Suši restoranas „SUSHI ROOM“ Klaipėdoje

„SUSHI ROOM“ – naujas suši restoranas, įsikūręs Lietuvininkų aikštėje. Panašu, kad H. Manto gatvės apylinkes suši restoranai myli taip pat, kaip gastropub’ai myli Žvejų gatvę. Žirafos užėjo pasižiūrėti ir štai ką rado:

Trumpai

Aplinka: Patalpos ką tik suremontuotos. Vos užėjus pasitinka didelis akvariumas su auksinėmis žuvelėmis. Interjeras šiuolaikiškas, masyvūs stalai puikiai tinka didesnėms kompanijoms.
Aptarnavimas: Greitas ir malonus, užsakymai priimami prie baro.
Publika: Įvairaus amžiaus, galima sutikti ir šeimas su vaikais, ir brandaus amžiaus sušių mėgėjus.
Muzika: Šiuolaikinis pop’sas, bet groja pakankamai tyliai.
Alus: Alaus ir jokio kito alkoholio nėra. Tačiau, siūlo visai padorią kavą ir kitus gėrimus.
Maistas: Įvairūs šalti, karšti, saldūs sušiai ir kelios japoniškos sriubos.

„Mėmelio žirafos“ sako: 4 iš 5. Maisto kokybė tikrai aukšto lygio, sušiai labai skanūs ir švelnūs – tiesiog tirpsta burnoje ir nenusileidžia nei vienam sušių restoranui Klaipėdoje. Žirafos įtaria, kad tokio skonio paslaptis – švelnusis grietinėlės sūris, kuris sutinkamas bent pusėje gaminamų sušių. Taip pat galima paragauti ir rečiau sutinkamus saldžius sušius arba sušius su vištiena. Maloniai nustebino išsinešimui užsakytų sušių įpakavimas, pagaliau vis mažiau restoranų naudoja tas bjaurias putplasčio dėžutes! Čia išsinešimui užsakytas patiekalas atrodo ne ką prasčiau negu lėkštėje.

Deja, ne viskas čia tobula. Sušių kainos – nuo 3,5 iki 8,2 eurų. Populiariausi vidutiniškai kainuoja 7 eurus (2017 m. rugpjūtis), kas yra tikrai nemažai. Dėl kažkokių priežasčių, naujos vietos kelia ne tik maisto kokybės, bet ir kainų kartelę? Negi valstiečiai jau pakėlė ryžių ir miltų akcizus? Liūdna.

Pakankamai keistas sprendimas, turint padavėją, priimti užsakymus tik prie baro ir neturėti alkoholio. Tikimės restoranas tiesiog nespėjo atsispausdinti meniu ir susitvarkyti leidimus. Sutvarkius šias spragas, „SUSHI ROOM“ taptų rimtu konkurentu kitiems sušių restoranams Klaipėdoje.

Beje, atidarymo proga galioja akcija: vieną perki – antras nemokamai. Paskubėkite paragauti!

Adresas: H. Manto g. 44-26, Klaipėda

Internete:
FB: https://www.facebook.com/sushiroomlt/
Web: http://sushiroom.lt/