Sushi Kaune

Sushi Kaune: TOP10 vietų pagal lankytojų reitingą

Tai yra straipsnio tęsinys. Grįžti į šio straipsnio pradžią.

7.“Hongyan“ (Raudondvario pl. 60b) / Reitingas 4,5

„Hongyan“ / Facebook nuotr.

Šiame azijietiško maisto restorane susipynusios kinų ir japonų virtuvės. Retai kada tokiais atvejais abiejų virtuvių patiekalai būna gaminami kokybiškai. Tačiau „Hongyan“ yra graži išimtis, ir čia tikrai verta paragauti tiek sushi, tiek ir kiniškų patiekalų.


8.“Sushi Express“ (Laisvės al. 12A ) / Reitingas 4,4

„Sushi Express“ / Facebook nuotr.

Nieko nuostabaus, kad šis tinklinis gigantas pateko į šį topą. Beveik visos tinklo vietos Kaune yra įvertintos didesniu nei 4-ių balų reitingu, o bent kartą ragavę jų gaminamų sushi esame tikriausiai kiekvienas. Tad daugiau kažką čia pridurti sunku. Tik paminėsime, kad į šį TOP’ą įtraukėme geriausiai įvertintą šio tinklo vietą Kaune, kurią galima rasti Laisvės alėjoje.


9.“Manami“ (Islandijos pl. 32) / Reitingas 4,4

„Manami“ / Facebook nuotr.

Šis azijietiško maisto restoranų tinklas jau turi gilias tradicijas Lietuvoje. Tad maistas čia visuomet skanus, o sushi – neabejotinai vieni skaniausių. Gaila tik, kad lankytojai šiai vietai pagaili geresnių įvertinimų. Tačiau tikriausiai tai yra normalu, kai esi „didelis verslas“ ir tavo vertinimas priklauso nuo daugelio faktorių (aptarnavimas, lokacija, darbuotojų kaita…). O būti dideliam ir niekada nepaslysti yra sunku.


10.“Gan Bei City“ (Islandijos pl. 32) / Reitingas 4,3

„Gan Bei City“ / Facebook nuotr.

Dar vienas azijietiško maisto tinklas, kuriame galima pasimėgauti gerai susuktais sushi’ais. Šis tinklas nors ir nesipuikuoja klientų vertinimo aukštumose, tačiau jau daugelį metų išlaiko stabilų „Google“ reitingą, kas taip pat nera taip paprasta verslą vykdant ne vienerius metus. Tad palinkėsime šiam tinklui ir toliau neprarasti kokybinio stabilumo.

Straipsnis atnaujintas 2022 m. pradžioje.


Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)

Puslapiai: 1 2