„Žvejų baras“ Klaipėdoje

„Žvejų baras“ Klaipėdoje „Miesto Žirafoms“ kelia dvejopus jausmus. Labai gerai, kad Klaipėdos senamiestyje yra gyvas baras, kuriame netrūksta jaunimo. Bet kai kurie dalykai neleidžia mums šio baro vertinti labai teigiamai.

zveju baras logo

Trumpai

Aplinka: įdomi. Varstotai ir kaip stalviršiai naudojamos senovinės durys.
Aptarnavimas: nuo „pusė velnio“ iki visiškai šalto ir abejingo, o kartais akivaizdžiai nemandagaus.
Publika: apie 80% – jaunimėlis.
Muzika: įvairi, dažnai per garsi.
Alus: didelis pasirinkimas, bet ne visada šviežias.
Maistas: pub’inis – labai daug rūšių užkandžių prie alaus ir t.t. Žodžiu, daug mėsos, riebaliuko ir kalorijų.

„Miesto Žirafos“ sako: 3  iš 5, nors visai nesunkiai „Žvejų baras“ galėtų turėti ir daugiau balų. Jei širdyje dar jaunystė, o į prastą aptarnavimą ar kitokius trukdžius nusispjauti, tai ši vieta tau pats tas. Alaus pasirinkimas labai neblogas, o jo kainos nesikandžioja. Bet, jei nori ramiau pasėdėti be baimės, kad įpils rūgtelėjusio (tiksliau, nuo vakar sistemoje stovėjusio) alaus, tai geriau rinktis kitą vietą.

Išsamiau

Vieta
Ankstesnė „Žvejų baro“ vieta (prie Danės, priešais laivą „Meridianas“) ir pats baro pastatas buvo kur kas labiau išskirtiniai. Šiuo metu „Žvejų barą“ rasi tiesiog vienoje Klaipėdos senamiesčio gatvelių.

Kalbant apie senojo ir naujojo baro „vidaus reikalus“, naujo „Žvejų baro“ interjeras laimi 1000 taškų. O prisimenat tulikų smarvę tik įėjus į senuosius „Žvejus“?! Naujajam bare niekuo niekur nesmirda :)

zveju baras klaipedoje

Aptarnavimas
Iš esmės čia veikia savitarnos principas – alaus užsisakai prie baro, iš karto už jį atsiskaitai ir nusineši iki savo staliuko. Tačiau kartais barmenė atlieka ir padavėjos pareigas. Tiesa, nelabai supratome, kas tai sąlygoja: ar tuo metu esančių lankytojų skaičius, ar bare praleistas laikas (prie mūsų pradėjo prieidinėti, kai išgėrėm po 2-3 bokalus), ar tiesiog barmenų nuotaika. Ir negalvokite, kad tai kritika! Juk tikruose pub‘uose užsakymai priimami tik prie baro.

O šiaip aptarnavimas „Žvejų bare“ labai skiriasi, priklausomai nuo personalo. Visi barmenai jauni, bet kai kurie – malonūs ir besišypsantys (pagrinde vaikinai), kiti – susiraukę ir abejingi (pagrinde merginos).

Maistas
Reikia prisipažinti, kad į „Žvejų barą“ einame ne valgyti… Tačiau porą kartų ragauti patiekalai paliko tikrai gerą įspūdį. O ypač verti dėmesio mūsų taip mėgstami užkandžių rinkiniai.

Gėrimai
Yra ir stipriųjų, bet „Žvejų bare“ karaliauja alus ir dar kartą alus! Ir jo čia daug! Įvairaus! Deja, kažkada visame Klaipėdos senamiestyje pigiausiu (iš gerų) baru buvę „Žvejai“ jau nebepigūs. Alaus kaina kaip nėra super didelė, bet nemaloniai nustebino, kad ta kaina kilo tiesiog neįtikėtinais tempais.

Adresas: „Žvejų baras“, Kepėjų g. 10, Klaipėda
Internete: www.zvejubaras.lt

 

Rašė TO.

Daugiau barų apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai.