Kalėdos Klaipėdoje: ką veikti laukiant žiemos švenčių?

Kokios Kalėdos Klaipėdoje 2021-aisiais? „Miesto žirafos“ pristato įdomiausių kalėdinių bei švenčių laukimo pramogų gidą Klaipėdos mieste.

Klaipėdoje Kalėdų laukimas visuomet turi savo šarmo. Pakanka vien stovėti Kruizinių laivų terminale, skaičiuoti į jūrą krentančias snaiges, stebėti praplaukiančius laisvus ir jau jauti, kad kažkas viduje keičiasi į gerą. Tačiau dar smagiau, kai Kalėdų pajūryje galima laukti ir turiningai. Todėl „Miesto žirafos“ jums surinko įdomiausių kalėdinių vietų, atrakcijų ir renginių gidą Klaipėdai, kurio pagalba galėsite lengviau planuotis savo laiką ir pramogas visos kalėdinės karštinės metu.

Renginių sąrašą nuolat pildysime.


Eglutė teatro aikštėje

Šiemet Klaipėda nusprendė būti itin originalia ir nelenktyniauti su kitais miestais dėl eglutės girliandų skaičiaus ar dydžio. Vietoj jau įprastos kirstinės eglės, šiemet Teatro aikštėje visa šventinį laikotarpį praeivius džiugins mažytė eglutė po stikliniu gaubtu. Tikrai žavinga ir originali idėja šiame besaikio vartojimo ir gigantomanijos amžiuje. Tad jei norite pajusti prasmingą kalėdinę dvasią, tikrai užsukite į Teatro aikštę pasilabinti su mažąja žaliaskare.

Nuo gruodžio 11 d.


Kalėdinių eglučių kiemelis

Ievos Simonaitytės bibliotekos teritorijoje jau ne vienerius metus gyvuoja tradicija prieš Kalėdas įkurti kalėdinių eglučių kiemelį. Kasmet originalias eglutes čia gali įkurdinti tiek pavieniai asmenys, tiek įvairios miesto organizacijos. Kiekvienais metais šis kiemelis būna vis kitoks, tad tai yra vieta, kurią tikrai visuomet įdomu aplankyti prieš gražiausias žiemos šventes.

Nuo gruodžio 9 d.


Kalėdinis Klaipėdos kariliono koncertas

Kasmet per Kalėdas Klaipėdos Liepų gatvė paskęsta gražiame varpų skambesį. Šiemet ši tradicija nebus laužoma ir pirmą Kalėdų dieną iš Klaipėdos centrinio pašto bokšto visus sveikins karilionininkas Kęstutis Kačinskas.

Kur? Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelis (Liepų g. 12)
Kada? Gruodžio 25 d. 16.00 val.


Džordanos Butkutės koncertas

Viena populiariausių šalies atlikėjų Džordana Butkutė per Kalėdas sugrįžta į Klaipėdą. Čia dainininkė kartu su grupe savo ištikimiausiems gerbėjams surengs gyvo garso koncertą su geriausiomis savo dainomis. Lieka tik pasikartoti pop karalienės klasikinių kūrinių tekstus ir Kalėdų vakarą praleisti linguojant pagal jos muziką.

Kur? Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)
Kada? Gruodžio 25 d. 20.00 val.


Kalėdos su Audrius Kaštonas ir Gustavo

Gruodžio mėnesio BHouse“ renginių pasiutpolkė atkeliauja iki Kalėdų. Tad visi ištikimi šios vietos gerbėjai kviečiami pirmą Kalėdų dieną pakilti nuo šventinio stalo ir atsitempti save iki BHouse“, kur karaliaus Soul, Funk ir Disco muzikos ritmai.

Kur? Švyturys BHouse (Kūlių Vartų g. 7)
Kada? Gruodžio 25 d. 21.00 val.


Kino teatras „Arlekinas“: Kalėdos džiunglėse Premjera!

Įdomus filmas visai šeimai apie vaikų svajones, kurios gali išsipildyti net per Kalėdas Indonezijoje. Apskritai, šventiniu laikotarpiu Kino teatras „Arlekinas“ pažers įvairių premjerų, tarp kurių – net 18-a metų laukta naujoji „Matricos“ dalis. Tad kodėl per Kalėdas kelių valandų nepaskyrus geram kinui. Daugiau informacijos apie seansus ir kitus rodomus filmus galite rasti čia ir pasivaikščioję po klaipėdietiškų renginių kalendorių.

Kur? Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Kada? Gruodžio 26 d. 15.00 val.


Free Finga: DĖMESIO!

Antrą Kalėdų dieną Klaipėdoje laukia išskirtinis renginys. Vienas karščiausių jaunosios kartos atlikėjų Free Finga atvyksta į „Hofą“ pristatyti naujausio savo albumo. Vakarėlis nusimato griausmingas, o ir be muzikinių dovanų tikriausiai iš šio renginio taip pat neišeisite.

Kur? Hofas (Naujoji Uosto g. 3)
Kada? Gruodžio 26 d. 19.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas