pica Kaune

Pica Kaune: geriausios picerijos pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6.“Keturi šimtai laipsnių“ (Kuršių g. 35) / reitingas 4,5

„Keturi šimtai laipsnių“ / Pica Kaune

Įdomus vietos pavadinimas išduoda, kad čia maistas ruošiamas išskirtiniu būdu. Picos čia kepamos 400 laipsnių temperatūroje mūrytoje, malkomis kurianamoje, krosnyje. Toks paruošimo būdas suteikia šios vietos patiekalams tobulą skonį, kurį puikiai vertina ir klientai.


7.“Jurgis ir Drakonas“ (Kurpių g. 26) / reitingas 4,5

„Jurgis ir Drakonas“ / Pica Kaune

Tikriausiai nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nežinotų maisto ruošimo ikonos Beatos Nicholson. “Jurgis ir Drakonas” yra Nicholson’ų šeimos picerija, kurioje galima paskanauti tikros itališkos picos pagal geriausias šio patiekalo ruošimo tradicijas. Šios vietos šeimininkų darbai kalba patys už save, tad daugiau nieko sakyti ir nereikia. Geriau išmėginti patiems.


8.“Brooklyn Brothers“ (M. Valančiaus g. 27) / retingas 4,5

„Brooklyn Brothers“ / Pica Kaune

Jauki picerija laikinojoje sostinėje, kurioje gaminamos itin skanios picos. Vieta persmelkta amerikietiškos ir hipsteriškos dvasios. O ir picų kepimas čia neapsiriboja tik tradiciniais variantais. Nebandėte kvadratinės picos? Išmėginkite ją čia.


9.“Picadelija po laikrodžiu“ (Veiverių g. 150) / reitingas 4,5

„Picadelija po laikrodžiu“ / Pica Kaune

Šios jaukios vietos moto – maistas turi būti gaminamas tik iš aukščiausios rūšies produktų. Ir savo pozicija ši picerija pateisina puikiai. Picos čia išties labai gardžios, o jų asortimentas – tikrai platus. Nieko stebėtina, kad šią vietą jau itin pamėgo ir kauniečiai, negailėdami jai gerų atsiliepimų “googlėje”.


10. „Bless Pizza“ (Kaunakiemio g. 1) / reitingas 4,4

„Bless Pizza“ / Pica Kaune

Dar viena vieta Kaune, kurioje galima paskanauti malkomis kūrenamoje krosnyje iškeptos picos. “Bless pica” siūlo 15-os picų asortimentą, kuriame savo skonio receptoriams tinkamą variantą suras tikriausiai kiekvienas. Tikrai puiki vieta pasimėgauti tikromis neapolietiškomis picomis.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2