pica Kaune

Pica Kaune: geriausios picerijos pagal lankytojų reitingą

Kur “gyvena” skaniausios picos Kaune? “Miesto žirafos” sudarė TOP 10 picerijų Kaune, kurias geriausiai įvertino klientai, gidą.

Šis patiekalas – visada geras variantas užtildyti gurgiantį pilvą, tačiau kur pica Kaune kepama skaniausiai? “Miesto žirafos” sudarė geriausių picerijų Kaune TOP 10, kurias geriausiai įvertino klientai “Google” platformoje.

Karantino metu visos šios picerijos teikia pristatymo į namus paslaugą, tad ieškokite šių picerijų asortimentų populiariausių maisto tiekėjų jūsų mieste arba patikusios picerijos puslapiuose.

P.S. Į topą įtraukėme tik daugiau nei 100 įvertinimų sulaukusias vietas.


1.“Piatto Pizza and Grill“ (Neries krantinė 18) / reitingas 4,7

„Piatto Pizza and grill“ / Pica Kaune

Vienareikšmiškai čia gaminamos vienos iš skaniausių picų mieste. Be to, šios vietos maisto asortimentas itin platus. Čia galėsite paskanauti ne tik picomis, bet ir itin gardžiai grilyje paruoštais patiekalais. Žmonių įvertinimai kalba patys už save, tad užsisakę šios vietos picas (ar kitą maistą) tikrai neprašausite.


2.“Pizza Verde“ (V. Krėvės pr. 97A) / reitingas 4,7

„Pizza Verde“ / Pica Kaune

Net nuo 17-o amžiaus išlikusias picos gaminimo tradicijas puoselėjanti vieta, jau tapo itin mėgstama klientų. Čia kepamos tradicinės neaopolietiškos picos, kurios tiesiog tirpsta burnoje. Tad jei bent kartą buvote Pietų Italijoje ir ragavote ten pagamintos picos, labai artimą skonį rasite ir šios vietos patiekaluose.


3.“Mamma Pizza” (Vytauto pr. 37) / reitingas 4,6

„Mamma Pizza“ / Pica Kaune

Miesto širdyje įsikūrusi picerija žavi ne tik skaniomis picomis, tačiau ir jaukia aplinka bei išskirtinai maloniu aptarnavimu. Čia tikrai galėsite pamaloninti skrandį su didele meile ruoštu maistu. Kaip savo puslapyje rašo vietos šeimininkai, ši picerija yra šeimos verslas, kurio tikslas – leisti klientui pasijusti lyg namuose. Sprendžiant pagal teigiamus atsiliepimus, jiems kol kas tai puikiai pavyksta.


4.“Piccola Italia“ (Maironio g. 22) / reitingas 4,6

“Piccola Italia“ / Pica Kaune

Dar vienas jaukus šeimos restoranėlis, kuriame rasite pagal tikras itališkas tradicijas pagamintas picas. Vietos atmosfera tiesiog alsuoja šios pietų šalies kultūra. Tad nieko nuostabaus, kad čia pasisėdėjimui prie itališkos virtuvės patiekalų renkasi nemažos kompanijos žmonių.


5.“Bella Italia pas Romano Paolo” (S. Daukanto g. 14) / retingas 4,5

“Bella Italia Pas Romano Paolo” / Pica Kaune

Šios vietos savininkas Romano Paolo į Lietuvą atvyko prieš 22 metus. Daugelis šį veidą prisimena dar nuo tų laikų, kai Kaune duris atvėrė pirmoji tikra itališka picerija. Ir per šiuos du dešimtmečius šios vietos maisto kokybė tik augo. Tad nieko nuostabaus, kad lyg šios tai yra viena populiariausių picerijų Kaune.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2