Maistas į namus Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Maistas į namus Kaune: kas veža greičiausiai ir skaniausiai?

Nors kavinių ir restoranų, ruošiančių puikų maistą laikinojoje sostinėje netrūksta, kartais tiesiog nesinori kišti nosies laukan nepaisant puikaus oro. Tokiomis dienomis geriausia išeitis – maistas į namus Kaune! Dalinamės keletu Žirafų pamėgtų vietų, vežančių į namus ar biurą.

„Sushi Express“

Sushi Express / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Sushi Express / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Ekspresas sušius suka jau beveik dešimtmetį – per šį laiką jie sugebėjo išpopuliarinti sušių kultūrą šiame regione, išmokyti šimtus klientų patiems pasigaminti šį patiekalą, atidaryti apie 20 restoranų bei ištobulinti ruošiamų sušių skonį. Sushi namuose, ypač su geru filmu, yra tikras malonumas, o kartu nepamirškite prigriebti ir kokio nors japoniško deserto!

„Bella Italia“ – Pas Romano Paolo“

Bella Italia – Pas Romano Paolo / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Bella Italia – Pas Romano Paolo / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Kauniečių itin pamėgta picerija, šalia Laisvės alėjos fontano turinti net du restoranus, picas pristato ir į namus. Žinoma, čia taip pat galioja legendinė „visada -50%“ nuolaida, tik atvežus picą negalėsite pabendrauti su visada maloniai besišypsančiu Romano Paolo. Jei nesinori picos, prisiminkite, kad Bella Italia gaminami ir vieni skaniausių makaronų mieste.

 „B2O“ baras

B2O baras / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Jaunesnysis legendinio Kauno baro „BO“ brolis tikrai žavi. Šiame jaukiame gastropube visuomet smagu apsilankyti bei pavalgyti. O dar jei kas iš lankytojų prisėda prie ten esančio pianino… Tačiau šios vietos virtuve galima pasimėgauti ir net neišėjus iš namų. Jei mėgstate burgerius ar pitas, išmėginkite šios vietos asortimentą. Kad ir gulėdami šiltai lovoje… O tai jums patogiau padaryti padės programėlė „Wolt“. Apie ją plačiau – straipsnio pabaigoje.

„Mexico Pizza“

Mexico Pizza / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Mexico Pizza / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Taip, dar viena picerija šiame sąraše. Picerija siūlo puikias kainas (dienos pica – vos 3.75€!), tačiau įdėjome juos dėl dar vienos svarbios priežasties – į namus Mexico Pizza pristato net kebabus! Stereotipas ar ne, bet sunku paneigti, kad Kaune šis greitojo maisto patiekalas itin mėgstamas, tad sulaukti jo neiškėlus kojos iš namų – didžiausias privalumas. Už atvežtą maistą taip pat galėsite atsiskaityti banko kortele.

„MonAmi kepyklėlė“

MonAmi / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

MonAmi / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Užsisakyti maisto į namus iš kepyklėlės tikriausiai nėra labai standartinis pasirinkimas, bet siūlome išbandyti šį tą naujo. Tai nebūtinai turi būti išskirtinė proga – pasidarykite sau mažą šventę laisvadienio ryte su šviežiai iškeptais kepiniais, pristatytais tiesiai į namus. Juk kartais reikia save pasilepinti, tiesa?

Tau padės „Wolt“!

Naudojant „Wolt“ programėlę maisto užsisakyti galima iš populiariųjų 3-ų didžiausių Lietuvos miestų restoranų. Tad jei nori nekišdamas nosies iš namų skaniai pavalgyti, kaip tai greičiau padaryti skaityk „Miesto žirafų“ straipsnyje:

Už maisto užsakymą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje mokėk mažiau!

Ten rasi ir NUOLAIDOS KODĄ „Wolt“ teikiamoms paslaugoms:)

O kur maistas į namus Kaune labiausiai patinka Jums? Pasidalinkite savo mėgstamiausiomis vietomis komentaruose!