„Tiltų kepykla“ Klaipėdoje

„Tiltų kepykla“ – bandelių ir pyragų kepykla Klaipėdoje, dar žinoma „Kepuvos“ vardu. Gerai, kad bent ne “Keplitos”:) Čia, tikriausiai, lankėsi kiekvienas klaipėdietis ir bent kas antras miesto svečias. Bet ar tikrai verta čia eiti?

Trumpai

Aplinka: gera vieta mieste, paprastai, bet tvarkingai įrengta.
Aptarnavimas: tvarkingas, ramus.
Publika: nuo mokinių iki pensininkų.
Muzika: rami, iš radijo.
Gėrimai: pigi arbata, kava ir pan.
Maistas: ganėtinai žemo lygio bandelės, geresni pyragai.

„Miesto Žirafos“ sako: 3 iš 5. Labai faina lokacija senamiestyje. Galima būtų dažniau užsukti bet kepinių kokybė tikrai neįtikina.

Išsamiai/kontaktai

Vieta
„Tiltų kepykla“ Klaipėdoje yra labai geroje vietoje – senamiesčio pakraštyje, prie senojo turgaus žiedo. Kadangi pro šalį praeina nemažai žmonių, tad lankytojų šioje bandelinėje netrūksta.

Čia galima sėdėti prie kelių staliukų arba palangių. Įrengimas labai paprastas, bet tvarkingas. Sienas puošia truputį banaloki prieškarinės Klaipėdos vaizdai.

Aptarnavimas
Pastoviai sukasi kelios darbuotojos. Šypsosi, kalba mandagiai. Aptarnavimas paprastas, bet malonus.

Maistas
Hm… Kruasanai čia būna su įdaru ir tik iš formos primena šias prancūziškas bandeles. Kitos saldžios bandelės irgi nėra ypatingai geros. Tiesiog pati paprasčiausia tešla ir kažkoks įdaras. Porą kartų esamę pataikę ir ant padžiuvusių gaminių.

Jie dar turi nemažai nesaldžių bandelių – su mėsos, kopūstų ir pan. įdarais. Vėl gi, nei forma, nei skoniu jos nelabai traukia iki normalaus lygio.

Beje, čia pirkti pyragai buvo labai neblogi.

Gėrimai
Arbatos iš pakelio, kavos daromos su pačiu paprasčiausiu kavos aparatu. Skanios “latte” kavos čia tikrai neatsigersi. Bet tai yra daugumos kepyklėlių problema.

Adresas: „Tiltų kepykla“, Tiltų 29, Klaipėda
Internete: neturi nei savo www, nei FB :)

 

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)