Maistas į namus Kaune / Miesto Žirafų nuotr.

Maistas į namus Kaune: kur geriausia užsisakyti maisto neišėjus iš namų?

Maistas į namus Kaune (ir visoje Lietuvoje) – visada itin aktuali tema. Tad „Miesto žirafos“ parengė gidą kompanijų, kurios šią paslaugą teikia geriausiai.

Juk nevisada yra nuotaika ir galimybė maltis po prekybcentrį ar „ieškoti“ maisto restoranuose bei kavinėse. Tad tokiems momentams “Miesto žirafos” sudarė sąrašą, kuriame surinko populiariausias maisto pristatymo į namu kompanijas Kaune.


“Wolt”

“Wolt” Kaune aptarnauja kelias dešimtis restoranų. Per šią komapniją laikinojoje sostinėje galima užsisakyti jau pagamintų patiekalų tiek iš lietuviškojo “Etno dvaro”, tiek iš “Hesburger’io” bei dar daugelio kitų restoranų bei kavinių. “Wolt” paslaugų kokybe, bent jau mes, niekada nesiskundėm, tad nebijom šios kompanijos rekomenduoti ir jums.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


“Lėkštė.lt”

Iš 250 siūlomų “Lėkštės” vietų tikrai nemažai galima rasti Kaune. Čia rasite tiek azijietiškos, tiek itališkos, tiek lietuviškos virtuvės restoranų pasiūlymus.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“City Rush”

“City Rush” kompanija siūlo išskirtinį meniu – dietologų parengtus sveiko maisto rinkinius, kuriuos patys pristato į namus ir biurus. Atvirai, šios vietos paslaugų dar nebandėm, tačiau pasiūlymai skamba tikrai viliojančiai.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.

Mėgsti gaminti ir nori užsisakyti į namus maisto produktų? Tau padės žemiau išvardintos įmonės:

“Barbora”

“Maximos” prekybos tinklo paslauga niekam jau nėra naujiena. “Barboroje” rasite beveik visą “Maximos” asortimentą, iš kurio galėsite užsisakyti ne tik maisto produktus, bet ir būtiniausias prekes.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


“Last Mile”

“Last Mile” taip pat siūlo prekių ir parduotuvių pristatymo paslaugą iš prekybos centrų. Tik čia jau galėsite rinktis iš “IKI”, “Assorti” bei net “Vyno Uogos” tinklų asortimento. “Last Mile” paslaugas galima užsisakyti parsisiuntus į telefoną šios kompanijos mobiliąją programėlę.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti čia: Android/iOS


Rimi.lt

“RIMI” prekybos tinklo el. parduotuvėje galima rasti tikrai didelį prekių asortimentą. Tiesa, kol kas sunku kažką daugiau pasakyti apie šio tinklo prekių pristatymo į namus kokybę. Tačiau žinant vis didėjančią konkurenciją šioje srityje, neoperatyvumas būtų tiesiog neatleistina klaida.

Šios kompanijos paslaugas galite užsisakyti ČIA.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)