Vyninės Klaipėdoje: ar uostamiestyje yra kur paragauti gero vyno?

„Svaiginkitės; svaiginkitės be paliovos!“ ragino gerai Dionisą pažinojęs C. Baudelaire’as. Klasikas, tad be dvejonės pasiduodame jo šauksmui: mylimės, žiūrime skandinavišką kiną, šokame iki nukritimo ir ieškome pačios tobuliausios raudono, balto, rožinio, putojančio, naminio ar vaisių vyno taurės Klaipėdoje. Ir radome – štai aktualiausios vyninės Klaipėdoje, siūlančios po taurę senojo dievų gėrimo.

Tiesa, vyninių gausa Klaipėda nepasižymi, taigi šį kartą „Miesto Žirafų“ paruoštas sąrašas neitin ilgas. O gal kažką tiesiog pamiršome? Jeigu taip, papildyk mūsų sąrašą komentaruose!

„Achtung Baby“ Didžioji Vandens g. 2

O, vaikeli! Tai tikras lobis Klaipėdos senamiestyje. Legendinio baro vietoje įsikūrusioje vyninėje sukasi tikros savo reikalo žinovės – vyno asortimentas keičiasi pagal sezoną, šeimininkių nuotaikas, pastovių svečių pomėgius, tendencijas vyno rinkoje ir t.t. Šalia puikaus vynų meniu derinkite ir virtuvės gėrybes. „Achtung Baby“ dažnai rasite to, ko neturi kitos vyninės Klaipėdoje.

„Friedricho pasažas“ Tiltų g. 26A

Viena iš tų vietų Klaipėdoje, kur kiekvienas randa kažką sau. Ne išimtis ir vyno mylėtojai. „Friedricho pasažo“ vyninėje yra apie 500 rūšių vynų ir kitų alkoholinių gėrimų pavadinimų, vyksta įvairios degustacijos, siūlomi ypatingi skanėstai.

Turbūt neatsitiktinai pasažo simboliu tapusi ąžuolo lapais vainikuoto laukinio vyro skulptūra dešine ranka remiasi į inkarą, o kaire laiko vynuogės šaką. Girdite? – Dionisas juokiasi, vyno taurės skamba.

„Vinvino“ Turgaus g. 33

Dar viena vyninė Klaipėdos Senamiestyje. Kita šios vietos specializacija – picos ir įvairūs užkandžiai prie vyno.

„Vyno klubas“ Liepų g. 20

Vynas, mieli draugai, dalykas rimtas. Toks rimtas, kad turi savo mokslą – enologiją. Nutarę pagilinti savo žinias apie vyną galite užsukti į „Vyno klubą“. Nors tai ir nėra vyninė, o labiau tiesiog vyno parduotuvė, čia kartais rengiamos degustacijos, vynų pristatymai, mokoma ir konsultuojama.

„Vyno uoga“ Herkaus Manto g. 14

Klaipėdos Naujamiestyje esanti enoteka „Vyno uoga“ – tai vyninė-krautuvėlė. Tad čia ragautą patikusį vyną galėsi ir namo neštis – profit!

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)