Maistas į namus Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Maistas į namus Kaune: kas veža greičiausiai ir skaniausiai?

Nors kavinių ir restoranų, ruošiančių puikų maistą laikinojoje sostinėje netrūksta, kartais tiesiog nesinori kišti nosies laukan nepaisant puikaus oro. Tokiomis dienomis geriausia išeitis – maistas į namus Kaune! Dalinamės keletu Žirafų pamėgtų vietų, vežančių į namus ar biurą.

Sushi Express

Sushi Express / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Sushi Express / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Ekspresas sušius suka jau beveik dešimtmetį – per šį laiką jie sugebėjo išpopuliarinti sušių kultūrą šiame regione, išmokyti šimtus klientų patiems pasigaminti šį patiekalą, atidaryti apie 20 restoranų bei ištobulinti ruošiamų sušių skonį. Sushi namuose, ypač su geru filmu, yra tikras malonumas, o kartu nepamirškite prigriebti ir kokio nors japoniško deserto!

Bella Italia – Pas Romano Paolo

Bella Italia – Pas Romano Paolo / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Bella Italia – Pas Romano Paolo / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Kauniečių itin pamėgta picerija, šalia Laisvės alėjos fontano turinti net du restoranus, picas pristato ir į namus. Žinoma, čia taip pat galioja legendinė „visada -50%“ nuolaida, tik atvežus picą negalėsite pabendrauti su visada maloniai besišypsančiu Romano Paolo. Jei nesinori picos, prisiminkite, kad Bella Italia gaminami ir vieni skaniausių makaronų mieste.

Keulė Rūkė

Keulė Rūkė / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Keulė Rūkė / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Maisto chuliganai „Keulė Rūkė“ į Kauną atsikėlė gan neseniai, tačiau išskirtinės komunikacijos pagalba jau spėjo įsitrinti į kasdieninį miesto gyvenimą „Urmo“ prieigose. Jei norite sočiai privalgyti – griebkite plėšytos kiaulienos mėsainį arba šonkaulių porciją – problema gali iškilti tik tokia, kad tiek prikirtę iš namų tądien eiti tikrai nepanorėsite.

Mexico Pizza

Mexico Pizza / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Mexico Pizza / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Taip, dar viena picerija šiame sąraše. Picerija siūlo puikias kainas (dienos pica – vos 3.5€!), tačiau įdėjome juos dėl dar vienos svarbios priežasties – į namus Mexico Pizza pristato net kebabus! Stereotipas ar ne, bet sunku paneigti, kad Kaune šis greitojo maisto patiekalas itin mėgstamas, tad sulaukti jo neiškėlus kojos iš namų – didžiausias privalumas. Už atvežtą maistą taip pat galėsite atsiskaityti banko kortele.

MonAmi kepyklėlė

MonAmi / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

MonAmi / Facebook nuotr. / Maistas į namus Kaune

Užsisakyti maisto į namus iš kepyklėlės tikriausiai nėra labai standartinis pasirinkimas, bet siūlome išbandyti šį tą naujo. Tai nebūtinai turi būti išskirtinė proga – pasidarykite sau mažą šventę laisvadienio ryte su šviežiai iškeptais kepiniais, pristatytais tiesiai į namus. Juk kartais reikia save pasilepinti, tiesa?

O kur maistas į namus Kaune labiausiai patinka Jums? Pasidalinkite savo mėgstamiausiomis vietomis komentaruose!

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.