„Žvejų baras“ – jei dar jaunas ir kūnu, ir siela (ir kepenimis)

„Žvejų baras“. Tikriausiai nėra nė vieno klaipėdiečio, kuriam neteko stipriau ar lengviau pasisėdėti šioje netoli burlaivio „Meridianas“ esančioje aludėje. Šiai įstaigai labiausiai tinka būtent „aludės“ apibūdinimas. Tai – tikrai ne restoranas, ne kavinė ir net ne angliškas „pubas“.

[Dėmesio! „Žvejų baras“ nuo 2015 m. rudens persikėlė į naujas patalpas Klaipėdos senamiestyje, Kepėjų g. 10]

Tai – vieta ateiti ir išgerti alaus jaunų ir ne visada blaivių žmonių aplinkoje (kai kuriomis dienomis jie duoda nuolaidą alui parodžius studento pažymėjimą). Kažkas panašaus į „Alus namus“ Vilniuje.

„Žvejų baro“ privalumas – didelis vietinio lietuviško alaus pasirinkimas. Už 6 litus (rašyta 2014-ųjų pavasarį) gali paragauti įvairių didesnių ar mažesnių lietuviškų alaus daryklų produkcijos. Asortimentas laikas  nuo laiko keičiasi, bet esmė lieka ta pati – nebrangus, „nemeinstryminis“ alus studentams, jaunuomenei ir šiaip visokiems alaus gėrimo sporto entuziastams.

Kitas šio baro privalumas – viduriniame aukšte esantys stalo futbolo stalai. Tiesa, jie neretai būna užimti žmonių, kurių daliai dar ne visada įstatymas leidžia parduoti alų.

Maistas čia ganėtinai standartinis – aludėms budingos užkandos prie alaus (didžioji labai nebloga) ir kitoks įprastas tokioms vietoms „zakūskių“ ar kiek rimtesnių patiekalų asortimentas.

Aptarnavimas. Jis kartais būna :) O kartais reikia mandagiai nutraukti užsiplepėjusių barmenių dialogą ir paprašyti įpilti kaušą. Bet šioje vietoje tai net nekelia pykčio. Jaunimas, vienžo.

Labiausiai erzinantis dalykas „Žvejų bare“ – muzikinis fonas. Na, neįdomu man visiškai klausytis dažnai leidžiamų idiotiškų vietinės radijo stoties didžėjų burbuliavimų ir skambučių nieko nenutuokiančioms aukoms.

Apibendrinant, „Žvejų baras“ yra geroje vietoje įsikūrusi nebloga aludė, ypatingai tinkanti susitikti didelių pretenzijų neturinčiai kompanijai ir linksmai praleisti vakarą jaunų veidų apsuptyje. Neabejoju, jog čia yra prasidėjęs ne vienas studentiškas meilės romanas :) Jei nori jaukaus privataus pasisėdėjimo ir gurmaniškų gėrimų bei patiekalų, čia nesilankyk.

Vos nepamiršau dar vienos šios vietos atrakcijos. Skulptūra ant „Žvejų baro“ stogo nuteikia linksmai ir labai tinka šiai įstaigai bei tikrai nepablogina Klaipėdos senamiesčio auros.

Trumpai
Aplinka: viskas čiki.  Normali aludė – vyrauja medis, masyvūs stalai, prieblanda.
Aptarnavimas: norma, bet tikrai gali būti geriau.
Publika: viskas norma, jei nepavydi studentams jų jaunystės :)
Muzika: būna žymiai geriau. Reikalą gelbėja nuolatiniai gyvi pasirodymai.
Alus: viskas cool.
Maistas: normalios užkandos prie alaus.

„Mėmelio žirafos“ sako: 4 iš 5. Kaip ir nieko baras, bet kartais erzina muzika ir vietomis šlubuojantis aptarnavimas.

Adresas: „Žvejų baras“ Kurpių g. 8, Klaipėda

„Žvejų baro“ Facebook puslapį rasi čia (savo www neturi).