Naktiniai klubai, barai Klaipėdoje – kur pramogauti?

Nežinai, kokie smagiausi naktiniai klubai ir barai Klaipėdoje? „Miesto žirafos“ tau parengė išsamų naktinių pramogų uostamiestyje gidą.

Laisvė prasideda naktį – vaškuoti ūsai, raudonos lūpos, prakaitu atmiešti kvepalai, gyslomis tuksinti muzika, bevardė gyvenimą švenčianti minia, o tada naktiniai klubai ir barai. Vieni šoka, kiti stebi iš pašalių – mezgasi nakties, mėnesio ar viso gyvenimo meilės nuotykiai. Klaipėda apgaulingai rami, bet naktį ji labai gyva – sulaukę savaitgalio kibkitės į mūsų letenėlę ir pirmyn ieškoti naktinių pramogų.


Tapkite superherojais „Hero“ (Danės g. 15)

Kokteilių baras / Hero nuotr.

Kokteilių baras / Hero nuotr.

Įsijunk į pačių kiečiausių superherojų galeriją „Hero“ kokteilių bare. Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais čia vyksta rimti vakarėliai. Vietiniai ir vizituojantys DJ’ai, įspūdinga kokteilių galerija. „Hero“ nėra didelis, bet mums pats tas – kuo mažesnė erdvė tuo labiau glaudžiamės šokdami.


Ieškantiems garsių pojūčių „Mr. Bond“ (Žvejų.g. 10)

Naktinis klubas / Mr. Bond nuotr.

Naktinis klubas / Mr. Bond nuotr.

Viena iš miesto naktuomenės kertinių stotelių „Mr. Bond“ yra puiki vieta vykti slaptų agentų susitikimams – šėlstanti įkaitusių kūnų masė leidžia joje pranykti be pėdsakų arba kaip tik būti matomiems (priklauso nuo to, kokie misijos reikalavimai). Palėpėje įsikūręs kokteilių baras suskliaudžia atėjusius gana ankštoje erdvėje, tad tikrai nesijusite pasimetę ir net jei ateisite vieni – vienatvės nebus.


Prestižinis „Švyturys Bhouse“ (Kulių vartų g. 7 g.)

„Švyturys Bhouse“ / Facebook nuotr.

Legendinės „Švyturio“ daryklos pašonėje įsikūrusi vieta kėlė nemažą susidomėjimą dar net neatsidariusi. Ir nors šios vietos prisistatymas publikai nebuvi pats sklandžiausias, dabar ši vieta tampa bene populiariausiu traukos centru vakarojantiems klaipėdiečiams bei miesto svečiams. Išskirtinis dizainas, erdvės pojutis bei tas keistokas prestižo jausmas priverčia ne vieną klajojančią sielą savo vakarą mieste pradėti ir pabaigti būtens šiame bare. Beje, šioje vietoje gali išgirsti ir žinomų šalies muzikos atlikėjų koncertų.


Alternatyvos dvasia „Pakhauz“ (Turgaus g. 10)

Naktinis klubas / Pexels nuotr.

Naktinis klubas / Pexels nuotr.

 „Pakhauz“ yra ta vieta, kur galima išgirsti kitokios elektroninės muzikos. „Pakhauz“ meistrai labai puikiai dirba atrinkdami ir Klaipėdos publikai pristatydami įdomius muzikos projektus. Stebėkite jų renginių galeriją ir tikrai rasite kažką įdomaus sau. P.S. Netikėto šarmo vietai prideda ir 18 amžių menančio traukinių stoties pastato erdvės, tamsūs užkaboriai ir… linksmai pleškanti krosnelė.


Į atradimų žvaigždynus „Raketa“ (Bangų g. 5A)

Golden Parazyth naktiniame klube / Raketos nuotr.

Golden Parazyth naktiniame klube / Raketos nuotr.

