Kalėdos Klaipėdoje ir aplinkui: ką veikti?

Kalėdos – ramybės ir susitaikymo metas. Esate girdėję šitą frazę? Taip, mums ji irgi atsibodo. Juk visi žinom, kad Kalėdos – didelių rūpesčių ir užimčiausios dienotvarkės metas. Bet ramiai, atsipalaiduok. Pamiršk baltos mišrainės kibirus ir paklausyk mūsų patarimo: prieš Kalėdas nuveik ką nors tikrai prasmingo. Suk galvą ne tik kaip išmaitinti šeimą, o ir kaip gerai praleisti laiką.

O Kalėdinių renginių Klaipėdoje tikrai netruks! Atrinkome geriausius ir šį sąrašą nuolat pildysime.


Muzikos ir šviesų efektų instaliacijos „Legendos šviesa“ | Teatro aikštė

Išskirtinis kalėdinio laikotarpio renginys ir reginys – muzikos ir šviesos instaliacija „Legendos šviesa“!
——–
Kada: iki sausio 1 d. kasdien nuo 18.00 val.


Kalėdinių eglučių kiemelis | I. Simonaitytės bibliotekos kiemelis

Tradicija tapęs I. Simonaitytės bibliotekos Kalėdinių eglučių kiemelis šiais metais vėl stebina ir kuria jaukią Kalėdinę aplinką.
——–
Kada: nuo gruodžio 6 d.


Kalėdinė mugė | PC „BIG“

Prekybos centre „BIG“ vyksta kalėdinė mugė, kurią gruodžio 26 d. vainikuos šventinis koncertas.

Kada: gruodžio 7 -31 d. 


Saldžios dovanėlės ir ne tik | „Migdoliniai desertai“

Karščiausia ir, ko gero, jaukiausia Klaipėdos naujiena – kavinukė ir prancūziškų saldumynų kepyklėlė „Migdoliniai desertai“ – kviečia apsilankyti ir įsigyti saldžią Kalėdinę dovanėlę savo mylimiausiems.  Taupantys brangų laiką, galės užsisakyti nuostabaus grožio ir skonio tortus. Beje, tie, kas vis dar ieškote, kur suorganizuoti šventinį darbo vakarėlį, tai padaryti galite „Migdoliniuose desertuose“.


Kalėdinis meniu vyninėje „Achtung baby“

Kalbant apie skanavimus… „Achtung baby“ visą gruodį siūlo šventinį meniu: jūsų (ir mūsų!) laukia Kalėdinė kakava su kokosiniais sausainiais bei antienos troškinys su pupelėmis ir slyvomis!

Kada: iki gruodžio 31 d.


Justino Jaručio koncertas | Bardakas. Klaipėda

Šiemet vatinę Kalėdų senelio barzdą matuosis pats Justinas Jarutis! Šv. Kalėdų dieną užsuk į Bardaką ir išsipakuok jo muzikines dovanas.

Kada: gruodžio 25 d., 18 val. 


Kalėdinis Klaipėdos kariliono koncertas | Laikrodžių muziejus

Kada: gruodžio 25 d., 23:30 val.


Kalėdinės staigmenos | Nesė Pramogų bankas

Kalėdinį metą „Nesė Pramogų banke“ ypač jauku, nes klientai apdovanoti ir ypatingu vaizdu per langus: net jei lauke lyja ar siaučia vėjai, viduj jauku ir šilta, o už lango – svajinga Kalėdų panorama.

Visą savaitę nuo Kalėdų iki Naujųjų metų kiekvienas, prie stendo, kuris yra Teatro aikštėje (pirmasis nuo Turgaus g.), gavęs kuponą /kvietimą ir su juo užėjęs į „Nesė Pramogų banką“, bus pamalonintas. Kuo? Staigmena.

Padovanokime vieni kitiems  šypseną! Mes už šypsenas! Tegul jos puošia mūsų gyvenimą!

Kada: gruodžio 25 – 31 d.


Koncertinė programa su žaidimais vaikams „Pasaulio stebuklai“ | PC „BIG“

Tai pasakojimas apie kelionę po  4 pasaulio kraštus  Afriką, Aziją, Ameriką ir Europą beieškant laimės akmens.   Kelionės metu žiūrovai supažindinami su vandenynais ir žemynų kultūros elementais: šokiais, dainomis, žaidimais. Dalyvauja: Perkusininkų kolektyvas, Junior City Jazz vaikų choras,  Gatvės šokių kolektyvas, YAMAHA muzikos mokyklos auklėtiniai. Renginį ves Vilius ir Violeta Tarasovai.

Kada: gruodžio 26 d. nuo 14 iki 16 val.


Šv. Kalėdų degustacinė keturių patiekalų vakarienė | Old Town Brasserie

Per šias Šv. Kalėdas visi susiburkite su artimaisiais Old Town Brasserie. Ir jaukiai prie židinio skleidžiamos šilumos praleiskite šventinį vakarą, pasimėgaukite keturių patiekalų degustacine vakariene skambant Kalėdinei, gyvai saksafono muzikai.

Kada: gruodžio 26 d., 19 val.


Merūnas „Pasaulio klasika“ | Švyturio arena

Gruodžio mėnesį Merūnas Vitulskis surengs iškilmingus solidžios programos koncertus „Pasaulio klasika“. Akompanuojant orkestrui „Vilniaus sinfonietta“ ir puikiam dirigentui Vytautui Lukočiui, turėsime puikią progą dar kartą įvertinti, ko vertas geriausias Lietuvos tenoras.

Kada: gruodžio 26 d., 19 val.


Nuolatiniai renginiai:

Kalėdinė prekyba šventiniuose nameliuose Turgaus aikštėje.

Kada: darbo dienoms – 16-21 val., šeštadieniais-sekmadieniais – 11-22 val.

Paroda „Diena, kai gimė Išganytojas“. Menininkės Aidos Raimondos Pečeliūnienės sukurtos lėlės kviečia pažinti Jeruzalę, kokia ji buvo prieš du tūkstančius metų.

Atnaujinta paroda eksponuojama buvusios Šv. Jono bažnyčios aikštėje, Turgaus g.

Žiūrovus pasigrožėti ne tik egle Teatro aikštėje, bet ir jo viduje kviečia Klaipėdos dramos teatras. Jis šventėms pasiruošė ypatingai. Aukštesnę negu 7 metrų eglę papuošė tema „Praeities ir ateities Kalėdos teatre“. Eglutė padabinta įrėmintomis aktorių nuotraukomis, akimirkomis iš prieš kelis dešimtmečius rodytų spektaklių, rekvizitais iš spektaklių ir žaislais.

Ieškantiems šventinių dovanų Dramos teatras siūlo padovanoti dovanų kuponą arba lojalaus žiūrovo kortelę. Kortelė suteikia 30 proc. nuolaidą į visus repertuarinius spektaklius (išskyrus pirmus penkis premjerinius) ir net 10 proc. nuolaidą į pirmus penkis premjerinius (paprastai premjeroms nuolaidos netaikomos).

Visu šventiniu laikotarpiu

DAUGIAU RENGINIŲ KLAIPĖDOJE RASI [ ČIA ].