Ką veikti Klaipėdoje birželį? / Miesto Žirafų nuotr.

Ką veikti Klaipėdoje birželį? 11 idėjų karštos vasaros pradžiai

Oficialu: vasara jau čia. Pagaliau pilnai išgyvenome šaltąjį metų laiką ir atėjo laikas atostogoms bei šiltojo metų laiko pramogoms. Miesto Žirafos paruošė jums visą šūsnį renginių, pramogų ir laisvalaikio idėjų ką veikti Klaipėdoje birželį. Sekite Žirafas, nes jau greitai pranešime svarbiausios mėnesio dienos – Joninių, programą.

Vaikų dienos šventė

Vaikų dienos šventė / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Vaikų dienos šventė / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Jauniesiems pirma birželio diena žymi net dvi svarbias datas – vasaros atostogas, tad pagaliau nebereikia keltis į mokyklą bei Tarptautinę vaikų gynimo dieną, šiemet švenčiamą jau 68 kartą. Šia proga Atgimimo aikštėje rengiamas smagus renginys, kuriame vaikų ir jų tėvelių lauks įvairūs žaidimai, estafetės, smagus užsiėmimai su prizais bei, svarbiausiai, batutas – vaikams judesio tikrai netrūks! Veiksmas prasideda 15.00 val.

Primename, kad Klaipėdos bibliotekos organizuoja šimtmečio vasaros skaitymo programą – vaikams skaitymas bus ne tik naudingas, bet ir linksmas!

Jaunųjų talentų koncertas

Jaunųjų talentų koncertas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Jaunųjų talentų koncertas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Sekančios dienos vakare užsukite į Žvejų rūmus – čia ką tik savo dieną atšventę jaunieji muzikantai sės prie instrumentų ir demonstruos savo muzikinius talentus bei sugebėjimus. Koncerte pasirodys 15 jaunųjų talentų, kurie atliks G. Verdi, W. A. Mocarto, G. Rosinio ir kitų žymių klasikų kūrinius. Ateikite ir palaikykite jaunuosius talentus, kuriuos ateityje galbūt išvysime ir didžiojoje scenoje!

Kelkite bures su „Meridianu“

„Meridianas“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

„Meridianas“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Niekas kitas taip nepraneša apie sezono pradžią, kaip Klaipėdos simbolio – burlaivio „Meridiano“ burių kėlimas. Jau tapo tradicija, kad barkentinos bures kelia Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos kursantai. Taip simboliškai įprasminama pirminė „Meridiano“ paskirtis – šiame mokomajame burlaivyje jūreivystės žinias gilino apie 2000 būsimų jūrininkų ir kapitonų.

Tatuiruotės vardan sergančių vaikų

„Sugar Free Tattoo“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

„Sugar Free Tattoo“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Šeštadienį „Danis Tattoo“ komanda paminės itin gražiai – tatuiruočių salonas paskelbė apie labdaros akciją „Sugar Free Tattoo“ (angl. becukrės tatuiruotės), kurios metu galėsite pasidaryti mažas tatuiruotes be išankstinės registracijos. Tema – nesvarbi, tačiau štai visas gerumas: visos šeštadienį surinktos lėšos keliaus į vaikų, sergančių cukriniu diabetu klubo „Smalsučiai“ organizuojamą vasaros stovyklą. Jei jau seniai galvojote apie nesudėtingą tatuiruotę – pats laikas tai padaryti!

Nusiveskite vaikus į Lėlių teatrą

Spektaklis „Familia“ / Klaipėdos lėlių teatro nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Spektaklis „Familia“ / Klaipėdos lėlių teatro nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Šeštadienis (birželio 2-oji) nusimato gan užimta – be jau minėtųjų pramogų, Klaipėdos lėlių teatre mažųjų lankytojų laukia vaikų itin pamėgtas spektaklis „Familia“. Nagi, parodykite nors vieną vaiką, kuris nenori pažiūrėti, kaip penki Zuikiai, Panda, Vilkas, Lapė, Maldininkas ir Pingvinai apsigyvena Klaipėdoje. Spektaklis daugiasluoksnis, todėl vaikus daugiausiai žavės linksmos dainos ir šokiai, o tėvai atras daug metaforų, atskleidžiančių tikrą žmogiškumą. Visus Lėlių teatro spektaklius galite sekti mūsų renginių kalendoriuje bei oficialiame teatro puslapyje.

Popietės vaikams Friedricho pasaže

Friedricho pasažas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Friedricho pasažas / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Birželio mėnesį startuoja tradicija tapusios popietės vaikams – čia mažieji kiekvieną sekmadienį, 14.00 val. susitiks su animatoriumi, kuris užims jaunuosius smalsuolius ir pasiūlys įdomių veiklų vis skirtinga tematika. Užsiėmimai nemokami, tad tai puiki proga visai šeimai susirinkti ir praleisti savaitės pabaigos popietę kartu.

P.S. Nuo birželio vidurio čia galėsite stebėti futbolo varžybas per didžiuosius ekranus, tad smagu bus ne tik vaikams!

