Sushi Vilniuje: koks restoranas suka skaniausius japoniškus sušius?

Tradicinių maki, išvirkščių uramaki ar egzotiškesnių nigiri? O galbūt šiandien eksperimentavimo su temaki bei gunkan diena? Išsirinkti sushi Vilniuje gali būti nelengva – restoranų, tiekiančių šį maistą gausybė, tad štai kelios vietos, kuriose siūlome apsilankyti mes:

„Rise“ (Gedimino pr. 43)

„Rise“ sushi Vilniuje / Facebook nuotr.

„Rise“ sushi Vilniuje / Facebook nuotr.

Gedimino prospekte esantis sushi restoranas yra bene estetiškiausiai šį patiekalą ruošianti vieta mieste. Sushi čia šviežias, krevetės traškios, o patiekalų pasirinkimas itin platus.

„SushiSushi“ (į namus)

„SushiSushi“ / Facebook nuotr.

„SushiSushi“ / Facebook nuotr.

Vienintelis sushi „pick’n’mix“ pasirinkimas Lietuvoje, gaminamas profesionalų. Atsibodo tipiniai sušių rinkiniai? Išsirink kiekvieną sushi pats, taip susidėliodamas autentiškus pietus. Tai konceptas skirtas sushi megėjams, ieškantiems įvairovės. „SushiSushi“ cituoja japonų išmintį: jei maistas nėra malonus akims, kažin ar jis teiks džiaugsmą skrandžiui.

„Sushi Stop“ (Kęstučio 34A / Gedimino pr. 2A)

„Sushi Stop“ / Facebook nuotr.

„Sushi Stop“ / Facebook nuotr.

Siekdami autentiškumo, „Sushi Stop“ vadovaujasi japoniška tradicija: ne tik kurti naujus skonius, bet, minimaliai apdirbant produktus ir naudojant nedaug prieskonių, išlaikyti juos natūralius. Šeimos restoranas savo didžiausia vertybe įvardina gaminti taip, kaip norėtum, kad tau pagamintų.

„Super Sushi“ (Žirmūnų g. 68A / Upės g. 9)

„Super Sushi“ / Facebook nuotr.

„Super Sushi“ / Facebook nuotr.

„Super Sushi“ savo patiekalus apibūdina kriptiškai: pragare kepti migdolai su mistikoje rūkyta lašiša – De Niro maki; burokėlių sulčių fontanais įprasmintas vegetarų džiaugsmas – Yasai maki; pirmūnas desertų klasės žurnale – Philiz; išskirtinė, kaip keisčiausias komiksų herojus, šalta sriuba – Natsu. Restorano komanda stažuojasi Japonijoje, tad autentiškumo čia dar daugiau.

„Sushi Out“ (Kalvarijų g. 88 / Ukmergės g. 259A)

„Sushi Out“ / Facebook nuotr.

„Sushi Out“ / Facebook nuotr.

Sushi išsinešimui ir pristatymui į namus ruošiantys „Sushi Out“ neapsiriboja vien įprastiniais suktinukais – čia paragauti galėsite ir vaivorykštinių bei agurku apvyniotų, karštų, gunkan, nigiri ir dar galybe skirtingų sušių.

„Shark Tail Sushi“ (T. Ševčenkos g. 16A)

„Shark Tail Sushi“ / Facebook nuotr.

Jaukus restoranėlis, kuriame galima rasti itin didelį sushi asortimentą. Beje, ši vieta siūlo ir maisto pristatymo į namus paslaugą.

„Shimai Sushi & Wok“ (Palangos g. 2 / Pylimo g. 8)

„Shimai Sushi & Wok“ / Facebook nuotr.

Ši vieta įdomi ne tik tuom, jog suka skanius sushi, bet it tuo, kad čia galima užsisakyti sushi ruošimo pamokėles. Visai įdomi paslauga biuro ar asmeninei šventei.

„Labuki“ (Didžioji g. 28)

„Labuki“ / Facebook nuotr.

Stilinga vieta, stilingoje vietoje. Pro langa čia atsiveria Rotušės aikštės vaizdas, o meniu siūlo paragauti ne tik sushi, bet ir daugiau japoniškos bei korejietiškos virtuvės šedevrų.

„Miyako“ (Konstitucijos pr. 7A)

„Miyako“ / Facebook nuotr.

15 metų japoniško maisto versle kalba patys už save. Šioje vietoje suvalgyti bent vieno „blogo sushi“ dar niekada neteko. Puiki vieta mėgstantiems tradicinį japonišką sushi.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)