Valentino diena Klaipėdoje: romantika visiems skoniams

O kur gi sutikti Valentino dieną 2023 m. Klaipėdoje? „Miesto žirafos“ parengė romantiškiausių renginių gidą uostamiestyje.

Jūsų pasirinkimas – galite ją ignoruoti, galite pasiduoti šablonams (rožės ir šampė), o galite Valentino dieną švęsti taip, kaip dar niekas nešventė. Klaipėda yra pats tas miestas romantikai – nesikuklinkite, pradžiuginkite savo mylimuosius. Kaip ten sakė William Blake, „exuberance is beauty” (perteklius yra grožis). Suruošėme vietų ir idėjų sąrašą, švęskite meilę.

Renginių sąrašą nuolat papildysime!


“FRANK SINATRA show“

Iš meilės norisi net dainuoti? Kodėl gi to nedaryti kartu su Dainotu Varnu, kuris pasirodys su Kauno bigbendu viename populiariausių Lietuvoje tribute projekte – „Frank Sinatra Show“? Tai renginys, kuriame atmosfera meilei įsižiebti ypač tinkama.

Vieta: Žvejų rūmai (Taikos pr. 70)
Laikas: vasario 14 d. 18.00 val.


„Apie meilę prancuziškai“

Sakoma, kad prancūzų kalba yra meilės kalba, ji geriausia tinka išreikšti savo meilę. Šioje programoje klausysimės meilės dainų iš garsios prancūzų dainininkės ir aktorės Edith Piaf repertuaro. Su Klaipėdos kamerinio orkestro ir pianisto Mariano Castro pritarimu jas dainuos charizmatiškoji Evelina Sašenko. Gera romantikos dozė garantuota!

Vieta: Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)
Laikas: vasario 14 d. 18:30 val.


Leon Somov & Monika Linkytė

Su naujais hitais „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“ ryškiai į sceną įsiveržęs muzikos prodiuserio Leon Somov ir dainininkės Monikos Linkytės duetas kviečia į vasario 14-osios koncertą Klaipėdoje. „Po dviejų naujų dainų išleidimo su Leonu kilo mintis, kad mūsų ‘special collab’ galėtų pakviesti žmones atšvęsti meilę Valentino dienos proga. Muzikoje, jos juk tikrai daug!“, – teigia Monika. Beje, šiame koncerte klaipėdiečiai pirmieji išgirs dar negirdėtų posmelių, kuriuos Monika įrašė kartu su Leono studijoje!

Vieta: Švyturio arena (Dubysos g. 10)
Laikas: vasario 14 d. 19.00 val.


Rositos Čivilytės koncertas

Dovanojam idėją: romantiškai dviese prasilekiat iki Palangos, ten pasivaikštot, nueinate į kokį nors restoraną, o tada – į Rositos Čivilytės koncertą. Jame skambės jos žinomiausi ir širdį šildantys kūriniai, kuriuos drąsiai galima vadinti meilės himnais: „Meilės netylėk“, „Jei tiki“, „Nakty“, „I will always love you“ ir kt. Gražiausia muzika, atviri pasakojimai ir šilčiausias vakaras su atlikėja, žinančia, kad muzika ir meilė – neatsiejami dalykai.

Vieta: Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47, Palanga)
Laikas:
vasario 14 d. 20.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas