Naktinis klubas / Pexels nuotr.

Naktiniai klubai, barai Klaipėdoje – kur pramogauti?

Laisvė prasideda naktį – vaškuoti ūsai, raudonos lūpos, prakaitu atmiešti kvepalai, gyslomis tuksinti muzika, bevardė gyvenimą švenčianti minia, o tada naktiniai klubai ir barai. Vieni šoka, kiti stebi iš pašalių – mezgasi nakties, mėnesio ar viso gyvenimo meilės nuotykiai. Klaipėda apgaulingai rami, bet naktį ji labai gyva – sulaukę savaitgalio kibkitės į mūsų letenėlę ir pirmyn ieškoti naktinių pramogų.

 

Tapkite superherojais „Hero“

Įsijunk į pačių kiečiausių superherojų galeriją „Hero“ kokteilių bare (Danės g. 15). Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais čia vyksta rimti vakarėliai. Vietiniai ir vizituojantys DJ’ai, įspūdinga kokteilių galerija. „Hero“ nėra didelis, bet mums pats tas – kuo mažesnė erdvė tuo labiau glaudžiamės šokdami.

Kokteilių baras / Hero nuotr.

Kokteilių baras / Hero nuotr.

Ieškantiems garsių pojūčių „Mr. Bond“

Viena iš miesto naktuomenės kertinių stotelių „Mr. Bond“ (Žvejų.g. 10) yra puiki vieta vykti slaptų agentų susitikimams – šėlstanti įkaitusių kūnų masė leidžia joje pranykti be pėdsakų arba kaip tik būti matomiems (priklauso nuo to, kokie misijos reikalavimai). Palėpėje įsikūręs kokteilių baras suskliaudžia atėjusius gana ankštoje erdvėje, tad tikrai nesijusite pasimetę ir net jei ateisite vieni – vienatvės nebus.

Naktinis klubas / Mr. Bond nuotr.

Naktinis klubas / Mr. Bond nuotr.

Kodėl ne? – „Crystal“

Jei jau leidžiatės į nuotykį, nepakanka jame pamirkyti kojų pirštus – šokite visa galva. Klaipėdos centre ne taip jau ir seniai duris atvėrė naujas striptizo klubas „Crystal Show Club“ (Žvejų g. 10). Profesionalios šokėjos ir teminės vakaro programos. Gali būti, kad prieš akis įsikūnys slaptos svajonės. Klube galima švęsti viską, ką tik sumanysite – nuo mergvakario ar bernvakario iki verslo sandorių (svarbu, kad pasas paliudytų, jog esate 21 m.). Norintiems visiško dekadanso – klube įrengta sūkurinė vonia, o klientus siūloma atvežti ir parvežti iš klubo prabangiu automobiliu.

Crystal Show Club / Klubo nuotr.

Crystal Show Club / Klubo nuotr.

„Kiss“

Ką daryt, jei paryčiais esi Klaipėdos centre, visi renginiai jau seniai pasibaigę, barai užsidarinėja/užsidarė, o namo dar netraukia? O jei tai vyksta savaitės pradžioje, rasti veikiantį barą – nulis šansų… O vat ir ne! Naktinis baras KISS (Naujoji Uosto g. 1, Atgimimo aikštėje) dirba kiekvieną naktį – ir iki pat 07:00 ryto. Tad jei siela reikalauja pratęsti banketą, dabar žinosi, kur tai padaryt.

Naktinis baras Kiss / Baro nuotr.

„Irish Nesė Pub“

Irish Nesė Pub (Turgaus g. 1). Kas ten tokio gero? Iš tiesų į šį klausimą atsakyti visai nesunku. Į bendrą visumą, išreiškiančią „gerumą“, susilieja viskas: aplinka, besilankantys žmonės, draugiškas kolektyvas skanus maistas, daug gero alaus ir unikalus interjeras, kuris dvelkia airiška dvasia. Nesi buvęs Airijoje, užeik į Irish Nesė Pub ir galėsi sakyti, kad buvai.

„Irish Nesė Pub“ / Facebook nuotr.

„Irish Nesė Pub“ / Facebook nuotr.

Alternatyvos dvasia „Pakhauz“

Tik praėjusių metų rudenį duris traukinių stotyje atvėręs „Pakhauz“ (Priestočio g. 1A ) yra ta vieta, kur galima išgirsti kitokios elektroninės muzikos. „Pakhauz“ meistrai labai puikiai dirba atrinkdami ir Klaipėdos publikai pristatydami įdomius muzikos projektus. Stebėkite jų renginių galeriją ir tikrai rasite kažką įdomaus sau. P.S. Netikėto šarmo vietai prideda ir 18 amžių menančio traukinių stoties pastato erdvės, tamsūs užkaboriai ir… linksmai pleškanti krosnelė.

Naktinis klubas / Pexels nuotr.

Naktinis klubas / Pexels nuotr.

Į atradimų žvaigždynus „Raketa“

Ką galime pasakyti apie „Raketą“ (Bangų g. 5A)? Draugai, šiame socialiniame klube galite rasti pačių įvairiausių nuotykių – nuo diskusijų su protingais žmonėmis (žinau, žinau, ne tam susirinkome šįkart) iki žinomų atlikėjų koncertų, teminių vakarėlių, gerai kaulus iškratančių šokių-pokių. Klubo erdvės traukia akį puikia spalvų schema, miestietiškai maloniu dizainu. Jose būriuojasi sociali ir nesikandžiojanti publika. Kas patinka mums patiems? – tiesiog begėdiška renginių įvairovė. Išbandykite.

Golden Parazyth naktiniame klube / Raketos nuotr.

Golden Parazyth naktiniame klube / Raketos nuotr.

