„Momo Grill“ Klaipėdoje – geriausias uostamiesčio restoranas?

Apie Klaipėdoje esantį „Momo Grill“ restoraną yra bent jau kažką girdėję beveik visi klaipėdiečiai (ir ne tik!). Kuo gi tas „Momo Grill“ toks išskirtinis?

Prieš apsilankymą „Momo Grill“ žinojome apie šį restoraną, kad:

  • net po keliomis pas mus publikuotomis restoranų apžvalgomis žmonės negailėjo komplimentų „Momo Grill“ ir primygtinai siūlė „Memelio Žirafoms“ jį įvertinti;
  • staliuką būtina rezervuotis iš anksto, net jeigu planuoji čia apsilankyti ne savaitgalio vakarą;
  • arogantiškas, kenčiantis nuo nuolatinio PMS ir nekenčiantis Klaipėdos „laukinis žąsinas“ davė „Momo Grill“ savo aukščiausią įvertinimą – penkias žąsis :)

Įdomu? Įdomu! Eime!

 

Trumpai

Aplinka: moderni, paprasta, tvarkinga.
Aptarnavimas: puikus.
Publika: užsieniečiai-verslininkai ir vietinis upper-middle class.
Muzika: tyli, rami, maloni.
Alus: sako, kartais būna butelinis, bet per mūsų apsilankymą nebuvo jokio. Čia situacija valdo vynai.
Maistas: brangus (kaip ir vynai), bet vertas kiekvieno išleisto cento.

„Mėmelio žirafos“ sako: 5 iš 5 – trumpai, aiškiai ir užtikrintai.

Išsamiau/kontaktai

momo uzkandisVieta
Labai tinkanti tokiam restoranui – pačiame centre (Liepų gatvėje), tačiau ne senamiestyje. Tai padeda išvengti pereinamojo kiemo sindromo: tiesiog pro šalį ėjusių ir užsukt nutarusių užsieniečių ir šiaip visokio plauko atsitiktinių žmonių.

Beje, žmonės kalba, kad tas pats dizaineris Klaipėdoje įrengė bent tris vietas: „Momo grill“, „Tabu“ ir „Seven„. Manome, kad su „Momo Grill“ jam pasisekė labiausiai :)

Maistas
Vienas geriausių ragautų patiekalų. Ir ne tik Klaipėdoje – Lietuvoje. Ir nėra ko pridurti.

Taip, pagal Klaipėdos standartus, brangu: užkandžiai 5-7 Eu, pagrindiniai patiekalai 14-17 Eu, BET prie akių kepta kokybiška šviežia mėsa (virtuvė – atvira, tad visai įdomu laukiant maisto stebėt šefų darbą), BET burnoje tirpstantis bulvių pyragas, BET su fantazija, nenuobodžiai paruoštos garnyro daržovės. Tad dviems žmonėms išleisti 50 Eu čia ne tik normalu, bet ir verta.

Na, gerai, jeigu jau labai kabinėtis, tai česnakai prie garnyrinių česnakinių bulvyčių mums pasirodė truputį pridegę, o ant „Creme brulee“ deserto esanti cukraus plutelė – kažkiek per stora ir per kieta. Bet tai nė kiek nesumažino bendro itin gero įspūdžio, kurį paliko pateiktas maistas.

Ir, beje, maloniai nustebino porcijos, nes tikėjomės nedidelių „restoraninių“, kai išeini nei sotus, nei alkanas. Bet realybė pranoko visus lūkesčius – mėsos ar žuvies čia tikrai negaili :)

Aptarnavimas
Puikus. Padavėjos tikrai išmano savo darbą, žino, ką siūlo ir apie ką šneka. Dėmesingos, greitos ir malonios.

Kai vienu metu supuola keli užsakymai, ateina nauji svečiai, o prie vieno staliuko dar ir gimtadienis švenčiamas, aptarnavimas pradeda strigti (atsiskaityti mums užtruko keliolika minučių). Tačiau kai matai, kad padavėjos tikrai nestoviniuoja vietoje ir daro viską, kad visi liktų patenkinti, dėl laukimo ir nervai ypatingai neima:)

Kalbant apie aptarnavimą norisi paminėti mūsų užkandį, kurį ėmėm vieną dviems. Tokiose situacijose geriausiu atveju tik apie 10% padavėjų atneša antrą tuščią lėkštutę, kad būtų galima pasidalinti. Čia neatnešė. Čia iš karto pasitikslino, ar dalinsimės ir užkandį, gražiai sudėliotą, atnešė atskirose lėkštėse. Pliusiukas padavėjai prie jos padavėjiškos karmos.

Gėrimai
Alaus nebuvo jokio (nors, sako, dažniausiai turi kokio nors butelinio). Vyno pasirinkimas tikrai neblogas. Vynas kokybiškas, bet būkite pasiruošę už 2 taures sumokėti maždaug tiek, kiek daugelyje kitų Klaipėdos vietų mokate už butelį:)

Adresas: Liepų g. 20, Klaipėda
Internete: http://momogrill.lt/
(dėl staliuko užsakymo skambinti +370 693 12355)

Rašė TO.
Nuotraukos iš „Momo Grill“ Facebook’o.

Ar teko čia lankytis? Pasidalink įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)