Barzdaskučiai Vilniuje: Geriausių vietų TOP 10 pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

6.„Barzdaskučiai“ (Vilniaus g. 31) / Reitingas 4,7

Barzdaskučiai Vilnius

„Barzdaskučiai“ / Facebook nuotr.

„Barzdaskučiai“ jau nuo salono išorės demonstruoja savo savitą stilių: senoviško stiliaus logotipas su skutimosi peiliu net iš tolo skleidžia retro barber shop’ų dvasios kvapą. Geriausiai klientai vertina šio tinklo saloną Vilniaus g., tad jį ir įtraukėme į šį solidų TOP’ą.


7.“Beardland Barbershop“ / Reitingas 4,7

Barzdos kirpimas Vilniuje

„Beardland“ / Facebook nuotr.

Ši vieta siūlo ne tik vyrišką galvos ar barzdos kirpimą, tačiau ir daug kitokių paslaugų, tarp kurių…net ir veido masažas. Tad jei ieškote kažko daugiau nei kirpykla ar paprastas grožio salonas, apsilankykite “Beardland” erdvėje. Lankytojų komentarai teigia, kad tikrai verta.


Ir dar…

“Miesto žirafos” savo TOP’uose turi taisyklę nevertinti mažiau nei 100 vertinimų sulaukusių vietų. Tačiau šį kartą norime padaryti mažą išimtį, mat Vilniuje tikrai dar yra „barbershop’ų“, kuriuose dirba puikūs barzdakirpiai, jie yra sulaukę nemažai teigiamų lankytojų vertinimų, tačiau šioms vietoms dar trūksta balsų iki pilnaverčio dalyvavimo TOP’e. Tad šį kartą jas sudėjome į paskutines tris TOP’o pozicijas.

8.“Gentelman’s Empire“ (Konstitucijos pr. 7A) / Reitingas 4,9 (77 vertinimai)

Barzdaskučiai Vilnius

„Gentelmen’s Empire“ / Facebook nuotr.

Solidi vieta, kurioje jūsų barzdos plaukai tikrai pateks į geras rankas. Išskirtinis interjeras, kokybiškas aptarnavimas ir žinoma tikri savo srities profesionalai, kuriems drąsiai galima patikėti savo plaukuosenos stilių. Šią vietą itin palankiai vertina lankytojai, tad linkime jai, kuo greičiau perkopti šimto balsų vertinimo kartelę ir neišbarstyti klientų pasitikėjimo.


9.“Hillybilly Barbershop“ (V. Šopeno g. 10) / Reitingas 4,8 (61 vertinimas)

Barzdaskučiai Vilnius

„Hillybilly Barbershop“

Jauki, hipsteriška vieta Vilniuje, kurioje dirba tikrai smagi ir profesionali kirpėjų komanda. Lankytojai šiai vietai negaili gerų balų, tad tikimės, kad ši graži tendencija nepasikeis ir ateityje.


10.“Figaro“ (Konstitucijos pr. 7A) / Reitingas 4,6 (96 vertinimai)

„Figaro“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

„Figaro“ / Facebook nuotr. / Kirpykla Vilniuje

Salonų tinklas, kurį vertina labai įvairiai. Tačiau mes savo kailiu esame išbandę “Figaro” saloną Konstitucijos pr. ir galime drąsiai teigti, kad čia dirbantys meistrai puikiai išmano savo darbą. O ir iki pilnateisio TOP’a dalyvio jiems trūksta vos 4 balsų.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2