Baras „Lapė“ (H. Manto g. 10)

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Baras „Lapė“ / Facebook nuotr.

Jau kelerius metus veikiančio baro „Lapė“ didžiausias išskirtinumas – gan žinomo Vilniaus menininko išpaišytos sienos ir įdomūs lankytojai: čia rasite tiek menininkų, tiek futbolo sirgalių ir kt. spalvingų asmenybių. Norėdami fone klausytis pop muzikos, geriau pasirinkite kitą barą, nes šią vietą ypatingai mėgsta alternatyvios muzikos mėgėjai. Jei norite būtent to + gėrimų protingomis kainomis – puiku, jums čia patiks! Dalinamės paslaptėle: jei gražiai paprašysite, barmenai paleis Jūsų pasirinktą dainą (arba net visą albumą:))!

Madingos minios ganyklos „Bukowski“

Čia ta vieta, kur visi eina po tradicinio vakaro nerimu alsuojančio klausimo, „kur einam?..“. Bohemiška dvasia smelkiamose erdvėse duoklę laisvamanių dievui Bukui atiduoda sienų tapyba bei meniu elementai. „Bukowski“ baras (Žvejų g. 2) duoda valgyti, maišo kokteilius, pilsto įvairius gėrimus. Bare renkasi įvairialypė minia, o vietos prisiglausti atsiranda net kai atrodo, kad vietos tikrai nėra.

Baras / Bukowski nuotr.

Baras / Bukowski nuotr.

Vyno fėjos „Achtung Baby“

„Achtung Baby“ (Didžioji Vandens g. 2 / Aukštoji g) yra tikras lobis Klaipėdos senamiestyje. Šalia bene svarbiausių miesto meno centrų (KKKC parodų rūmai ir „Baroti galerija“) įsikūrusioje vyninėje sukasi tikros savo reikalo žinovės – vyno asortimentas keičiasi pagal sezoną, šeimininkių nuotaikas, pastovių svečių pomėgius, tendencijas vyno rinkoje ir t.t. Šalia puikaus vynų meniu būtinai išmėginkite ir virtuvės gėrybes, „Achtung Baby“ dažnai rasite to, ko nėra niekur kitur Klaipėdoje. Užuomina ši vyninė yra neabejotinai Klaipėdos austrių sostinė. Šliurpt.

Austrės / Paula Borowska nuotr.

Austrės / Paula Borowska nuotr.

Bohema ir kiti miestiečiai „Herkus Kantas“

Yra tie, kam naktį reikia veiksmo ir tie, kam geriausias sportas – kalbėjimas. Vienas iš karščiausių senamiesčio taškų, baras „Herkus Kantas“ (Kepėjų g. 17), talpina tuos, kas niekada nepritrūksta pokalbio temų. Jau vien išmoningas pavadinimas leidžia įtarti, kad šviesiose skliautuotose baro erdvėse nereikia stebėtis sutikus ne tik studentų, bet ir dėstytojų. Už baro gyvena platus ir visai įdomus gėrimų asortimentas, o giliau, virtuvėje, gaminami puikūs patiekalai ir užkandžiai.

Barmenė / Herkaus Kanto nuotr.

Barmenė / Herkaus Kanto nuotr.

Kas ką kam duoda „Faksas“

Žirafiškai pripažįstame, kad į barą „Faksas“ (Žvejų 2) mūsų keliai atveda kai nieko kito nebepajėgiame roko tematikos erdvėse galime negraužiami sąžinės leisti nakčiai ramiai išsekti. Triukšminga muzika ir tokia pat triukšminga (bei kokia gausi!) publika ir patalpos centre įsikūrusi šviesos greičiu lakstančių barmenių pilna baro sala. Vis dar jautiesi, kad dalyvauji nakties šėlsme, bet jau gali nebesistengti  stebėti aplinkinius, ir vietoj pokalbio tiesiog linguoti galvą ir šypsotis  koks skirtumas, vis tiek niekas negirdės net jei ką nors ir sakysi. Jums sakome, jei čia apsilankysite kiek gyvesni pastebėkite ant sienos už baro pateikiamas (galbūt) įdomias pažintis žadančias koordinates.

Tiems, kas dar tik pažindinasi su Klaipėda  „Faksas“ yra įsikūręs pirmąjame uostamiesčio dangoraižyje. Istorija, draugai, suteikia ypatyingą patiną.

Atgal prie šaknų – „Centro“ baras

Tai istorinis taškas. Atokiau nuo senamiesčio, centre, šalia Lietuvininkų aikštės kiemuose pasislėpęs „Centro“ baras (H. Manto g. 40A) yra gerai pasislėpęs dažnai tik patyrusių vietinių žinomas perliukas. Laisva dvasia, įvairaus amžiaus ir pažiūrų publika, neįpareigojanti aplinka tai vieta, kur patariame apsilankyti dėl sportinio intereso, o likti dėl savitos atmosferos.

Nuotykiai už centro ribų – „Akademikai“

Kiekviena diena šiame bare yra šventė. Vienas vakaras merginoms, kitas studentams, kitas lietuviškai muzikai ir t.t. O kur dar visokios nuolaidos (nors ir be nuolaidų ši vieta gali girtis net ir studentams įkandamomis kainomis). Atkreipkite dėmesį į tai, kad šioje vietoje ypatingas dėmesys skirtiamas (kaip čia juos lietuviškai įvardinti) mažiesiems kokteiliams arba, kaip juos vadina naktinė minia, „shotams“. Aplankykite „Akademikus“ (Taikos pr. 39) ir viską susižinokite patys.

Baras / Akademikų nuotr.

Baras / Akademikų nuotr.

Komentarai (13)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.