Klaipėdos kultūros fabrikas

Klaipėdos Kultūros fabrikas – tai šiuolaikinių scenos menų ir kūrybiškų verslų inkubatorius, kuriame sėkmingai derinamos meno ir verslo iniciatyvos. Tai kiekvieną dieną gimstančios naujos idėjos, inovatyvūs verslo planai ir jautrūs, meniniai pasirodymai.

Tai šiuolaikinių scenos menų ir kūrybiškų verslų inkubatorius, kurio tikslas – skatinti Klaipėdos miesto jaunimo verslumą, mažų bei vidutinių verslo įmonių konkurencingumą bei prisidėti prie kūrybinių industrijų vystymosi. Pažangaus, kūrybiško ir jaukaus uostamiesčio įvaizdis kuriamas čia, Kultūros fabrike

Pirmajame regione kūrybinių industrijų centre steigiami inovatyvių startuolių verslai, kuriama platforma perspektyviems kūrėjams, sudaromos palankios nuolatinės veiklos sąlygos jauniems meno profesionalams, ypač veikiantiems scenos menų srityje.

Kultūros fabriko daugiafunkcėse erdvėse vyksta įvairiausi kultūriniai ir verslumo renginiai: teatro ir šokio spektakliai, festivaliai, konferencijos, edukaciniai seminarai, kino ir mados renginiai. Taip pat teikiamos įvairaus dydžio erdvių nuomos ir renginių organizavimo paslaugos įmonėms bei rezidentams.

Kiekvieną dieną čia gimsta, naujos idėjos, verslo planai ir jautrūs, meniniai pasirodymai. Ir visa tai sutelpa po vienu Kultūros fabriko stogu!

Telefonai: +370 615 55452
Darbo laikas:
Pr. - Pn. 8:00 - 22:00
Št. 10:00 - 22:00
Sk. 10:00 - 14:00
Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda

Šiuo metu šioje vietoje nėra suplanuotų renginių.

Visi renginiai Klaipėdoje