Ką galime pasakyti apie „Raketą“? Draugai, šiame socialiniame klube galite rasti pačių įvairiausių nuotykių – nuo diskusijų su protingais žmonėmis (žinau, žinau, ne tam susirinkome šįkart) iki žinomų atlikėjų koncertų bei kitų renginių. Tiesa, pastarųjų pastaruoju metu čia gerokai apmažėjo, tačiau klubas vis dar nepraranda populiarumo tarp uostamiesčio naktinėtojų. Klubo erdvės traukia akį puikia spalvų schema, miestietiškai maloniu dizainu. Jose būriuojasi sociali ir nesikandžiojanti publika.


Kitoks pramogų centras „Shelter Pub“ (Pilies g. 2A)

„Shelter Pub“ / Facebook nuotr.

Puiki vieta miesto centre, kuri nuo pat atsidarymo pradžios pradėjo gaivinti reivinių vakarėlių tradiciją Klaipėdoje. Čia dažnai vyksta vakarojimai, kuriuose skamba kokybiška elektroninė muzika ir netgi gyvos muzikos koncertai. Žinant, kad tokių vietų Klaipėdoje likę labai nedaug, „Shelteris“ tikrai vertas atskiro pagyrimo.


Savas baras „Lapė“ (H. Manto g. 10)

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Ne vienerius metus veikiančio baro „Lapė“ didžiausias išskirtinumas – gan žinomo Vilniaus menininko išpaišytos sienos ir įdomūs lankytojai: čia rasite tiek menininkų, tiek futbolo sirgalių ir kt. spalvingų asmenybių. Norėdami fone klausytis pop muzikos, geriau pasirinkite kitą barą, nes šią vietą ypatingai mėgsta alternatyvios muzikos mėgėjai. Jei norite būtent to + gėrimų protingomis kainomis – puiku, jums čia patiks! Dalinamės paslaptėle: jei gražiai paprašysite, barmenai paleis Jūsų pasirinktą dainą (arba net visą albumą:))!


Madingos minios ganyklos „Bukowski“ (Žvejų g. 2)

Baras / Bukowski nuotr.

Baras / Bukowski nuotr.

Čia ta vieta, kur visi eina po tradicinio vakaro nerimu alsuojančio klausimo, „kur einam…?“. Bohemiška dvasia smelkiamose erdvėse duoklę laisvamanių dievui Bukui atiduoda sienų tapyba bei meniu elementai. „Bukowski“ baras duoda valgyti, maišo kokteilius, pilsto įvairius gėrimus. Bare renkasi įvairialypė minia, o vietos prisiglausti atsiranda net kai atrodo, kad vietos tikrai nėra.


Vyno fėjos „Achtung Baby“ (Didžioji Vandens g. 2 / Aukštoji g.)

Austrės / Paula Borowska nuotr.

Austrės / Paula Borowska nuotr.

„Achtung Baby“ yra tikras lobis Klaipėdos senamiestyje. Šalia bene svarbiausių miesto meno centrų (KKKC parodų rūmai ir „Baroti galerija“) įsikūrusioje vyninėje sukasi tikros savo reikalo žinovės – vyno asortimentas keičiasi pagal sezoną, šeimininkių nuotaikas, pastovių svečių pomėgius, tendencijas vyno rinkoje ir t.t. Šalia puikaus vynų meniu būtinai išmėginkite ir virtuvės gėrybes, „Achtung Baby“ dažnai rasite to, ko nėra niekur kitur Klaipėdoje. Užuomina ši vyninė yra neabejotinai Klaipėdos austrių sostinė. Šliurpt.


Gitarų garso mochikanas „Jazzpilis“ (Pilies g. 6)

„Jazzpilis“ / Facebook nuotr.

