Maistas į namus Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Maistas į namus Kaune: kur geriausia užsisakyti maisto neišėjus iš namų?

Maistas į namus Kaune (ir visoje Lietuvoje) – šiuo metu itin aktuali tema. Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų, kurios šią paslaugą teikia geriausiai.

Koronavirusas privertė mus gyventi karantino sąlygomis. O ir patiems tikriausiai nesinori rizikuoti savo ir kitų sveikata “malantis” po “prekybcentrį”. Tad “Miesto žirafos” sudarė sąrašą, kuriame surinko populiariausias maisto pristatymo į namu kompanijas Kaune.


“Wolt”

“Wolt” Kaune aptarnauja kelias dešimtis restoranų. Per šią komapnija laikinojoje sostinėje galima užsisakyti jau pagamintų patiekalų tiek iš lietuviškojo “Etno dvaro”, tiek iš “Hesburger’io” bei dar daugelio kitų restoranų bei kavinių. “Wolt” paslaugų kokybe, bent jau mes, niekada nesiskundėm, tad nebijom šios kompanijos rekomenduoti ir jums.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Lėkštė.lt”

Iš 250 siūlomų “Lėkštės” vietų tikrai nemažai galima rasti Kaune. Čia rasite tiek azijietiškos, tiek itališkos, tiek lietuviškos virtuvės restoranų pasiūlymus. Be to, pačioje platformoje veikia ir vietų reitingavimo sistema, tad pagal ją galėsite spręsti, iš kur labiausiai verta užsisakyti jau pagaminto maisto.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“City Rush”

“City Rush” kompanija siūlo išskirtinį meniu – dietologų parengtus sveiko maisto rinkinius, kuriuos patys pristato į namus ir biurus. Atvirai, šios vietos paslaugų dar nebandėm, tačiau šis laikotarpis tikrai yra puiki proga tai padaryti.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.

Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Tau padės žemiau išvardintos įmonės:

“Barbora”

“Maximos” prekybos tinklo paslauga niekam jau nėra naujiena. “Barboroje” rasite beveik visą “Maximos” asortimentą, iš kurio galėsite užsisakyti ne tik maisto produktus, bet ir būtiniausias prekes. Tiesa, šiuo laikotarpiu šios paslaugos apkrova yra itin didelė, tad savo užsakymo gali tekti palaukti kelias dienas.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Last Mile”

“Last Mile” taip pat siūlo prekių ir parduotuvių pristatymo paslaugą iš prekybos centrų. Tik čia jau galėsite rinktis iš “IKI”, “Assorti” bei net “Vyno Uogos” tinklų asortimento. “Last Mile” paslaugas galima užsisakyti parsisiuntus į telefoną šios kompanijos mobiliąją programėlę.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


Šiuo metu visose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dėl karantino ne viena kavinė bei restoranas jau pradėjo siūlyti paslaugas “maisto išsinešimui”. Tad jei turite savo mėgstamą vietą ir neradote jos tarp viršuje išvardintų kompanijų asortimento, apsilankykite jūsų mėgstamos vietos puslapyje. Galbūt ši vieta jau yra pasiruošusi pati pristatyti jums savo paslaugas prie durų.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)