Vyninės Klaipėdoje: ar uostamiestyje yra kur paragauti gero vyno?

„Svaiginkitės; svaiginkitės be paliovos!“ ragino gerai Dionisą pažinojęs C. Baudelaire’as. Klasikas, tad be dvejonės pasiduodame jo šauksmui: mylimės, žiūrime skandinavišką kiną, šokame iki nukritimo ir ieškome pačios tobuliausios raudono, balto, rožinio, putojančio, naminio ar vaisių vyno taurės Klaipėdoje. Ir radome – štai aktualiausios vyninės Klaipėdoje, siūlančios po taurę senojo dievų gėrimo.

Tiesa, vyninių gausa Klaipėda nepasižymi, taigi šį kartą „Miesto Žirafų“ paruoštas sąrašas neitin ilgas. O gal kažką tiesiog pamiršome? Jeigu taip, parašyk į info@mzirafos.lt !

„Achtung Baby“ Didžioji Vandens g. 2

O, vaikeli! Tai tikras lobis Klaipėdos senamiestyje. Legendinio baro vietoje įsikūrusioje vyninėje sukasi tikros savo reikalo žinovės – vyno asortimentas keičiasi pagal sezoną, šeimininkių nuotaikas, pastovių svečių pomėgius, tendencijas vyno rinkoje ir t.t. Šalia puikaus vynų meniu derinkite ir virtuvės gėrybes. „Achtung Baby“ dažnai rasite to, ko neturi kitos vyninės Klaipėdoje.

„Vyno uoga“ Tiltų g. 26A

Beje, itin neilgas Klaipėdos vyninių sąrašas šią vasarą dar sutrumpėjo – užsidarė „Friedricho pasažo“ vyninė. Tačiau, kaip skant, karalius mirė, tegyvuoja karalius! Itališka vyninė-krautuvėlė „Vyno uoga“ iš H.Manto gatvės persikėlė būtent čia.

„Vinvino“ Turgaus g. 33

Dar viena vyninė Klaipėdos Senamiestyje. Kita šios vietos specializacija – picos ir įvairūs užkandžiai prie vyno.

„Vyno klubas“ Liepų g. 20

Vynas, mieli draugai, dalykas rimtas. Toks rimtas, kad turi savo mokslą – enologiją. Nutarę pagilinti savo žinias apie vyną galite užsukti į „Vyno klubą“. Nors tai ir nėra vyninė, o labiau tiesiog vyno parduotuvė, čia kartais rengiamos degustacijos, vynų pristatymai, mokoma ir konsultuojama.

Tiesa, jeigu susiruošėte pirkti „Vyno klube“ kokį nepigų gėrimą (arba tuo labiau kelis nepigius gėrimus), patariame patikrinti ir kitas Lietuvoje veikiančias gėrimų e-parduotuves – nemaža tikimybė, kad tą gėrimą rasite gerokai pigiau. Mūsų atveju „Vyno klube“ nusižiūrėto gėrimo kaina kitur buvo net 30% mažesnė.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)