Barzdaskučiai Vilniuje: Geriausių vietų TOP 10 pagal lankytojų reitingą

Ką barzdotiems vyrams gali pasiūlyti Vilnius ir jo barzdaskučiai? „Miesto žirafos parengė TOP 10-uką vietų, kurias geriausiai vertina lankytojai.

Vyriška barzda tapo neatsiejamu šio amžiaus hipsteriškos kultūros simboliu, tad nieko nuostabaus, kad barzdakirpiai-barzdaskučiai Vilniuje (ir ne tik) tapo tikrai paklausūs. Tačiau, kam sostinėje savo galvos bei barzdos stilių patikėti saugiausia? “Miesto žirafos” parengė vietų Vilniuje gidą, kuriose pasak lankytojų vertinimų “Google”, dirba geriausi barzdakirpiai.

1.Elizaro Artelė (Malūnų g. 6) / Reitingas 4,9

„Elizaro artelė“ / Facebook nuotr.

Užupyje įsikūrusi artelė jau tapo bardzdakirpystės kokybės etalonu Vilniuje. Nuo 1933 m. vyrų barzdos ir plaukų stiliaus priežiūros tradicijas tęsianti vieta tapo itin pamėgta tiek vilniečių, tiek miesto svečių. Viskas čia, nuo interjero iki čia dirbančių profesionalų, dvelkia kokybe ir patikimumu. Tad nieko nuostabaus, kad šiai vietai palankių įvertinimų negaili ir klientai.


2.„Red Light Barbers“ (Pylimo g. 60) / Reitngas 4,8

Barzdaskučiai Vilnius

„Red Ligt Barbers“ / Facebook nuotr.

Tai be abejonės pati hipsteriškiausia kirpykla Lietuvoje. Turbūt visi matė jų žaidimo „GTA“ parodiją, tačiau salono meistrų žirklių įgūdžiai dar geresni, nei vaizdo klipų kūrimo. „Red Light Barbers“ pasitinka fraze „tu geras tiek, kiek tavo paskutinis kirpimas“ – apsilankę čia neabejotinai jausitės geresni, nei praėjusį mėnesį.


3.“The Chop Barbershop“ (J. Jasinskio g. 16A) / Reitingas 4,8

„The Chop Barbershop“ / Facebook nuotr.

Hipsteriška dvasia alsuojanti vieta, kurią vien kirpykla pavadinti būtų neteisinga. Mat čia galima rasti ir stalo futbolo stalų, knygų, o jos viduryje išdidžiai pastatytas senas “čoperis”. Viskas čia dvelkia pačia tikriausia hipsteriška aura, o prie kirpėjo kėdžių sukasi tikri savo srities profesionalai.


4.“Herr Katt“ (Užupio g. 17) / Reitingas 4,8

Barzdaskučiai Vilnius

„Herr Katt“ / Facebook nuotr.

Dar viena puiki vieta Užupyje jūsų barzdos plaukams. Čia dirba tikri savo srities profesionalai ir profesionalės, jų komunikacija “Facebooke” pavyzdinė, o kainos – tikrai nesikandžioja. Visą tai įvertino ir klientai, kurie “gūglėje” šiai vietas skiria itin aukštus balus.


5.“Firm Vilnius“ (Visų Šventųjų g. 5) / Reitingas 4,7

barzdos kirpimas Vilniuje

„Firm Vilnius“ / Facebook nuotr.

Viskas šioje vietoje alsuoja vyriškumu. Vien jau kiek testosterono prideda “Jameson” užrašas ant sienos. O ir darbuotojai čia – absoliučiai atsidavę savo darbui ir jo rezultatams. Tad jei ieškote kam patikėti savo vešlios barzdos ar plaukų stilių, išmėginkite šią vietą. Klientų vertinimas teigia, kad nenusivilsite.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2