Valentino diena Klaipėdoje: romantika visiems skoniams

O kur gi sutikti Valentino dieną Klaipėdoje? „Miesto žirafos“ parengė romantiškiausių renginių gidą uostamiestyje.

Jūsų pasirinkimas – galite ją ignoruoti, galite pasiduoti šablonams (rožės ir šampė), o galite Valentino dieną švęsti taip, kaip dar niekas nešventė. Klaipėda yra pats tas miestas romantikai – nesikuklinkite, pradžiuginkite savo mylimuosius. Kaip ten sakė William Blake, „exuberance is beauty” (perteklius yra grožis). Suruošėme vietų ir idėjų sąrašą, švęskite meilę.

Renginių sąrašą nuolat papildysime


Klaipėdos šviesų festivalis

Jau tapo gražia tradicija Vasario mėnesio didžiąsias šventes Klaipėdoje sutikti apsuptiems įspūdingų šviesos instaliacijų. Šiemet Klaipėdos šviesų festivalis miestiečius ir miesto svečius džiugins vasario 14-16 dienomis. Tad per Šv. Valentiną tikrai jau turėsite galimybe su savo pora pasivaiksčioti ir įspūdingai apšviestame mieste.

Vieta: Klaipėdos senamiestis
Laikas: vasario 14-16 d.


Ekskursija „Fatališkas potraukis“

Lietuvos jūrų muziejus Meilės dieną kviečia sutikti susipažįstant su jūros gyvūnų meilės „istorijomis“. Šioje ekskursijoje sužinosite daugiau apie jūros gyvūnų poravimosi ritualus ir apie tai, kaip jie vienas kitam išreiškia šį didį jausmą. Tikrai nestandartinis reginys, kurį su savo antrąja puse tikriausiai prisiminsite dar ilgai.

Vieta: Lietuvos jūrų muziejus (Smiltynės g. 3)
Laikas: vasario 14 d. 12.00 val.


„Stintapūkis“ Neringoje

Legendinė šventė šiemet startuoja būtent per Šv. Valentino dieną. Kiekvienam atvykusiam į Neringą renginys pažers šūsnį įvairiausių pramogų, iš kurių širdžiai mielą užsiėmimą galės atrasti kiekvienas. Pasiilgusiems šviežutėlių agurkais kvepiančių žuvelių, vietos žvejai prognozuoja puikų šiųmetį stintų laimikį. Tad jei jūs ir jūsų gyvenimo partneris esat dideli šios žuvies gerbėjai, kam mėtyti pinigus prabangiai vakarienei?

Vieta: Neringa
Laikas: vasario 14-16 d.


Koncertas „Gražiausios meilės dainos“

Šv. Valentino dieną Klaipėdos Žvejų rūmuose skambės gražiausios meilės dainos. Specialiai šiam koncertui programą paruošė išskirtinis atlikėjų duetas – kerinčio soprano savininkė Vaida Genytė ir talentingasis Dainotas Varnas. Puikus vakaras su romantiškais garsais – garantuotas.

Vieta: Žvejų kultūros rūmai (Taikos pr. 70)
Laikas:
vasario 14 d. 19.00 val.


Spektaklis „Antigonė Niujorke“

Tai vienos dalies tragikomedija apie žmones be namų tiesiogine ir perkeltine prasme. Namai – tai pastovumas, saugumas, socialinės garantijos. „Benamiai tokie patys žmonės kaip ir mes – tiktai namų neturi“, – sako vienas iš spektaklio personažų – policininkas. Ir negalime su juo nesutikti. Puikus spektaklis, kuris priverčia susimąstyti apie meilę artimui plačiąja prasme.

Vieta: Kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
Laikas:
vasario 14 d. 19.00 val.


Melynoji vakarienė ir DALI

Tradicinė Klaipėdos Mėlynoji vakarienė šiemet vyks ir žiemą. Ir ne bet kada, o Meilės dieną. Ypatinga jos dalimi taps Klaipėdoje pirmą kartą pristatomų Salvadoro Dali kūrinių paroda „Netikėtasis Dali“ iš KESSAOURI fondo kolekcijos. Tad kodėl visiems Meilės dieną nesusirinkus prie didelio stalo?

Vieta: Buvusi „Pajūrio“ mugė (Turgaus g. 16)
Laikas:
vasario 14 d. 20.00 val.


Vakarėlis „Anti Valentino“

O jei ieškai, kur per „valentinkę“ pajūryje skambės gera elektroninė muzika, tai šis renginys kaip tik tau. Būrys puikių didžėjų, gera nuotaika ir daug geros muzikos čia lauks visų, kurie Šv. Valentiną nori švęsti su stipriu judesiu.

Vieta: Shelter Pub (Pilies g. 2A)
Laikas:
vasario 14 d. 21.00 val.


O žinai, kur rasi visus įdomiausius Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno renginius ir galėsi patogiai juos išrūšiuoti/ stebėti/ pažymėti? „Miesto Žirafų“ renginių mob.programėlėje, kurią parsisiųsi nemokamai čia: mzirafos.lt/appsas