Taksi Klaipėdoje: su kuo važiuoti geriausia ir patogiausia?

Kokios taksi Klaipėdoje yra geriausios? Kas veža greitai tvarkingai ir patogiai? „Miesto žirafos“ pateikia geriausių uostamiesčio taksi gidą.

Klaipėdoje su naktiniu viešuoju transportu – ne pyragai. Ką darom tada, kai naktį išlinguojam iš baro? Aišku, kad kviečiam taksi! Kad būtų lengviau orientuotis, „Miesto žirafos“ pateikia geriausių taksi Klaipėdoje sąrašą.


Bolt

Viena geriausių Taksi kompanijų Lietuvoje siūlo savo paslaugas ir uostamiestyje. Šios kompanijos taksi gali išsikviesti per išmanią programėlę. O tiek transporto, tiek paslaugų kokybė bent jau mūsų, dar nėra nuvylusi.

Siųskis: iOS / Android


eTaxi

Panašiu principu kaip ir „Bolt“ dirbanti kompanija savo vairuotojams ir paslaugų kokybei turi itin aukštus reikalavimus. Tad išskivietę šį taksi niekada neturėsite laukti ilgiau nei jums apie tai iš anksto praneš mobilioji programėlė.

Siųskis: iOS / Android


VB Taxi

Tikriausiai viena didžiausių (automobilių kiekiu) Klaipėdos taksi bendrovių mieste. Ši kompanija dirba jau daugiau nei 10 metų ir atsiliepimų apie ją būdavo visokių. Tačiau paskutiniuoju metu reikalai pas „VB“ tikrai taisosi, o tą faktą įrodo ir tai, kad šios kompanijos taksi jau galima užsisakyti ir per išmaniąją programėlę.

Siųskis: iOS / Android

Skambink: +370 46 211 112


Švyturio Taxi

Dar viena ilgametė Klaipėdos taxi kompanija, kuri matė visokiausių laikų. Tačiau ir „Šyturio Taxi“ stengiasi neatsilikti nuo konkurentų, tad jų vežėjus taip pat galite jau išsikvieti per mobiliąją programėlę. „Keturakiai mersais“ garsėjusi kompanija pastaruoju metu gerokai atsinaujino ir savo autoparką, o paslaugų kainos – tikriausiai vienos palankiausių mieste.

Siųskis: iOS / Android

Skambink: 846222333; 862333333


Taxoma

Šios kompanijos taksi paslaugas galima taip pat užsisakyti internetu, tik čia problemų gali iškilti „iPhone“ turėtojams, mat kompanijos programėlė veikia tik „Android“ sistemoje. Bet… šiuos taksi gali išsikviesti ir senamadiškai – paskambinus telefonu.

Siųskis: / Android

Skambinti: 846303303


Memelio Taksi

Gražų pavadinimą „nusigriebusi“ kompanija Klaipėdoje siūlo tikriausiai pigiausias pavežėjimo paslaugas mieste. Tad jei jums reikia tik nuvažiuoti iš taško A į Tašką B ir nesukate galvos dėl kitų niuansų išskyrus kainą, tuomet šis taksi jums puikiai tiks.

Skambinti: 846303303


Autopunkto taksi

Viena seniausių taksi įmonių Klaipėdoje turi labai didelį automobilių parką, o dažnas klaipėdietis jos telefono numerį žino beveik mintinai. Keista, kad ši įmonė dar nėra skaitmenizavusi savo paslaugų, tačiau tai tikrai geras taksi kelionei Klaipėdos mieste.

Skambinti: 846311211


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)