Vienu metu ši vieta buvo bene vienintelė, kurioje gyvo garso koncertu prie alaus bokalo mieste galėjai pasimėgauti net ketvirtadienio vakarą. Ir ši vieta tikriausiai vis dar yra vienintelė mieste, kurioje kartais gali išgirsti tokias grupes kaip „Siela“ ar „Mano juodoji sesuo“. Galima teigti, kad „Jazzpilis“ dalinai perėmė vėliavą iš apmaudžiai numarinto baro „Kurpiai“. Tačiau čia apsilankiusieji tikrai ras įvairesnį nei „Kurpiuose“ muzikinį asortimentą, kuriame kartais atsiranda ir labai įdomių alternatyvios muzikos grupių iš užsienio šalių.


Kas ką kam duoda „Faksas“ (Žvejų g. 2)

„Faksas“ / „Faksas“ nuotr.

Žirafiškai pripažįstame, kad į barą „Faksas“ mūsų keliai atveda kai nieko kito nebepajėgiame roko tematikos erdvėse galime negraužiami sąžinės leisti nakčiai ramiai išsekti. Triukšminga muzika ir tokia pat triukšminga (bei kokia gausi!) publika ir patalpos centre įsikūrusi šviesos greičiu lakstančių barmenių pilna baro sala. Vis dar jautiesi, kad dalyvauji nakties šėlsme, bet jau gali nebesistengti  stebėti aplinkinius, ir vietoj pokalbio tiesiog linguoti galvą ir šypsotis  koks skirtumas, vis tiek niekas negirdės net jei ką nors ir sakysi. Jums sakome, jei čia apsilankysite kiek gyvesni pastebėkite ant sienos už baro pateikiamas (galbūt) įdomias pažintis žadančias koordinates.

Tiems, kas dar tik pažindinasi su Klaipėda  „Faksas“ yra įsikūręs pirmąjame uostamiesčio dangoraižyje.

Padavėjų grožiu viliojantis „Beer Garden“ (Žvejų g. 12)

„Beer Garden“ / Facebook nuotr.

Kai pirmą kartą apsilankėme šioje vietoje supratome, kad šios vietos personalo atranka vyksta pagal itin aukštus išvaizdos standartus. Todėl prie baro sėdėti buvo vienas malonumas. Erdvė čia itin neįpareigojanti ir pakankamai nedidelė, o be sėdėjimo ir pokalbio su draugai kažko labai daug ir nenuveiksi. Tačiau čia net ir sėdėti prie baro su malonia kompanija ir gražiu vaizdu už jo viengungiškai sielai yra tikra atgaiva.


Airija Klaipėdoje „Irish Nesė Pub“ (Turgaus g. 1)

„Irish Nesė Pub“ / Facebook nuotr.

Tikrai išskirtinė vieta Klaipėdoje lemiamam panaktinėjimui savaitgaliais. Išksirtinė vien dėl to, jog viskas čia alsuoja airiška dvasia. Dažniausiai savaitgaliais čia niekada netrūksta „liaudies“. Todėl jei norite vėlyvą savaitgalio vakarą apturėti didelėje žmonių kompanijoje ir jums nesvetima airišką „pubinė“ kultūra, ši vieta tam puikiai tiks.


Amžinai jaunas „Žvejų baras“ (Kepėjų g. 10)

„Žvejų baras“ / Facbook nuotr.

Jei paklaustumėte vyresnio klaipėdiečio apie „Žvejų barą“, jis tikriausiai pradėtų porinti savo jaunystės istorijas įvykusias dar tuometiniame Kurpių g. 8-ajame pastate (dabartinis „Portobello“). O jei apie tą patį paklaustumėte jauno studento, jis papasakotų savo patirtis jau „Žvejų bare“ įsikūrusiame Kėpėjų gatvėjė. Vienu ar kitu atveju šis baras kažkodėl beveik visuomet traukė jaunus žmones. Ir sunku pasakyti ar dėl skanau alaus, ar dėl bendraminčių kompanijos. Betkokiu atveju tai yra dar viena vieta, kurioje galima smagiai panaktinėti Klaipėdoje.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)