Baras „Local Pub“ Vilniuje

„Local Pub“: draugiška aludė legendos pašonėje.

Nauja sostinės vieta, baras „Local Pub“, savo startu įrodė, kad nors didmiesčio centrą yra tiesiog užtvindžiusios įvairiausios pobūdžio užeigos, vis dar dar galima driokstelėti su senu geru angliško alubario interjeru, craftiniu alumi ir nesudėtingais užkandžiais.

Nuotrauka iš „Facebook“

Senų plytų dviejų aukštų mūrinukas, įsikūręs priešais kadaise minias žmonių sulaukdavusį, o dabar liūdna mirčiai pasmerktą „Tauro ragą“, ilgai laukė šios minutės – kada gi čia atklys žmonės, tikintys, kad žmonių srautą, ieškančio pintos skanaus alaus, galima iš pagrindinių Centro pramoginių arterijų nukreipti į vietą, pro kurios langus matyti Tauro kalnas  bei troleibusų ūsai.

Panašu, kad idėjiniam trejetukui, tarp kurių yra ir gana garsus alaus someljė Vidmantas Čičelis, pavyko. Tiesa, baras veikia dar tik pora savaičių ir didieji išbandymai jo dar laukia, tačiau iš lankytojų gausiai žeriamų komplimentų, galima suprasti, kad „Local Pub“ bus rimtas žaidėjas konkurencinėje kovoje dėl craftinio alaus mėgėjų eurų. Juo labiau, kad nei alaus (čia galima rasti visai padorią alaus pasiūlą: nuo „Genio“ iki „Dundulio“ produkcijos), nei maisto (įvairūs užkandžiai bei tikru virtuvės hitu tapę vištos sparneliai) kainos nesikandžioja ir nesitaiko nuvilkti paskutinių kelnių.

Nuotrauka iš „Facebook“ (2017 m. lapkritis)

Vidutinis čekis: 10-12 eur.

„Google“ reitingas: 5/5
„Facebook“ reitingas: 5/5

Nuotrauka iš „Facebook“

Adresas: Jasinskio g. 1., Vilnius

Internete:
Web: www.localpub.lt
FB: https://www.facebook.com/localpubvilnius/