Valentino diena Klaipėdoje: romantika visiems skoniams

O kur gi sutikti Valentino dieną 2022 m. Klaipėdoje? „Miesto žirafos“ parengė romantiškiausių renginių gidą uostamiestyje.

Jūsų pasirinkimas – galite ją ignoruoti, galite pasiduoti šablonams (rožės ir šampė), o galite Valentino dieną švęsti taip, kaip dar niekas nešventė. Klaipėda yra pats tas miestas romantikai – nesikuklinkite, pradžiuginkite savo mylimuosius. Kaip ten sakė William Blake, „exuberance is beauty” (perteklius yra grožis). Suruošėme vietų ir idėjų sąrašą, švęskite meilę.

Renginių sąrašą nuolat papildysime


Ekskursija „Kodas „M“ arba meilė“

Nuotaikinga ekskursija, kurios metu kartu bandysite atskleisti meilės kodus – jūrininkų meilės spalvos, vydūniška meilės esmė ir prasmė, žymių žmonių meilės istorijos… Sužinosite kaip vestuves šventė, kokių tradicijų laikėsi ir kokius ritualus naudojo mūsų tėvai ir seneliai. O kur dar Meilės magija – ieškosite stebuklingų vietų, kuriose lemta prisišaukti meilę! Beje, nepamiršta bus ir meilė maistui. Skamba itriguojančiai? Tada pirmyn!

Vieta: Susitikimo vieta — prie skulptūros „Bučinys“
Laikas: vasario 14 d. 17:30 val.


M.Mikutavičiaus Valentino dienos koncertas

Iš meilės norisi net dainuoti? Geriausia tai daryti kartu su Marijonu Mikutavičium, kuris kaip tik vasario 14 d. atvyksta į Klaipėdą su savo gražiausiomis dainomis. Tai renginys, kuriame atmosfera meilei įsižiebti ypač tinkama. Ne veltui Marijonas turi tradiciją koncerto metu išsirinkti iš publikos porą ir ją iškilmingai „sutuokti“. Gal šį kartą pasiseks būtent jums?!

Vieta: Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)
Laikas: vasario 14 d. 18.00 val.


„Meilė tango ritmu“

Koncerte „Meilė tango ritmu“ leisitės į muzikinę kelionę po skirtingus žemynus ir kultūras. O nuostabių atlikėjų interpretuojamus garsaus kompozitoriaus Ástoro Piazzollos kūrinius aistringais šokių piešiniais papildys argentinietiško tango šokėjų pora Carlos ir Brigita Rodriguez. Gera romantikos dozė garantuota!

Vieta: Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)
Laikas: vasario 14 d. 18:30 val.


Manto Jankavičiaus koncertas

Dovanojam idėją: romantiškai dviese prasilekiat iki Palangos, ten pasivaikštot, nueinate į kokį nors restoraną, o tada – į Manto Jankavičiaus akustinį koncertą. Paprasta, romantiška, įsimintina!

Vieta: Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47, Palanga)
Laikas:
vasario 14 d. 19.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas