Valentino diena / Pexels nuotr.

Valentino diena Klaipėdoje: romantika visiems skoniams

Jūsų pasirinkimas – galie ją ignoruoti, galite pasiduoti šablonams (rožės ir šampė), o galite Valentino dieną švęsti taip, kaip dar niekas nešventė. Klaipėda yra pats tas miestas romantikai – nesikuklinkite, pradžiuginkite savo mylimuosius. Kaip ten sakė William Blake, „exuberance is beauty” (perteklius yra grožis). Suruošėme vietų ir idėjų sąrašą, švęskite meilę.

Legendinės meilės taškas Palangoje

Pamirškite nevykėlius Romeo ir Džiuljetą, Tristaną ir Izoldą – lietuviai meilės reikalus tvarkė kiek geriau. Valentino dieną galite pradėti vizitu Palangos botanikos parke. Palei pat jūrą glaudžiasi Birutės kalnas. Ši 21 m. virš jūros lygio iškilusi kopa garsi nuo seniausių laikų, čia buvo įrengta pagoniška šventvietė su paleoastronomine observatorija, be to čia vyko viena karščiausių meilės istorijų. Seni žmonės pasakoja, kad vietinė gražuolė didikė Birutė planavo tapti vaidilute, bet įšventinimo cereminijos metu ją pamatė kunigaikštis Kęstututis. Liudininkų pasakojimai išsiskirtia: vieni sako, kad meilės trenktas kunigaikštis tiesiog pagrobė būsimą vaidilutę, kiti – kad ją gražiai įkalbėjo būti jo žmona. Nuotykio rezultatas – Vytautas Didysis ir viena ryškiausių meilės istorijų Lietuvos istorijoje.

Meilė su lašeliu adrenalino danguje

Mylėti galima ne tik švelniais kakavos puodeliais, zefyrų kalneliais ir kvepiančiomis voniomis. Mylėti galima garsiai, aštriai ir iki debesų keliančiu adrenalino lygiu. Visai šalia Klaipėdos yra aerodromas, kuriame buriasi dangaus fanatikai. Kodėl nepadovanojus savo meilei skrydžio nuotykio? – juk Klaipėda iš viršaus atrodo įspūdingai. Pasakysime tik tiek, kad patys skridome, miestą matėmės, o nusileidome drebančiomis kojomis ir norėjome bučiuoti kiekvieną sutiktą žmogų bei žirafą.

airklaipėda archyvo nuotr.

Airklaipėda nuotr.

Pasimatymas su delfinais

Bent jau mums, vandenų miesto žvėrims, atrodo, kad vienas geriausių pasimatymų taškų visoje Klaipėdoje yra įsikūręs Kopgalyje. Kaip sau norite, bet Lietuvos jūrų muziejus (Smiltynės g. 3) yra romantiška vieta. Įsivaizduojate, vaikštote po akvariumą – švelni prieblanda, jausmingi žuvų judesiai. Vyšnia ant torto – visą vasario mėnesį jūrų muziejaus delfinariumas suteikia nerealią progą dalyvauti pažintiniame užsiėmime „Delfinas – mano draugas” pigiau. Apsilankykite dviese, bet mokėsite tik už vieną asmenį.

Parodykite savo pasijai, kokie meilūs delfinai, tiksliau Juodosios jūros afalinos.

Delfinai / LJM nuotr.

Delfinai / LJM nuotr.

Jausmų gelmės Muzikiniame teatre

Jie šoka, jie vaidina, jie dainuoja. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras masina naujove, kuria gali pasinaudoti kiekvienas save gerbiantis įsimylėjėlis – dovanų kuponą į teatro spektaklius galima įsigyti internetu. Sufleruojame, spurgoje paslėptą kuponą savo brangenybei dovanojate vasario 14 d., o jame tegul bus nurodyta, kad vasario 22 d. pasipuošę nepraktiškais šventiniais batais trauksite į Johanno Strausso operetę „Vienos kraujas“. Herojai kviečia „mylėti, o ne kariauti“, juk kaip tik tai, ko ir ieškote, taip?

Vienos kraujas / LVMT archyvo nuotr.

Vienos kraujas / LVMT archyvo nuotr.

Ištatuiruoti jausmai pas „Danis Tattoo“ 

Porų tatuiruotė vis dar tebėra Tas dalykas. Nebelaukite dar dešimtmečio, nebedvejokite, o imkite ir užsukite į viena seniausių tatuiruočių ir auskarų vėrimo vietų uostamiestyje „Danis Tattoo“ studiją (Turgaus g. 2). Įsimylėjėliams, kurie vasario 14 d. norės darytis poros tatuiruotes žadamos nuolaidos.

Danis Tattoo nuotr.

Danis Tattoo nuotr.

Tatuiruotės dviems „Tattoo Virus“ studijoje

Meilės dienos proga tatuiruotes poroms siūlo ir „Tattoo Virus“ studija (Taikos pr. 19). Nuo 10 iki 18 val. bus daromos mažos tatuirutės poroms (studijos atstovai tikino, kad akcijoje dalyvauti gali ir draugas+draugas ar draugė+draugė). Viena tatuiruotė bus daroma už įprastą kainą, antrai bus taikoma 50% nuolaida. Registruotis iš anksto nereikia – studijoje bus siūlomi ir tatuiruočių eskizai, bet galima turėti ir savo. Be to, apsilankiusieji bus vaišinami nealkoholiniais kokteiliais, kava, arbata, saldumynais.

Poros tatuiruotė / Pexels nuotr.

Poros tatuiruotė / Pexels nuotr.

Joga poroms su „Scala Dream“ 

Vasario 14 dieną laipiojimo uolomis centre „Scala Dream“ (Mainų g. 6) poroms bus paruoštos ypatingos Valentino užduotys ir galimybė laimėti apsilankymą „Porinės jogos praktikume“. Apsilankymas porai kainuos tiek, kiek vienam asmeniui, o centro kavinėje įsimylėjusiųjų lauks 14% nuolaida visam meniu!

Pasimatymas treniruoklių salėje? Kodėl ne!

Dar viena neįprasta idėja kitokiai meilės dienai. Sveikatingumo klube „Apelsinas“ organizuojami pasimatymai įsimylėjusiems. Užsiregistruokite ir padovanokite mylimajam (ai) treniruotę kartu. Sportiško pasimatymo sudėtyje: išskirtinė treniruotė su savo antrąja puse, fizinės būklės įvertinimas, kūno sudėties analizė, treniruočių programa, dovanos, ir kiti geri dalykai.

P.s. Būtina registracija.

Pasilepinimas „ID grožio studijoje” 

„ID grožio studija” (Turgaus g. 37) kviečia poras laimėti puikią dovaną: SPA manikiūras+parafino tearpija+rankų masažas (+ maloni staigmena). Reikia užsukti į studijos Facebook, pasidalinti šį konkursą skelbiačia nuotrauka, komentare žymėti savo antrąją pusę ir kantriai laukti vasario 12 d., kuomet bus paskelbti laimėtojai. Sėkmės.

Tobulas pasirinkimas pragmatiškiems

Niekas kitas neįrodo jausmų stiprumo labiau nei kartu išsirenkama naują lova, čiužinys, sofa ar kažkas kitas su keturiomis kojomis. Norite tikėkite, norite ne, bet tikslingas pasivaikščiojimas baldų parduotuvėje yra viena iš afrodiziakiškiausių veiklų.

Sulaukę Vasario 14 d. pasikvieskite savo meilę patyrinėti Minijos baldų centro (Dubysos g. 21) sofų.

 Pora lovoje / Toa Heftiba nuotr.

Pora lovoje / Toa Heftiba nuotr.

Deginantys gurkšniai „Nesė Whisky Bar“

Jam – japoniško grūdinio viskio, pasižyminčio brandžiu ir subalansuotu skoniu degustacija. Jai – karamelės skonio, ypatingai švelnus ir moteriškas kanadietiškas.

Štai toks pasiūlymas Valentinams ir Valentinoms, kurie žino, kas yra stilingi gėrimai. Vieninteliame Lietuvos pajūryje specializuotame viskių bare „Nesė Whisky Bar“ („Nesė pramogų banko“ II a., Turgaus g. 1) meilės dieną poros kviečiamos švęsti ypatingių viskių degustacijos vakare.

Gėrimus lydės ir papildys siūlomi užkandžiai indeliuose: šviežių aviečių su šiltu šokoladu ir balzaminiais ikrais, maskarponės ir citrinų skonio kremai su cukriniu sausainėliu.

Daugiau informacijos apie vakarą rasite Facebook’e.

Vakarienė dviems „Vyno uogoje“

Vyninė Klaipėdos centre „Vyno uoga“ (H. Manto g. 14) gurmanus kviečia Vasario 14 d. nusikelti į meilės ir romantikos profesionalų šalį – Italiją. Virtuvė lepins meniu, suruoštu specialiai meiliam vakarui. Kaina 38 eurai – 2 asmenims. Staliuko rezervacija ir visa informacija tel. 8(643)12732, (8-46) 246270

pexels nuotr.

pexels nuotr.

