Ką veikti Klaipėdoje lapkritį? Šalin rudeninį liūdesį ir melancholiją!

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Klaipėdos Božolė šventė

Po rimtų apmąstymų reikia atsipūsti. Puiki proga tai padaryti – Božolė šventė. Šeštadienį, lapkričio 17 d., Teatro aikštėje tavęs lauks daugybė prekybininkų, kurie suteiks progą įsigyti ekologiškiausių maisto produktų, rankdarbių, įvairiausių smulkmenų ir, be abejo, vyno! Nuotaiką palaikys gyva muzika ir šokių kolektyvų pasirodymai. Ir svarbiausia, kad visa tai NEMOKAMA.

Skanios naujienos

Božolė šventė vyks ir Friedricho pasaže. Ragauti jauno vyno čia renkamės lapkričio 15 d., 19 val.
Dar viena „Friedricho pasažo“ naujiena – Smuklė atnaujino savo meniu. Juk sotus, tikras, tradicinis maistas – pats tas orams atvėsus! ;)

Meniu taip pat atnaujino ir Nesė pramogų banke esantis „Easy Lounge” baras. „Easy Lounge” virtuvės šefė naują meniu sukurė ne tik pasitelkusi savo fantaziją ir patirtį, bet – svarbiausia! – atsižvelgusi į svečių pageidavimus.Taigi kokios naujoves laukia?

Midijų gerbėjams turėtų patikti midijos su šafranais ar midijos su alumi bei šviežiais čili pipirais.

Prie kitų pizzetti (mažųjų Viduržemio picų) kompanijos prisidėjo pizzetti su kamamberu ir anakardžiais, su plėšyta šonkauliukų mėsa. O kam norisi saldumo, rekomenduojame išbandyti perlenktą pizzetti su „Nutella“ ir ledais.

Meniu taip pat papildė nauji itin sotūs užkandžiai (burgeris su kamamberu ir bulvių šiaudeliais arba grybų ir bulvių kroketų užkepėlė keptuvėlėje), o karštųjų patiekalų kategorijoje atsirado vištienos krūtinėlė, patiekiama su keptais „eringi“ grybais, bulvių tyre ir jaunomis daržovėmis.

Makaronai! Ar jums patiktų „Gnocchi su lašišomis ir lydytu sūreliu ar su maskarpone ir pistacijų pesto? Neparagavęs, nesužinosi! ;)

Be abejo, yra ir naujų desertų, ir naujų patiekalų vaikams. Žodžiu, naujovių tiek daug, kad geriau mes net visko nerašysime – apsilankysite „Easy Lounge” ir viską pamatysite patys!

Austrių festivalis Klaipėdoje 

Ar žinojai, kad austrės auginamos trejus metus, per tą laiką bent tris kartus rankomis perrenkamos, o paskui dar pusmetį brandinamos, kad įgytų tikrąjį savo skonį? Prie ko čia austrės? Ogi prie Austrių festivalio, kuris vyks lapkričio 22 – 24 dienomis, vyninėje „Achtung Baby“(Didžioji Vandens g. 2/Aukštoji g). Užsuk ir sukrimsk austrių tiesiog prie baro. Jokių prašmatnių indų ar pagardų. tik austrių atidarinėtojas, austrė ir jūs.

Sudalyvauk tikrame šou!

Norisi kažko daugiau, o tiksliau, didingiau? Šiaušk į vieno garsiausių Ukrainos simfoninio orkestro LORDS OF THE SOUND pasirodymą – „Music is Coming“. Pridursim tik tai, kad čia ne šiaip koks koncertas, o tikras šou! Nieko neplanuok lapkričio 23 d., nes kitaip praleisi išskirtinį pasirodymą Žvejų rūmuose.

Orkestras Lords Of The Sound / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje lapkritį?

Žinomiausias pasaulyje grigališkojo choralo kolektyvas Palangoje

O vaikyti, laikykitės… Paslaptingumo aura apsupta grigališkojo choralo trupė „Gregorian“ grįžta į Lietuvą su nauja šou programa „Holy Chants Tour 2018“, kuri bus rodoma lapkričio 23 d., Palangos koncertų salėje. Žinomiausias pasaulyje grigališkojo choralo kolektyvas pristatys kompozicijas iš savo naujausio albumo ir parodys dar nematytą šou.

Daugiau nei baletas

O dabar apie laisvę, meilę ir draugystę, muziką, šokį, literatūrą, drama ir net choro dainavimą. Visa tai telpa į vieną – Legendinio Mikio Teodorakio baletą „Graikas Zorba“. Pasaulinio garso choreografo ir kūrinio libreto autoriaus Lorca Massine kūrinį išvysti galėsi lapkričio 24 d., Žvejų rūmų scenoje. Nepraleisk, nes tai daugiau nei baletas.
———–

Baletas Graikas Zorba / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje lapkritį?

Grupei ROYCE jau penkeri

Jau žinot, kad Žirafos mėgsta šventes, o ypač gimtadienius. Neabejojame, kad mėgsti ir tu, todėl lapkričio 24 d., ateik į grupės ROYCE penkerių metų gimtadienio koncertą Klaipėdos dramos teatre. Gimtadienisbus išskirtinis, nes tavęs lauks naujai aranžuoti hitai ir specialiai šiam pasirodymui kuriamos dainos, kurios bus atliekamos kartu su KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRU. Kietai, ar ne?

Trys rokeriai ir viena scena

Dar šis tas roko gerbėjams. Trys Lietuvos garsiausi roko atlikėjai: Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, nepaliks abejingų koncerte „Roko baladės“. Lapkričio 29 – tosios vakarą, praleisi su trenksmu, garantuojam.

Puslapiai: 1 2