Dviračių nuoma Klaipėdoje

Dviračių nuoma, takai, maršrutai Klaipėdoje bei pajūryje

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

Pasivažinėjimas palei Danę

Paprastam vakaro pasivažinėjimui labai rekomenduojame dviračių taką palei Danę – jį pasieksite važiuodami Liepų gatve (reikės pasukti į kairę prieš Mokyklos g. tilto – aiškus tako žymėjimas tikrai neleis nuklysti) arba tiesiai iš senamiesčio važiuodami palei Danės upę (ta puse, kurioje prišvartuotas Meridianas). Šis takas apšviestas tamsiuoju paros metu ir nuves jus iki Klaipėdos universiteto Botanikos sodo (Kretingos g. 92). Labai rekomenduojame jį aplankyti – nepamirškite susipakuoti pikniko!


Dviračių takų žemėlapiai

Mieste daug vietų dviratininkams, bet „Google Maps“ nedžiugina galimybe dviratininkų takus pamatyti virtualiai. Nenukabinam nosies – jei svečiuojatės mieste, užsukite į Klaipėdos turizmo informacijos centrą (Turgaus g. 7) ir susiraskite popierinius žemėlapius. Miesto tyrinėjimams bus patogus katalogas–maršrutas „Dviračiu po Klaipėdą“. Jame siūlomi miesto šiaurinės, pietinės ir centrinės dalių tyrinėjimo maršrutai su išsamiais aprašymais bei aprašytais objektais.


Dviračių nuoma

„Du ratai“

Dviračių nuoma Klaipėdoje

Karščiausias taškas be jokios abejonės yra „Du ratai“ – didžiulis dviračių ir jų priedų pasirinkimas, be to – patogi nuomos taško vieta – visai šalia senosios perkėlos (Naujoji uosto g. 3). Galite minti tandemu, miesto, kalnų, turistiniu dviračiu, krovininiu, su priekaba ir t.t. Čia rasite ir tinkamiausią būdą transportuoti augintinius, pavyzdžiui, vaikus.


„City Bee“

Dviračių nuoma Klaipėdoje

Nuo 2017 m. mieste veikia dviračių nuomos paslauga „City Bee“ – parsisiuntę išmaniąją programėlę galėsite naudotis oranžiniais dviračiais.


„Drop Bike“

Dviračių nuoma Klaipėdoje

Mieste taip pat veikia ir „DropByke“ dviračių nuomos kompanija. Mėlynų Kur ieškoti? Kaip ir „CityBee“ atveju, reikia parsisiųsti išmaniąją programėlę.


Taip pat…

Taip pat dviračius Klaipėdoje nuomoja „Klaipėda Tour“ bei „VE“ nuomos kompanijos. Tačiau jų paslaugomis naudotis neteko, tad stipresnes rekomendacijas teikti bijome…Bet gal jūs drąsesni ir viską išbandysite patys:)


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;) 

Puslapiai: 1 2