 

Lėta meilės diena „Friedricho pasaže“ 

„Friedricho pasažas“ (Tiltų g. 26A) nesismulkina – ėmė ir suruošė visą meilės dienos scenarijų. Rytą siūloma pradėti saldžiu Friedricho kepyklos desertu ar puriais širdelių formos morenginiais sausainiais ir šviežiai skrudintos kavos puodeliu. Pietums ir/ar vakarienei sufleruojama rinktis gurmaniškus kūrinius Friedricho restorane ir smuklėje.

Norintiems jausmus švęsti namuose rekomenduojama apsilankyti Friedricho pasažo vyninėje, kurios darbuotojai padės išsirinkti gardžių užkandžių išsinešimui į namus ir burbuliukais bei kvapais prisotintų gėrimų.

O miesto svečiai kviečiami dieną romantiškai Friedricho svečių namų apartamentuose. Gėlės, žvakės, šampanas – viskas pagal jūsų poreikius.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ČIA.

Degustacinė vakarienė „Meat Lovers“

Vietiniai žino, kad „Meat Lovers“ (Danės g.1) įsimylėjėlių netrūksta ner ir eilinę dieną – nieko keisto, juk pro didžiulius langus atsiveria vienas romantiškiausių vaizdų visoje Klaipėdoje. Valentino dienos proga virtuvės meistrai siūlo ypatingą degustacinę vakarienę.

Jos meniu kalba pats už save: Keptas ožkos sūris (burokėliai, obuoliai, medus, graikiniai riešutai), prancūziška svogūnų sriuba (su gruyere sūriu), brandintas rib-eye arba kalakutienos kepsnys (ratatouille, topinambų tyrė), kepto obuolio suflė (džiovinti vaisiai, riešutai, burokėliai, braškių glaistas) bei dieviškas prosecco.

Saksofono muzika pagardinta vakarienė

Įsimylėjėlius kviečia restoranas „Tonas“ (Jūros g. 23). Jau žinome, kad restoranas gali girtis puikiai įrengtomis patalpomis ir skaniais patiekalais, o dabar vilioja žadamas aistros aperityvas, gurmaniška trijų patiekalų vakarienė bei jausminga saksofono muzika (gros Paulius Bajorūnas). Daugiau informacijos ČIA

Meilus šefo pasiūlymas „Rozmarine“

Vasario 14 d. romantiškoje vietoje (už langų Danė ir laivai!) įsikūręs restoranas „Rozmarinas“ (Žvejų g. 22) kviečia ypatingam pasimatymui. Šefas porelėms suruošė ypatingą meniu, jame – pelėsinio sūrio ir vytinto kumpio rinkinys, keptos karališkosios krevetės, troškintos midijos balto vyno padaže, o viską pagardinti siūloma tobulai derančiu Spritz kokteiliu.

13 1/2 dainų apie meilę Gargžduose

Ieškote kažkio tokio labai tikro labai autentiško? Nuvažiuokite į Gargždus. Viešbutyje „Lijo“ duetas Jis ir Ji dainuos apie meilę, tokią, kokia ji yra JAM IR JAI. Jūsų laukia muzikinė ekskursija per daugeliui pažįstamas kasdienybėje tarp mylimųjų pasitaikančias situacijas. Nuo romantiškų dainų iki meilės pareiškimų, nuo lopšinių iki elektoakustinių meilės kupinų nesusipratimų. Tai koncertas subalansuotas mylintiems ir ieškantiems meilės – tikros, nesumeluotos su visais pliusais ir minusais, su visais nesklandumais ir nusivylimais.

Čia dar ne viskas – meilės dieną ypatingai paminėti kviečia ir daugiau Klaipėdos restoranų. Pasijusti kaip romantiniame filme kviečia restoranas „Michaelson boutique“, jausmingą koncertą žada restoranas „XIX amžius“, gitaros muzika vakarienę skanins „National“ viešbučio „Otto“ restoranas. Daugiau vietų galite pasidairyti Miesto žirafų parengtoje Klaipėdos barų ir restoranų suvestinėje ČIA

Romantiška vakarienė / Pexels nuotr.

Romantiška vakarienė / Pexels nuotr.

Rūkstantys ginklai  kvepiančios rožės

„Tikslas, dėl kurio egzistuojame, tikslas – dėl kurio gyvename, tikslas – dėl kurio kenčiame, būname su kitais, šokame, džiaugiames, liūdime… turi vieną paaiškinimą. Tai yra vadinama MEILE“, va taip intriguoja vis dar naujos, bet gerai įsibėgėjusios naktinėtojų erdvės „Pakhauz“ sielos.

Vasario 15 d. nuo 22 valandos, Priestočio g. 1A. visi renkasi pratęsti meilės dienos į „Pakhauz“. Šokis yra viena iš meilės kalbų.

 

Komentarai (2)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.