Naktiniai klubai, barai Klaipėdoje – kur pramogauti?

Laisvė prasideda naktį – vaškuoti ūsai, raudonos lūpos, prakaitu atmiešti kvepalai, gyslomis tuksinti muzika, bevardė gyvenimą švenčianti minia, o tada naktiniai klubai ir barai. Vieni šoka, kiti stebi iš pašalių – mezgasi nakties, mėnesio ar viso gyvenimo meilės nuotykiai. Klaipėda apgaulingai rami, bet naktį ji labai gyva – sulaukę savaitgalio kibkitės į mūsų letenėlę ir pirmyn ieškoti naktinių pramogų.

Tapkite superherojais „Hero“ (Danės g. 15)

Įsijunk į pačių kiečiausių superherojų galeriją „Hero“ kokteilių bare. Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais čia vyksta rimti vakarėliai. Vietiniai ir vizituojantys DJ’ai, įspūdinga kokteilių galerija. „Hero“ nėra didelis, bet mums pats tas – kuo mažesnė erdvė tuo labiau glaudžiamės šokdami.

Kokteilių baras / Hero nuotr.

Kokteilių baras / Hero nuotr.

Ieškantiems garsių pojūčių „Mr. Bond“ (Žvejų.g. 10)

Viena iš miesto naktuomenės kertinių stotelių „Mr. Bond“ yra puiki vieta vykti slaptų agentų susitikimams – šėlstanti įkaitusių kūnų masė leidžia joje pranykti be pėdsakų arba kaip tik būti matomiems (priklauso nuo to, kokie misijos reikalavimai). Palėpėje įsikūręs kokteilių baras suskliaudžia atėjusius gana ankštoje erdvėje, tad tikrai nesijusite pasimetę ir net jei ateisite vieni – vienatvės nebus.

Naktinis klubas / Mr. Bond nuotr.

Naktinis klubas / Mr. Bond nuotr.

Kodėl ne? – „Crystal“ (Žvejų g. 10)

Jei jau leidžiatės į nuotykį, nepakanka jame pamirkyti kojų pirštus – šokite visa galva. Profesionalios šokėjos ir teminės vakaro programos. Gali būti, kad prieš akis įsikūnys slaptos svajonės. Klube galima švęsti viską, ką tik sumanysite – nuo mergvakario ar bernvakario iki verslo sandorių (svarbu, kad pasas paliudytų, jog esate 21 m.). Norintiems visiško dekadanso – klube įrengta sūkurinė vonia, o klientus siūloma atvežti ir parvežti iš klubo prabangiu automobiliu.

Crystal Show Club / Klubo nuotr.

Crystal Show Club / Klubo nuotr.

„Kiss“ (Naujoji Uosto g. 1)

Ką daryt, jei paryčiais esi Klaipėdos centre, visi renginiai jau seniai pasibaigę, barai užsidarinėja/užsidarė, o namo dar netraukia? O jei tai vyksta savaitės pradžioje, rasti veikiantį barą – nulis šansų… O vat ir ne! Naktinis baras KISS dirba kiekvieną naktį – ir iki pat 07:00 ryto. Tad jei siela reikalauja pratęsti banketą, dabar žinosi, kur tai padaryt.

Naktinis baras Kiss / Baro nuotr.

„Irish Nesė Pub“ (Turgaus g. 1)

„Irish Nesė Pub“ / Facebook nuotr.

„Irish Nesė Pub“ / Facebook nuotr.

Irish Nesė Pub. Kas ten tokio gero? Iš tiesų į šį klausimą atsakyti visai nesunku. Į bendrą visumą, išreiškiančią „gerumą“, susilieja viskas: aplinka, besilankantys žmonės, draugiškas kolektyvas skanus maistas, daug gero alaus ir unikalus interjeras, kuris dvelkia airiška dvasia. Nesi buvęs Airijoje, užeik į Irish Nesė Pub ir galėsi sakyti, kad buvai.

Prestižinis „Švyturys Bhouse“ (Kulių vartų g. 7 g.)

„Švyturys Bhouse“ / Facebook nuotr.

Legendinės „Švyturio“ daryklos pašonėje įsikūrusi vieta kėlė nemažą susidomėjimą dar net neatsidariusi. Ir nors šios vietos prisistatymas publikai nebuvi pats sklandžiausias, dabar ši vieta tampa bene populiariausiu traukos centru vakarojantiems klaipėdiečiams bei miesto svečiams. Išskirtinis dizainas, erdvės pojutis bei tas keistokas prestižo jausmas priverčia ne vieną klajojančią sielą savo vakarą mieste pradėti ir pabaigti būtens šiame bare. Beje, šioje vietoje gali išgirsti ir žinomų šalies muzikos atlikėjų koncertų.

Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2