Arbata Vilniuje: kur geriausios arbatinės ar arbatos namai?

Už lango jau ruduo ir šalti gėrimai pamažu pasislenka į antrą planą. Tad „Miesto žirafos“ siūlo pradėti šildyti organizmą bei dairytis, kur skaniausia arbata Vilniuje. O štai ir mūsų rekomendacijos.

„Mint Vinetu“ (Šv.Ignoto g.16/10)

Arbata Vilniuje

„Mint Vinetu“ arbata Vilniuje / Facebook nuotr.

Ši Senamiestyje įsikūrusi vieta jau buvo patekusi į mūsų akiratį kaip knygų mylėtojų pamėgta vieta – čia saugomi kalnai „jau mylėtų“ skaitinių, laukiančių naujų šeimininkų, o lankytojai laukiami net jei nori pasišnekučiuoti ar pabrazdinti gitara. „Mint Vinetu“ verda puikią mėtų arbatą, tad užlėkite čia, kai norėsite jaukiai pasibūti knygų apsuptyje.

„Chaika“ (Totorių g. 7/Pylimo g. 21B)

„Chaika“ / Facebook nuotr.

„Chaika“ / Facebook nuotr.

„Kava, arbata, užkandžiai, sentimentai“ – taip save pristato „Chaika“. Moderniai nostalgiško interjero kavinėje jūsų akys užklius bent už keleto daiktų, primenančių vaikystę – ar tai būtų senas žaidimų kompiuteriukas, ar senamadiškos svarstyklės. Šalia puikios arbatos galėsite įsigyti ir šviežiai „Chaikos“ kepyklėlėje keptų veganiškų desertų.

„Skonis ir kvapas“ (Trakų g. 8)

Arbata Vilniuje

„Skonis ir Kvapas“ / Facebook nuotr.

Daugiau, nei du dešimtmečius dirbanti komanda seniai užsidirbo patikimiausių arbatos bei kavos tiekėjų vardą. Be tamsiai paslaptingų parduotuvių su iki lubų nukrautomis lentynomis, pilnomis įvairiausių arbatos ir kavos rūšių, „Skonis ir Kvapas“ naujų aromatų beieškančių klientų laukia ir kavinėje Vilniaus Senamiestyje.

„ŠMC Kavinė“ (Vokiečių g. 2)

„ŠMC“ kavinė / kurnueiti.lt nuotr.

„ŠMC“ kavinė / kurnueiti.lt nuotr.

Tai vieta norintiems ne tik pavalgyti ir atsigerti karštų gėrimų, bet ir padiskutuoti ar paklausyti kalbų apie meną – visgi kavinė įsikūrusi Šiuolaikinio meno centro patalpose. „ŠMC“ kavinė labiausiai patiks jaukiai pasisėdėti norintiems meniškiems žmonėms.

„Arbatos Magija“ (Bazilijonų g. 8)

„Arbatos Magija“ / Facebook nuotr.

„Arbatos Magija“ / Facebook nuotr.

Ieškantiems egzotikos, „Arbatos Magija“ bus tobulas pasirinkimas. Tai netoli Aušros vartų įsikūrusi rytietiška arbatinė, daugiau, nei dešimtį metų paskyrusi rytams. Kavinės darbuotojai padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančią arbatą bei pamokys ją gerti pagal kinų tradiciją. „Arbatos Magija“ siūlo ne tik puodelį arbatos, o visą rytais kvepiančią patirtį.

„7 Ievos namai“ (Vokiečių g. 22)

Arbata Vilniuje

„7 Ievos namai“ / Facebook nuotr.

„7 Ievos namai“ daugiausiai dėmesio skiria organiškumui. Augalai ir žolelės, naudojamos firmos produkcijai, atrenkamos tik iš gimtosios jų augimo šalies, taip garantuojant aukščiausią kokybę. Visi čia parduodami produktai yra natūralūs ir atrinkti rankomis. Čia tikrai rasite savo naują mėgstamiausią skonį.

Formosa Bubble Tea (Gedimino pr. 9)

„Formosa Bubble Tea“ sala / Facebook nuotr.

Jei niekada nesate ragavę taivanietiškos arbatos, užsukite į „Formosa“ salą „G09“ centre. Jei jūsų skonio receptoriai kada užsimanytų papajų pieninės arbatos, su obuolių želė ir baziliko sėklomis, tokią bei daugelį kitų arbatos kombinacijų tikrai rasite „Formosa“ arbatinėje.   Beje, pasidomėjome, ką reiškia šios vietos pavadinimas ir sužinojome, jog taip kažkada vadinosi pati Taivano sala. Ačiū „Formosa“ komandai už šias žinias.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)