Ką veikti Klaipėdoje lapkritį? Šalin rudeninį liūdesį ir melancholiją!

Vis labiau vėstantis oras, ilgi vakarai… Nori to ar nenori – Klaipėdoje ruduo. Vėjas, lietus ir šaltis dažną mūsų priverčia susigūžti ir drybsosi ant sofos. Šalin rudeninį liūdesį ir melancholiją! Išvaikyk blogas mintis gerai praleidžiant laiką. O pramogų Klaipėdoje lapkritį tikrai yra: geras kinas, išskirtiniai spektakliai, įdomūs koncertai ir jaunas vynas! ;)

Pramogų portalas ir patogi renginių programėlė „Miesto žirafos“ dalinasi patarimais, ką nuveikti Klaipėdoje lapkritį.

Kalėdos be streso

Šiemet pasiruošimas Kalėdoms Klaipėdoje prasidėjo kaip niekada anksti. Gal ir gerai – kuo anksčiau pradėsi, tuo bus mažiau streso prieš/per šventes. Būtent tai yra pagrindinė parodos „Kalėdos be streso“ mintis ir siekis! Čia rasi viską – ir produktų vaišių stalui, ir dovanų, ir net šventinių drabužių. Ir, beje, paroda yra nemokama! Tad lapkričio 23-24 d.d. renkamės „Švyturio arenoje“.

Lapkričio spektaklių lavina

Lapkričio mėnesį Klaipėdos lėlių teatras (Turgaus g. 9)  pažeria visą šūsnį fainų spektaklių! Įsigyk nevardinį 10-ies bilietų abonementą į Teatro spektaklius ir pradėk maratoną. Lapkričio 10 d. premjerinis spektaklis pagal Martos Gusniowskos pjesę „Kad tave žąsis“. Lapkričio 11 d. spektaklis „Coliukė“. O trečiąjį lapkričio savaitgalį vyks poetiškas, subtilių faktūrų ir formų jaunos režisierės Aušros Bakanaitės debiutinis spektaklis „MAMA“. 23 d. spektaklis „MALINA“ ir jau kitą dieną bus rodoma klasikinio Charles Perrault kūrinio interpretacija „Raudonkepuraitė“. Lapkritį uždarys spektakliu kūdikiams „Vienas, du – kur tu?“.

Klaipėdos lėlių teatras /Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje lapkritį?

Pirmas kartas Klaipėdoje

Sakoma, kad esi jaunas, kol dar yra pirmų kartų. Žirafos geros, saugo jaunystę, tad patariam pamatyti pirmą kartą Klaipėdoje rodomą „No Theatre“ spektaklį – kolektyvinis išgyvenimas „Kaligula“. Ketinė pjesės frazė: „Saugumo stoka – štai kas verčia mąstyti“. Bus rimta. Pasižymėk kalendoriuje lapkričio 13 d. ir ateik į Klaipėdos dramos teatrą.

Geriausi Europos filmai Klaipėdoje

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ yra didžiausias ir ryškiausias rudens sezono tarptautinis kultūrinis kino įvykis Lietuvoje. Kino forumas Klaipėdoje vyks lapkričio 16 – 22 d. Super kūl!  Beje, „Scanorama“ į Lietuvą atveža geriausius, vertingiausius ir Europoje pripažintus filmus. Perkam bilietus ir lekiam.

Tai visgi, kas ta emigracija?

Nūdienos pasaulyje retas, kuris negirdėjo, ar pats nesusidūrė su emigracija. Visgi, kas yra emigracija? Kas slypi už šio žodžio? Slypi labai daug dalykų, kurių vienas svarbiausių yra tapatybės praradimas. O gal – savęs atradimas kitoje šalyje? Sužinok atsakymus lapkričio 16 d., Žvejų rūmuose vyksiančiame LNDT 3-jų dalių pjesėje „Išvarymas“.
——-

LNDT „Išvarymas“/ Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje lapkritį?

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2