Sushi Vilniuje: TOP 10 vietų pagal lankytojų atsiliepimus

Nežinai, kur skaniausiai sukamas sushi Vilniuje. „Miesto žirafos“ tau parengė TOP 10-ies vietų sąrašą, kurias geriausiai įvertino lankytojai.

Tradicinių maki, išvirkščių uramaki ar egzotiškesnių nigiri? O galbūt šiandien eksperimentavimo su temaki bei gunkan diena? Išsirinkti sushi Vilniuje gali būti nelengva – restoranų, tiekiančių šį maistą gausybė. Tad „Miesto žirafos“ sudarė TOP 10 vietų, kuriose, pagal lankytojų atsiliepimus „Google“, apsilankyti verčiausia.

P.S. Į TOP’ą įtrauktos tik tos vietos, kurios sulaukė bent 100 įvertinimų.


1. Narushi (Pylimo g. 60) / Reitingas 4,8

„Narushi“ / Facebook nuotr.

Iš tiesų ši vieta vos per plauką įšoko į šį topą. Mat kai tik pradėjome rašyti šį straipsnį, jai dar trūko kelių įvertinimų, kad apskritai galėtume ją reitinguoti. Tačiau savaitės eigoje šie įvertinimai susirinko ir ne tik, kad suriniko, bet ir leido šiam japoniškam restoranui atsidurti TOP’o viršuje. Iš atsliliepimų ir soc. tinklų galime teigti, kad tikrai ne veltui. Ir sushi šiame restorane yra tik vienas iš daugelio itin skanių dalykų.


2. „ASAKI“ (Verkių g. 31) / Reitingas 4,7

„ASAKI“ / Facebook nuotr.

Tai puikus japoniškos maisto restoranas sostinėje, kuris gan per trumpą laiką užsitarnavo itin gerą klientų reitingą. Čia rasite ne tik tradicinio japoniško sushi, bet ir kitokių šios „tekančios saulės“ šalies virtuvės patiekalų. Kol kas patys šios vietos neišbandėm, tačiau itin palankūs atsiliepimai stipriai saktina tai padaryti artimiausiu metu.


3. „Kamikadzė“ (Klaipėdos g. 1) / Reitingas 4,7

Sushi Vilniuje

„Kamikadzė“ / Facebook nuotr.

Šiioje vietoje rasite ne tik sušių, bet ir daugybę kitokių japoniškų patiekalų. Maistas čia visada gardus, o aptarnavimas itin draugiškais. Visą tai parodo ir aukštas lankytojų įvertinimas, kuris leidžia šiai vietai atsidurti TOP’o viršuje.


4. „Sushi Out“ (Kalvarijų g. 88) / Reitingas 4,6

„Sushi Out“ / Facebook nuotr.

„Sushi Out“ / Facebook nuotr.

Sushi išsinešimui ir pristatymui į namus ruošiantys „Sushi Out“ neapsiriboja vien įprastiniais suktinukais. Čia paragauti galėsite ir vaivorykštinių bei agurku apvyniotų, karštų, gunkan, nigiri ir dar galybę skirtingų sušių.


5. „Sushi Boutique“ (Saltoniškių g. 9) / Reitingas 4,6

„Sushi Boutique“ / Facebook nuotr.

Tikras rojus sushi gerbėjams. Ne tik dėl to, kad jie čia gaminami tikrai labai skanūs… Šios vietos sushi meniu toks platus, kad tikrai turėsite galimybę paragauti anksčiau niekur dar neragautų derinių. Tikrai verta dėmesio vieta, kurią galima rasti prekybos centre „Panorama“.


6. „GO Sushi“ (Savanorių pr. 6) / Reitingas 4,6

„GO Sushi“ / Facebook nuotr.

Šią vietą žmonės giria ne tik už gerus „sušius“, tačiau ir už puikų personalo darbą. O kaip žinome, šie du ingridientai vienoje vietoj yra itin retas derinys šiame versle. Tad palinkėsime „GO Sushi“ nepaskęsti virtuvės reikaluose bei ir toliau išlaikyti vietos, kurioje itin malonu ir tiesiog būti, vardą.


7. „Rise“ (Gedimino pr. 43) / Reitingas 4,5

„Rise“ sushi Vilniuje / Facebook nuotr.

„Rise“ sushi Vilniuje / Facebook nuotr.

Gedimino prospekte esantis sushi restoranas yra bene estetiškiausiai šį patiekalą ruošianti vieta mieste. Sushi čia šviežias, krevetės traškios, o patiekalų pasirinkimas itin platus.


8. „Shark Tail Sushi“ (T. Ševčenkos g. 16A) / Reitingas 4,5

„Shark Tail Sushi“ / Facebook nuotr.

Jaukus restoranėlis, kuriame galima rasti itin didelį sushi asortimentą. Beje, ši vieta siūlo ir maisto pristatymo į namus paslaugą. Spėjame, kad visose srityse šios vietos šeimininkai susitvarko gerai, todėl lankytojai ir negaili gerų komentarų.


9. „Sushi Express“ (Konstitucijos pr. 20) / Reitingas 4,4

„Sushi Express“ / Facbook nuotr.

Šį japoniško maisto tinklinį gigantą čia įtraukėme nebereikalo. Mat dažnai būna, kad verslui išsiplėtus pradeda kristi ir jo paslaugų ar prekių kokybė. Tačiau su „Sushi Express“ taip neatsitiko. Į šį TOP’ą galėtumėme įtraukti bent penkias šio tinklo vietas Vilniuje, kurioms lankytojai skyrė aukštenį nei keturių balų įvertinimą. Tad šį kartą pasirinkome aukščiausiu balu įvertinta tinklo restoranėlį Konstitucijos prospekte ir linkime, kad lankytojai tokius įvertinimus paliktų ir ateityje.


10. „Sushi Stop“ (Kęstučio 34A) / Reitingas 4,4

„Sushi Stop“ / Facebook nuotr.

„Sushi Stop“ / Facebook nuotr.

Siekdami autentiškumo, „Sushi Stop“ vadovaujasi japoniška tradicija: ne tik kurti naujus skonius, bet, minimaliai apdirbant produktus ir naudojant nedaug prieskonių, išlaikyti juos natūralius. Šeimos restoranas savo didžiausia vertybe įvardina gaminti taip, kaip norėtum, kad tau pagamintų.

Straipsnis atnaujintas 2021 m. sausio 5 dieną


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)