Šviesų parkai LUMINA Vilniuje: įsimintinos akimirkos visai šeimai

Magiška atmosfera, įsimintinos akimirkos ir emocijos, kurios sušildys net ir tamsiais žvarbiais vakarais, – 2023/ 2024 m. sezonu lankytojams vartus atvėrė du LUMINA parkai Vilniuje! Vilniaus universiteto Botanikos sode pasakojami Alisos stebuklų sode nuotykiai, o Vilniaus Kalnų parke įsikūrė mitais ir legendomis apipinta istorija „Pilių karai“.

VU Botanikos sode pristatomas magiškas ir kerintis L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais sukurtas šviesų instaliacijų parkas. Parko lankytojai sutiks Baltąjį Triušį, Češyro katiną ir kitus knygos personažus, kurie kelionę po šviesų ir garsų sodą pavers pasakiška ir magiška.
Lankytojai išvys menines instaliacijas, kurias sukūrė Agnė Kišonaitė, Kotryna Čalkaitė ir Jarosław Koziara.
Parko adresas: VU Botanikos sodas, Kairėnų g. 43, Vilnius.

„Pilių karai“ kviečia leistis į kelionę laiku, daugiau kaip šešis šimtmečius atgal į didingą praeitį, kai Lietuvą valdė Gediminas ir jo ainiai, Vilnius tapo sostine, o dėl sosto vyko nuožmios kovos. Sveiki atvykę į Vilnių, kuriame žvanga ginklai, žvilga įmantrūs šarvai ir pasakojamos nuostabą keliančios
legendos.

LUMINA parke lankytojai išvys unikalią meninę instaliaciją, kurią sukūrė menininkas architektas Mantas Maziliauskas.
Parko adresas: Vilniaus Kalnų parkas, T. Kosciuškos g. 1B.

Bendra informacija apie „Lumina“ parkus:
Keliaujant šviesų takais, galima stabtelėti užkandžių ir gėrimų stotelėse.
Sušalti neleis nuolatos besikūrenantys laužai, kviečiantys pasišildyti, atsigerti šiltos arbatos ir pajausti ugnies skleidžiamą magiją ir energiją.
Daugiau informacijos: www.luminapark.lt

Dėmesio, prieš atvykstant svarbu susipažinti su parkų lankymosi taisyklėmis ir pasitikrinti darbo laikus.