pat ir kitų kultūros institucijų bei jų lankytojų.

Apsilankymas Kauno menininkų namuose – taip pat apsilankymas unikaliame Vytauto Landsbergio-Žemkalnio (1893-1993) projektuotame pastate, pastatytame 1930 m. Pastatas buvo skirtas į Lietuvą atvykstantiems Šventojo Sosto pasiuntiniams, tačiau, dėl nežinomų priežasčių, Vatikano diplomatai pastate taip ir neįsikūrė.

Telefonai: +370 37 223144
Darbo laikas:
Pr. - Pn. 09:00 - 18:00
Št. - Sk. Nedirba
Adresas: Putvinskio g. 56, Kaunas

Šiandien Balandžio 13, 2024

Šeštadienis Balandžio 20, 2024

Šeštadienis Balandžio 27, 2024