vandens pramogos Klaipėdoje

Vandens pramogos Klaipėdoje ir šalia jos

„Miesto žirafos“ šiemet siūlo išmėginti šias vandens pramogas Klaipėdoje bei pajūrio krašte.

Vasaros karštis lyg magnetas traukia žmones arčiau vandes. O daugiausia vandens mūsų šalyje yra pajūryje. Tad kokios vandens pramogos Klaipėdoje ir aplink ją šiandien siūlomos vietiniams bei miesto svečiams, kurie nenusiteikę tik gulėti kopose ir visą dieną gaudyti kažkelinto laipsnio nudegimą.

„Banglentė“ (Vėtros g. 8/Klaipėda)

Svarbiausia įmonės veikla – banglenčių sporto pamokų organizavimas. Vyksta 3 rūšių pamokos: privačios, grupinės, pusiau grupinės. „Banglentė“ taip pat teikia nuomos paslaugas. Čia išsinuomoti galima: banglentę, riedlentę, irklentę, hidrokostiumą.

Vandens dviračių nuoma Danės upėje (Danės upės krantinė prie Biržos tilto)

„Vandens dviračių nuoma“ nuotr.

Pasikviesk kompaniją ir pramankštinkite kojas mindami vandens dviračius. Tuo pačiu galėsite pasigrožėti aplink Danės upę atsiveriančiais vaizdais. O ir vandens dviračia čia išskirtinio dizaino. Tad kolegos iš kito dviračio tikrai pridarys jums gražių nuotraukų „instagramui“.

„Surf Shop“ (Turgaus g. 4/Klaipėda)

„Surf Shop“ siūlo profesionalius kaitavimo kursus bei plaukimo irklente ir banglente pamokas su patyrusiais instruktoriais visiems, kurie negali gyventi be adrenalino, myli vandenį ir vėją, arba tiems, kurie visada paslapčia norėjo, bet niekada nedrįso.

„Vandens SUP’ynės“ (Joniškio g. 24G-54/Klaipėda)

„Vandens SUP’ynės“ – profesionali irklenčių mokykla, įsikūrusi dar 2015 metais Klaipėdoje. Čia organizuojamas ne tik irklenčių bei banglenčių pamokos, bet ir įvairūs renginiai bei… Jogos pamokėlės. O šie įgūdžiai tikrai pravers ir stovint ant banglentės.

Jėgos aitvarų ir buriavimo centras „Svencelė“ (Svencelės g. 49A/Svencelės gyvenvietė)

„Svencelė“ nuotr.

Populiariausia kaituotojų vieta pajūrio regione. Ir nieko čia nuostabaus. Čia pilnai sutvarkyta visa šio sporto infrastruktūra. O jei nori čia užsibūti iki saulėlydžio ar net keletą dienų, gali išmėginti ir nakvynę moderniai įrengtame jūriniame konteineryje.

Plaukimas baidarėmis Minijos upe (Plungės g. 26/Kartena)

Baidarės – puikus aktyvaus laisvalaikio pasirinkimas, kurį gali leisti kvėpuodamas grynu oru ir grožėdamasis aplinkiniais vaizdais. Ši pramoga tiks ir šeimai ir nuotykius mėgstantiems draugams. Žinoma, kad pasiplaukiojimas teiktų malonumą ir netaptų kančia, turi pasirinkti tinkamą maršrutą ir malonią kompaniją.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt ;)