Sušiai, kitokie rytietiški patiekalai Danės gatvėje, Klaipėdoje

Klaipėdoje atsidarė nauja vieta, siūlanti sušius ir įvairius rytietiškus patiekalus išsinešimui bei valgymui vietoje. Kaip kartais būna uostamietyje, šios vietos atstovai ganėtinai gerai slepiasi nuo klientų. Bent šiuo metu (2015-ųjų sausis) jie neturi nei pavadinimo, nei kažkokio internetinio puslapio ar “Facebook” paskyros. Bet apsilankyti čia verta. Kodėl?

Idėja
Sunku rašyti apie vietą, kuri neturi pavadinimo :) Savo lankstinuke jie tiesiog rašo “maistas išsinešimui”. Trumpai tariant, jie siūlo sušius arba rytietiškoje keptuvėje – „woke“,  keptus patiekalus, kurie yra sudaryti iš trijų pagrindinių dalių – pagrindo, priedų ir padažo.

rytietiskas maistas issinesimui 3 (Medium)

Vieta
Ši vieta yra įsikūrusi buvusio kinų restorano patalpose prie Pilies tilto, Danės ir Naujosios Uosto gatvės sankryžoje. Pati vieta kaip ir nėra stebuklinga, bet čia patekti nesunku nei iš centro, nei iš senamiesčio.

rytietiskas maistas issinesimui 2 (Medium)

Nors jie pagrinde užsiima maistu išsinešimui, bet pačios patalpos įrengtos ganėtinai jaukiai. Čia šviesu, erdvu, yra galimybė valgyti vietoje. Vienintelis minusas – ganėtinai stiprus kvapas, kuris sklinda nuo šviežiai kepamų patiekalų.

rytietiskas maistas issinesimui 1 (Medium)

Maistas
Visus patiekalus čia galima suskirstyti į tris grupes – sušiai, kepti rytietiški patiekalai bei užkandos. Patiekalai daromi taip: pasirenki pagrindą iš kelių rūšių makaronų arba daržovių; pasirenki įvairius priedus; pasirenki padažą. Jei dar nori, pasirenki priedukus, kurie bus užbarstyti ant viršaus. Kiekvienas ingridientas kainuoja, bet bendrai sudėjus, čia galima sočiai ir skaniai pavalgyti už 4-5 eurus.

rytietiskas maistas issinesimui 4 (Medium)

Gal dar reikėtų pabrėžti, kad čia gaminamas ne lietuviškiems kinų restoranams būdingas maistas. Ta prasme, čia nėra, tokių ganėtinai standartinių kiniškai-lietuviškų troškinių, kuriuos sudaro mėsa ir daržovės su tirštu padažu :)

Gėrimai
Dažniausiai gėrimus aprašau prieš maistą, bet ši vieta be pavadinimo yra skirta grynai pavalgymui. Aišku, čia galima įsigyti nealkoholinių gėrimų ar net alaus ar vyno, bet žmonės čia pagrinde užsuka rytietiško maisto ir sušių.

Aptarnavimas
Visi užsakymai yra priimami prie prekystalio, už kurio ir gaminamas visas maistas. Viskas vyksta sklandžiai, dirbantys žmonės yra paslaugūs.

Trumpai
Aplinka: tvarkinga vieta valgyti vietoje ar palaukti kol maistas bus pagamintas išsinešimui.
Aptarnavimas: geras.
Publika: rami.
Muzika: internetinė roko muzikos stotis.
Alus: kelios rūšys. Net nepasakysiu tiksliai, kokios.
Maistas: sušiai, kitokie rytietiški patiekalai, užkandžiai.

“Mėmelio žirafos” sako: 4 iš 5. Tikrai verta užsukti paragauti nebrangaus kokybiško rytietiško maisto, bet kažkokios ypatingos auros čia nėra.

Adresas: “Maistas išsinešimui”, Danės 5, Klaipėda

Internete: 2015-ųjų pradžioje jų internete rasti nepavyko.

Papildyta: mūsų skaitytojas Valdas parašė, kad ši įstaiga vis tik turi savo „Facebook“ puslapį. Nuoroda į jį: https://www.facebook.com/pages/Meal-Box/793660060665976