Sushi Kaune

Sushi Kaune: TOP 10 vietų pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

7.“Hongyan“ (Raudondvario pl. 60b) / Reitingas 4,5

„Hongyan“ / Facebook nuotr.

Šiame azijietiško maisto restorane susipynusios kinų ir japonų virtuvės. Retai kada tokiais atvejais abiejų virtuvių patiekalai būna gaminami kokybiškai. Tačiau „Hongyan“ yra graži išimtis, ir čia tikrai verta paragauti tiek sushi, tiek ir kiniškų patiekalų.


8.“Sushi Express“ (Baltų pr. 18) / Reitingas 4,4

„Sushi Express“ / Facebook nuotr.

Nieko nuostabaus, kad šis tinklinis gigantas pateko į šį topą. Beveik visos tinklo vietos Kaune yra įvertintos didesniu nei 4-ių balų reitingu, o bent kartą ragavę jų gaminamų suhi esame tikriausiai kiekvienas. Tad daugiau kažką čia pridurti sunku. Tik paminėsime, kad į šį TOP’ą įtraukėme geriausiai įvertintą šio tinklo vietą Kaune, kurią galima rasti Baltų prospekte.


9.“Manami“ (Islandijos pl. 32) / Reitingas 4,4

„Manami“ / Facebook nuotr.

Šis azijietiško maisto restoranų tinklas jau turi gilias tradicijas Lietuvoje. Tad maistas čia visuomet skanus, o sushi – neabejotinai vieni skaniausių. Gaila tik, kad lankytojai šiai vietai pagaili geresnių įvertinimų. Tačiau tikriausiai tai yra normalu, kai esi „didelis verslas“ ir tavo vertinimas priklauso nuo daugelio faktorių (aptarnavimas, lokacija, darbuotojų kaita…). O būti dideliam ir niekada nepaslysti yra sunku.


10.“Gan Bei City“ (Islandijos pl. 32) / Reitingas 4,3

„Gan Bei City“ / Facebook nuotr.

Dar vienas azijietiško maisto gigantas, kuriame galima paskanauti rytietiškų patiekalų. Kiek mums teko čia valgyti sushi, niekada jo kokybe nesiskundėme. Tačiau, kaip ir prieš tai minėtam „Manami“, šiai vietai pritrūksta geresnio klientų įvertinimo, kad galėtume ją įrašyti kažkur TOP’o viršuje. BET… Geriau jau apskirtai patekti į topą nei likti už jo ribos.

Straipsnis atnaujintas 2021 m. sausio 5 dieną


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2