Klaipėdos pilies džiazo festivalis

Klaipėdos pilies džiazo festivalis / Klaipėdos Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Klaipėdos pilies džiazo festivalis / Klaipėdos Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Klaipėda + vasara = ? Turbūt visiems aišku, jog atsakymas yra džiazas. Antrąją birželio savaitę į uostamiestį atvyks pulkas stiprių džiazo muzikantų iš visos Lietuvos, Latvijos, Ispanijos, Italijos, Norvegijos, Portugalijos, Tuniso, Ukrainos, Kubos, Izraelio, Danijos bei JAV. Uf, net nusiplūkėme, kol surašėme visus. Na, aišku viena – liūdna čia tikrai nebus, kadangi džiazo ritmai ir melodijos skambės net 5 dienas, tad didžiają savaitės dalį galėsite skirti gyvai muzikai. Nepamirškite peržvelgti festivalio programos!

Pasikultūrinkite teatro festivalyje

TheATRIUM / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

TheATRIUM / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Klaipėda, kaip visiems žinoma, garsėja stipria teatro kultūra, todėl visada norėjosi tai stipriai pažymėti. Pernai pagaliau atėjo tam laikas ir vasaros pradžioje startavo festivalis TheATRIUM. Šiemet tarptautinis teatro festivalis grįžta ir debiutuoja su Italų duetu Musica Nuda, kurie surengs koncertą Klaipėdos dramos teatre. Sekite Žirafų atidžiai sudarinėjamą renginių kalendorių, nes TheATRIUM renginių išties daug!

Pradžiuginkite skonio receptorius gurmaniškais patiekalais

Vyno uoga / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Vyno uoga / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Klaipėdoje restoranų tikrai nemažai, tačiau kaip surasti tą vienintelį? Siūlome kiekvieną kartą išbandyti kažką naujo. Žirafų birželio pasirinkimas – enoteka „Vyno uoga“. Puikus itališkas vynas ir gan tiksliai pagal italų tradicijas ir receptūras sekantys patiekalai itiks net didžiausiems kritikams. Jei lankysitės Palangoje – užsukite į naująją „Vyno uogą“ Senojo turgaus gatvėje.

Praleisk dieną su tėčiu

Vyno uoga / Real is Beautiful nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Vyno uoga / Real is Beautiful nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Na, kas gi čia dabar? Tiek kalbėjome apie vaikus, tačiau vos nepamiršome tėčio dienos! Birželio 3 d. skubėkime sveikinti savo tėčius su jų diena – tai dar viena gera proga parodyti šiek tiek dėmesio savo tėveliams. Atsitraukite nuo miesto šurmulio, nueikite prie jūros, kur galėsite ramiai pasikalbėti. Jei po pasivaikščiojimo išalksite, užsukite į čia pat esantį „Tako barą“, o tada pėstute grįžkite į miestą. Trūksta maršrutų? Miesto Žirafos pasirūpino ir tuo!

Restoranas „Tonas“ birželį pasitinka su naujienų tona

Restoranas „Tonas“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Restoranas „Tonas“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Taip, pavadinimas iš tiesų juokingas, tačiau naujienos rimtos! Pradedam:

  • Nusiveskite tėčius pietų į „Toną“ (Jūros g. 23) pirmajį birželio sekmadienį – čia Jūsų lauks specialus Tėvo dienos meniu su desertu;
  • Birželio mėnesio akcija: kiekvienas svečias, valgęs dienos pietus restorane, vakare su tai įrodančiu čekiu gaus 10 proc. nuolaidą visai sąskaitai;
  • Dienos pietūs pagaliau ilgiau – per pietų pertrauką galite neskubėti, nes dabar pietūs iki 15.00 val.
  • Viešbučio „Dunetton“ terasa jau atidaryta – čia kiekvieną darbo dieną veikia kokteilių baras ir atsiveria puikus vaizdas į Kuršių marias;
  • „Tonas“ transliuos visas svarbiausias Pasaulio futbolo čempionato varžybas – daugiau informacijos rasite jų Facebooke.

Pašėlk su draugais

„Tasty Sound“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

„Tasty Sound“ / Facebook nuotr. / Ką veikti Klaipėdoje birželį?

Kadangi al**s minėti negalime, užsiminsime tik tiek, jog „Nesės pramogų banke“ birželio 16 d., šeštadienį nuo 22 val. vyks rimtas vakarėlis! Baras ir virtuvė dirbs per visą naktį, tad linksmybės tikrai nebus stabdomos. Antrame aukšte gros Endris, tad pasiruoškite savo šokių batus ir nusiteikite namo grįžti tik saulei bekylant!
Jei naktimis ilsitės, tačiau dienos metu mėgstate gardžiai pavalgyti, „Easy Lounge“ kviečia paskanauti virtuvės šefės kruopščiai atrinktais patiekalais ir desertais, kurie yra įtraukti į pagrindinį meniu.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)