Kalėdos Klaipėdoje ir aplinkui: ką veikti?

Kokios šiemet Kalėdos Klaipėdoje? „Miesto žirafos“ pristato įdomiausių kalėdinių bei švenčių laukimo renginių gidą Klaipėdos mieste.

Kalėdos – ramybės ir susitaikymo metas. Esate girdėję šitą frazę? Taip, mums ji irgi atsibodo. Juk visi žinom, kad Kalėdos – didelių rūpesčių ir užimčiausios dienotvarkės metas. Bet ramiai, atsipalaiduok. Pamiršk baltos mišrainės kibirus ir paklausyk mūsų patarimo: prieš Kalėdas nuveik ką nors tikrai prasmingo. Su mintim ne tik, kaip išmaitinti šeimą, o ir kaip gerai praleisti laiką.

O Kalėdinių renginių Klaipėdoje tikrai netruks! Atrinkome geriausius ir šį sąrašą nuolat pildysime.


Čiuožykla Teatro aikštėje

Nuo gruodžio 7 dienos Klaipės dramos teatro aikštėje pradės veikti 20 metrų ilgio čiuožykla. Čia kiekvienas atvykęs su savo pačiūžomis pačiuožinėti galės nemokamai. Neturintiems pačiūžų bus taikomas 4 eur nuomos mokestis.

Taip pat Teatro aikštėje veiks nedidelis Kalėdinis miestelis, kuriame visi norintys galės pasimėgauti karštu vynu ir kalėdiniais skanėstais.

nuo 2019 gruodžio 7 d iki 2020 sausio 15 d.


Kalėdinių eglučių kiemelis

Tradicija tapęs I. Simonaitytės bibliotekos Kalėdinių eglučių kiemelis šiais metais vėl stebina ir kuria jaukią Kalėdinę aplinką.
——–
Kada: nuo 2019 gruodžio 6 d.


Kalėdinis Klaipėdos kariliono koncertas

Šiemet, kaip ir kasmet, šv. Kalėdų dieną ir sutinkant Naujuosius vėl skambės Klaipėdos kariliono varpai. Per Kalėdas iš Klaipėdos centrinio pašto bokšto visus sveikins karilionininkas Kęstutis Kačinskas, o į Naujuosius klaipėdiečius palydės Stanislovo Žilevičiaus atliekama varpų muzika.

Kada: gruodžio 25 d. 16.00 val. Kur? Laikrodžių muziejus (Liepų g. 12)


Vakarėlis „Kalėdorama“

Išskirtinė dviejų šokių aikštelių erdvė inkrustuota kruopščiai atrinktomis dekoracijomis bei Kalėdinė eglutė įgarsinta šokių muzikos meistrų Donatello, SUN , Serx , Eddy5 , Dovy Mitsein ir specialaus svečio iš Airijos Zee Ziggy Invites. Štai toks šokiams subalansuotas renginys per Kalėdas Klaipėdoje lauks visų, kam ši šventė – ne tik gausiai nukrautas stalas ir proginė TV programa.

Kada: gruodžio 25 d. 22.00 val. Kur? Kruizinių laivų terminalas


Muzikinė pasaka „Tilidūda“

Milijonai peržiūrų internete sako, kad vaikai be „Tilidūdos“ dainelių nė dienos neištveria. Muzikinę pasaką apie poną Joną ir jo pradingusią dūdą čia seks profesionalūs aktoriai. Žinomas ir mėgiamas daineles dainuoja patys „Tilidūda“ kūrėjai: Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius. O pono Jono vaidmuo patikėtas dainininkės Jurgos Šeduikytės ir aktoriaus Vido Bareikio sūnui Adui, kuris labai rimtai vertina savo darbą profesionalioje scenoje. Tad jei norite padaryti savo mažiesiems šventę antrą Kalėdų dieną, nuveskite juos į šį koncertą.

Kada: gruodžio 26 d. 12.00 val. Kur? Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)


Jurgos šventinis koncertas

Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga Jurga su grupe paruošė 20-ies kūrinių programą – pačias gražiausias savo balades, didžiausius hitus, kelis naujus kūrinius ir netikėtus muzikinius siurprizus. Prie Jurgos grupės muzikantų šiame ture prisijungs violončelė ir pritariantis vokalas. „Padarysim viską, kad iš koncertų išeitumėte šventiškai nusiteikę ir pakylėti“, – sako dainininkė. Tikime jos žodžiu ir kviečiame užsukti į koncertą.

Kada: gruodžio 26 d. 18.00 val. Kur? Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)


Spektaklis „Pamoka“

Per Kalėdas mažiausiai norisi eiti į pamokas. Bet į šią per šias šventes nueiti yra privaloma. Mat šiame spektaklyje scenoje susitiks trys labai saviti, įdomūs, skirtingų kartų aktoriai: Taura Kvietinskaitė, išraiškingasis aktorius Audronis Rūkas bei mokytojo vaidmenį kuriantis spektaklio režisierius – Rolandas Kazlas, kuris visada sugeba ir moka maloniai nustebinti. Tad kodėl gi per šventes „neišmokus“ kažko naujo?

Kada: gruodžio 26 d. 19.00 val. Kur? Žvejų kultūros rūmai (Taikos pr. 70)


Monikos Marijos kalėdinis koncertas

Viena populiariausių Lietuvos atlikėjų Monika Marija kviečia į savo akustinį koncertą Palangoje. Jausmingų baladžių atlikėja ketina publikai padovanoti itin jaukų šventinį vakarą su gražiausiomis savo dainomis. Tad kodėl Kalėdų nepraskaidrinus kokybišku akustiniu koncertu?

Kada: gruodžio 26 d. 20.00 val. Kur? Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)


Katleris ir Stonkus šou „MantaiKurorte“

2016-aisiais apsimetę auksiniais berniukais, 2017-aisiais nukėlę publiką į New York’ą, pernai kartu su 25-iais tūkstančiais bendraminčių grįžę į kiemą, šįkart stand up comedy meistrai išvaro „lietuviškų“ atostogų į kurortą. Tad jei po Kalėdinių linksmybių vis dar stigs geros nuotaikos, nueikite į šį renginį. Pramuš tikrai.

Kada: gruodžio 26 d. 20.00 val. Kur? Švyturio arena (Dubysos g. 10)

O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas