Barai Klaipėdoje: kur jaukiai pasisėdėti vakarais?

Barai Klaipėdoje, ypač Žvejų gatvėje, tikrai nėra naujiena. Nusprendėme, kad miesto naujokus reikėtų supažindinti su uostamiesčio barų kultūra, o senbuviams priminti, kur verta apsilankyti penktadienio vakarą.

Irish Nesė pub (Turgaus g. 1)

Irish Nesė Pub / Facebook nuotr.

Irish Nesė Pub / Facebook nuotr.

Irish Nesė pub – airiškos linksmybės ir autentiškas interjeras. Dieną čia netyla rokas, o vakarais – judėti verčianti muzika, šimtas alaus rūšių iš viso pasaulio ir skanus maistas. Pub’e transliuojamos įvairių sporto šakų varžybos per 5 TV ekranus, todėl čia laukiami ne tik naktinėtojai, bet ir sporto aistruoliai. Visa tai ir dar daugiau – demokratiškiausioje ir linksmiausioje vietoje Klaipėdos senamiestyje!

Tel.: +370 700 55 555

Skipper’s Wife Pub (Žvejų g. 4, Klaipėda)

„Skipper’s Wife Pub“ / Facebook nuotr.

„Skipper’s Wife Pub“ / Facebook nuotr.

Nors „Skipper’s Wife Pub“ labiausiai orientuojasi į džinų mylėtojus (turi beveik dvidešimt aukštos kokybės džinų iš viso pasaulio), liks patenkinti ir kitų gėrimų mėgėjai. Degtinės ar romo pasirinkimas čia taip pat didžiulis. Skipper’io žmona prikaupusi apie dvi dešimtis įvairių viskio ir burbono rūšių.

Dėmesys bare skiriamas ne tik pačiam alkoholiui, bet ir jo patiekimui. Kiekvienas džinas turi specialiai jam priskirtą toniką ir vaisius ar uogytes. Tačiau pats svarbiausias dalykas, kad dėmesys čia skiriamas ne tik gėrimams, bet ir tiems, kas juos užsisako.

Tel.: +370 601 29914

„DOCK“ (Žvejų g. 4, Klaipėda)

„DOCK“ / Facebook nuotr.

„DOCK“ / Facebook nuotr.

DOCK gėrimų asortimente didžiausias dėmesys skiriamas craft alui ir profesionaliai paruoštiems kokteiliams. Alaus kranuose rasite visas lietuvių aludarių GENYS Brewing Co. verdamas alaus rūšis (šiuo metu šešias), o kituose kranuose besisvečiuojančios alaus rūšys yra dažnai keičiamos. Taip pat DOCK siūlo dvidešimt rūšių butelinio craft alaus iš Danijos, Ispanijos, Škotijos, praturtinto netradiciniais skoniais, pvz. šaltalankių.

Beje, čia tiesiog privaloma išbandyti firminius patiekalus: rūkytą buger’į ir traškius skrudintus marinuotus agurkus su aštrios dešros traškučiais

Tel.: +370 613 02310

„Akademikai“ (Taikos pr. 39, Klaipėda)

„Akademikai“ / Facebook nuotr.

„Akademikai“ / Facebook nuotr.

Kai naktį ieškosi, kur užbaigti savo barų kelionę, visada būsi laukiamas pas „Akademikus“. Čia – tikras shot’ų rojus.

„Cocktails, shots & ROCK’n’ROLL“, kaip jie save pristato. Studentiškos kainos, jauki aplinka ir naktinis gyvenimas!

Beje, atkreipkite dėmesį – visai neseniai pasikeitė „Akademikų“ darbo laikas. Dabar jie dirbs kasdien nuo 21 val. vakaro iki 6 val. ryto.

„Tako baras“ (Šlakių g. 4 / Audros g. 4, Klaipėda)

„Tako baras“ / Facebook nuotr.

„Tako baras“ / Facebook nuotr.

„Tako baro“ kavinė siūlo platų neapsakomo skonio europietiškos bei lietuviškos virtuvės patiekalų pasirinkimą. Virtuvės šefai randa kelią net į išrankiausių svečių širdis.

Tradicinio lietuviško alaus mėgėjai neatsispirs progai išlenkti po vieną bokalą grįžtant iš po pasivaikščiojimo pajūryje. Juk baras įsikūręs visai šalia Melnragės paplūdimio!

Tel. +37046350200, +37068720493

„Herkus Kantas“ (Kepėjų g. 17, Klaipėda)

„Herkus Kantas“ / Facebook nuotr.

„Herkus Kantas“ / Facebook nuotr.

Alinė „Herkus Kantas“ – geriausiai išsaugota Klaipėdos paslaptis: nedidelė savo plotu, bet lenkianti bet kuriuos barus didžiausiu alaus pasirinkimu uostamiestyje ir kasdien besikeičiančiais patiekalais: nuo meksikietiškų burito iki prie alaus derančių šonkauliukų ar išskirtinių burgerių.

Kasdien naujas dienos meniu, kas savaitę naujas alus svečias.

„Faksas“ (Žvejų g. 2, Klaipėda)

„Faksas“ / Facebook nuotr.

„Faksas“ / Facebook nuotr.

„Faksas“ – na, kas nežino „Fakso“? Alus čia liejasi laisvai, skamba gera, laiko patikrinta muzika, o iš virtuvės sklinda meksikietiškos virtuvės patiekalų kvapas.

„The Portobello“ (Kurpių g. 8, Klaipėda)

„The Portobello“ / Facebook nuotr.

„The Portobello“ / Facebook nuotr.

„The Portobello“ Klaipėdoje atsirado kaip pirmasis jūrinis pub’as. Kai sakom jūrinis, kalba eina ne apie mėlynus ir baltus dryželius, o labiau apie „Karibų piratų“ atmosferą.

Alaus pasirinkimu čia niekas nesiskundžia, o maistas čia toks, koks ir turi būti pub’uose.

„Bukowski“ (Žvejų g. 2, Klaipėda)

Barai Klaipėdoje / Facebook nuotr.

„Bukowski“ / Facebook nuotr.

Vilniaus barų tipo baras Klaipėdoje. Hipsteriškos atmosfera, gana didelis alaus pasirinkimas ir garsieji „Bukowskio“ dešrainiai.