Baro Seven logotipas

Baras “Seven” Klaipėdoje – alus, burgeriai ir sportas

Baras, pub’as ar gastropubas, kaip jie save vadina, “Seven” (arba “S7ven”) yra „karštoje“ Klaipėdos senamiesčio vietoje, Žvejų gatvėje. Pažiūrime, ar verta čia lankytis ir už maistą bei gėrimus mokėti šiek tiek daugiau.

Trumpai
Aplinka: tvarkingas, gražiai įrengtas baras/pub’as.
Aptarnavimas: visaip būna…
Publika: įvairi. Priklauso nuo savaitės dienos.
Muzika: pubinė :) Nuo lengvo roko iki lounge.
Alus: didelis gero pilstomo ir butelinio alaus pasirinkimas, bet nėra labai pigu.
Maistas: pub’inis – mėsainiai, įvairios užkandos.

“Mėmelio žirafos” sako: 4 iš 5. Tikrai nebloga vieta Klaipėdoje išgerti skanaus alaus ir pavalgyti hamburgerių žiūrint sportą. Tiesa, savaitgalio vakarais baras dažniausiai perpildytas. Tad nusiteikite šlubuojančiam aptarnavimui, eilei prie vienintelio (!!!) tualeto ir rimtai triukšmo dozei.

 

Vieta
Baras “Seven” atsidarė kultinės Klaipėdos kavinės “Kavaledis” vietoje. Liūdna, bet nieko keisto – Žvejų gatvė dabar yra tapusi viena pagrindinių Klaipėdos naktinio gyvenimo gatvių.

Pats baras įrengtas kokybiškai ir primena tvarkingą anglišką ar airišką pub’ą. Sėdėti čia tikrai malonu. Tiesa, jei žmonių susirenka daugiau, bare pasidaro ganėtinei triukšminga. O eilėje prie tualeto vietą geriausia užimti kiek iš anksto…:)

seven klaipeda 1 (Large)

Gėrimai
Baras “Seven” siūlo virš dešimties pilstomo importinio alaus rūšių, o butelinio alaus pasirinkimas dar trigubai didesnis. Kaip ir priklauso pub’ui, čia yra nemažas viskio pasirinkimas. Kainos, be abejo, ne pačios mažiausios.

Kaip jie patys rašo savo FB paskyroje, ““Švyturio” neturime”. Ir tai yra gerai :)

Maistas
Maisto pasirinkimas “Seven” bare nėra ypatingai didelis, bet patiekalų kokybė aukšta.

Pagrinde čia siūlomi užkandžiai prie alaus ir hamburgeriai. Mums ypatingai patiko „Seven“ vištienos hamburgeris bei su juo pateikiamos skrudintos bulvyčių skiltelės. Ir skanu, ir pateikiama gražiai.

Tiesa, yra tekę girdėti nusiskundimų dėl burgerių kokybės, bet patiems su problemomis susidurti neteko.

seven klaipeda 4 (Large)

Aptarnavimas
Kiek kartų buvome bare “Seven”, praktiškai visada aptarnavo skirtingi žmonės :) Tad sunku pasakyti nuo ko priklauso svyruojanti aptarnavimo kokybė: ar nuo padavėjo asmenybės, ar nuo baro užpildymo, ar dar nuo ko nors.
Būtent “Seven” bare esame susidūrė su geriausio ir prasčiausio aptarnavimo Klaipėdoje pavyzdžiais.

Aišku, gal tai ir sutapimas, bet mūsų patirtis rodo, kad padavėjai “Seven’e” aptarnauja žymiai geriau, negu padavėjos :)

Adresas: Žvejų 7, Klaipėda
Internete: www.facebook.com/s7venpub

Daugiau barų apžvalgų čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)