Sushi Vilniuje: TOP 10 vietų pagal lankytojų atsiliepimus

Nežinai, kur skaniausiai sukamas sushi Vilniuje. „Miesto žirafos“ tau parengė TOP 10-ies vietų sąrašą, kurias geriausiai įvertino lankytojai.

Tradicinių maki, išvirkščių uramaki ar egzotiškesnių nigiri? O galbūt šiandien eksperimentavimo su temaki bei gunkan diena? Išsirinkti sushi Vilniuje gali būti nelengva – restoranų, tiekiančių šį maistą gausybė. Tad „Miesto žirafos“ sudarė TOP 10 vietų, kuriose, pagal lankytojų atsiliepimus „Google“, apsilankyti verčiausia.

P.S. Į TOP’ą įtrauktos tik tos vietos, kurios sulaukė bent 100 įvertinimų.


1. Narushi (Pylimo g. 60) / Reitingas 4,9

„Narushi“ / Facebook nuotr.

Iš tiesų ši vieta vos per plauką įšoko į šį topą. Mat kai tik pradėjome rašyti šį straipsnį, jai dar trūko kelių įvertinimų, kad apskritai galėtume ją reitinguoti. Tačiau savaitės eigoje šie įvertinimai susirinko ir ne tik, kad suriniko, bet ir leido šiam japoniškam restoranui atsidurti TOP’o viršuje. Iš atsliliepimų ir soc. tinklų galime teigti, kad tikrai ne veltui. Ir sushi šiame restorane yra tik vienas iš daugelio itin skanių dalykų.

2. „Shimai Sushi & Wok“ (Pylimo g. 8) / Reitingas 4,8

„Shimai Sushi & Wok“ / Facebook nuotr.

Ši vieta įdomi ne tik tuom, jog suka skanius sushi, bet it tuo, kad čia galima užsisakyti sushi ruošimo pamokėles. Visai įdomi paslauga biuro ar asmeninei šventei. O šiaip sušiai čia tiesiog fantastiški. Tą patį galvoja ir kiti šios vietos lankytojai, kurie įvertino šią vietą itin aukštu balu.


3. „Kamikadzė“ (Klaipėdos g. 1) / Reitingas 4,7

Sushi Vilniuje

„Kamikadzė“ / Facebook nuotr.

Šiioje vietoje rasite ne tik sušių, bet ir daugybę kitokių japoniškų patiekalų. Maistas čia visada gardus, o aptarnavimas itin draugiškais. Visą tai parodo ir aukštas lankytojų įvertinimas, kuris leidžia šiai vietai atsidurti TOP’o viršuje.


4. „Sushi Out“ (Kalvarijų g. 88) / Reitingas 4,6

„Sushi Out“ / Facebook nuotr.

„Sushi Out“ / Facebook nuotr.

Sushi išsinešimui ir pristatymui į namus ruošiantys „Sushi Out“ neapsiriboja vien įprastiniais suktinukais. Čia paragauti galėsite ir vaivorykštinių bei agurku apvyniotų, karštų, gunkan, nigiri ir dar galybę skirtingų sušių.


5. „Rise“ (Gedimino pr. 43) / Reitingas 4,5

„Rise“ sushi Vilniuje / Facebook nuotr.

„Rise“ sushi Vilniuje / Facebook nuotr.

Gedimino prospekte esantis sushi restoranas yra bene estetiškiausiai šį patiekalą ruošianti vieta mieste. Sushi čia šviežias, krevetės traškios, o patiekalų pasirinkimas itin platus.


6. „Shark Tail Sushi“ (T. Ševčenkos g. 16A) / Reitingas 4,4

„Shark Tail Sushi“ / Facebook nuotr.

Jaukus restoranėlis, kuriame galima rasti itin didelį sushi asortimentą. Beje, ši vieta siūlo ir maisto pristatymo į namus paslaugą. Spėjame, kad visose srityse šios vietos šeimininkai susitvarko gerai, todėl lankytojai ir negaili gerų komentarų.


7. „Sushi Express“ (Konstitucijos pr. 20) / Reitingas 4,4

„Sushi Express“ / Facbook nuotr.

Šį japoniško maisto tinklinį gigantą čia įtraukėme nebereikalo. Mat dažnai būna, kad verslui išsiplėtus pradeda kristi ir jo paslaugų ar prekių kokybė. Tačiau su „Sushi Express“ taip neatsitiko. Į šį TOP’ą galėtumėme įtraukti bent penkias šio tinklo vietas Vilniuje, kurioms lankytojai skyrė aukštenį nei keturių balų įvertinimą. Tad šį kartą pasirinkome aukščiausiu balu įvertinta tinklo restoranėlį Konstitucijos prospekte ir linkime, kad lankytojai tokius įvertinimus paliktų ir ateityje.


8. „Sushi Stop“ (Kęstučio 34A) / Reitingas 4,4

„Sushi Stop“ / Facebook nuotr.

„Sushi Stop“ / Facebook nuotr.

Siekdami autentiškumo, „Sushi Stop“ vadovaujasi japoniška tradicija: ne tik kurti naujus skonius, bet, minimaliai apdirbant produktus ir naudojant nedaug prieskonių, išlaikyti juos natūralius. Šeimos restoranas savo didžiausia vertybe įvardina gaminti taip, kaip norėtum, kad tau pagamintų.


9. „Sushi City“ (Savanorių pr. 1) / Reitingas 4,3

„Sushi city“ / Facebook nuotr.

Tą patį, ką jau rašėme apie „Sushi Express“ galėtume pakartoti ir apie šio tinklo vietas. Tad ir belika palinkėti to paties: ir ateityje išlaikyti lankytojų pasitikėjimą.


10. „Miyako“ (Konstitucijos pr. 7A) / Reitingas 4,3

„Miyako“ / Facebook nuotr.

15 metų japoniško maisto versle kalba patys už save. Šioje vietoje suvalgyti bent vieno „blogo sushi“ dar niekada neteko. Puiki vieta mėgstantiems tradicinį japonišką sushi.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)