Sushi Kaune

Sushi Kaune: TOP10 vietų pagal lankytojų reitingą

Ar žinai, kur yra sukami skaniausi sushi Kaune? „Miesto“ žirafos parengė TOP 10-ies vietų gidą, kurias geriausiai įvertino lankytojai.

Tradicinis japoniškas patiekalas sushi yra mėgstamas tiek Tokijuje, tiek Londone, tiek ir Kaune. Mat šis lengvas, skanus ir pakankamai sveikas maistas tinka ir pietums, ir pusryčiams, ir vakarienei. Todėl „Miesto žirafos“ nusprendė sudaryti TOP 10-ies vietų gidą, kuriose, pasak lankytojų vertinimų „Google“, sushi Kaune gaminamas skaniausiai.

P.S. Į TOP’ą įtraukiamos tik daugiau nei 100 lankytojų įvertinimų sulaukusios vietos. Sudarant šį TOP’a atrinktos tik azijietišką virtuvę propaguojančios vietos.

1.“Sushi Miestas“ (Didžioji g. 82) / Reitingas 4,8

„Sushi Miestas“ / Facebook nuotr.

Ši vieta orientuojasi tik į kokybišką sushi gamybą bei šio patiekalo pateikimą klientui, tad nusipelno kiekvieno gero balo. Didžiausią reitingą „Google“ turi „Sushi miesto“ restoranėlis Didžiojoje gatvėje (Vaišvydavoje), tad jį ir įtraukėme į šį TOP’ą. Tačiau sparčiai gerus balus turėtų pradėti rinktis ir „Sushi miesto“ nauja erdvė Savanorių pr.


2.“Sushi Masters“ (Šv. Gertrūdos g. 39a) / Reitingas 4,7

„Sushi Masters“ / Facebook nuotr.

Šios vietos šeimininkai tikrai nestokoja vaizduotės nei kaip paruošti išskirtinį sushi, nei kaip jį originaliai pateikti klientui. Tą galite pamatyti iš nuotraukos viršjuje. Čia tikrai galėsite išmėginti labai platų šio patiekalo asortimentą. Tad belieka tik sutikti su tokiu šios vietos įvertinimu ir palinkėti visai komandai neprarasti originalumo.


3.“Hattori Sushi“ (A. Mickevičiaus g. 19) / Reitingas 4,7

„Hattori Sushi“ / Facebook nuotr.

Išskirtinė aplinka ir labai skanūs sushi – štai ką galime pasakyti apie šią vietą. Su mumis sutinka ir kiti klientai, nes šiai erdvei negaili komplimentų komentarais socialiniuose tinkluose ir vertinimais “Google”. Nuoširdžiai tikimės, kad tokį pasitikėjimą vietos šeimininkams pavyks išlaikyti ir toliau.


4.“Bazooka“ (Kęstučio g. 16) / Reitingas 4,7

„Bazooka“/ Facebook nuotr.

Ar teko kada girdėti apie tokį darinį „sushi-burrito“? Taip, mums taip pat iš pradžių tai atrodė kažkas nenormalaus, kol neparagavome jo Kaune. Nerealus patiekalas, kuris du iš pirmo žvilgsnio nederančius skonius puikiai sujungia į vieną. O tokius „darinius“ itin skaniai ruošia „Bazooka“ virtuvės meistrai Kaune.


5.“Sushi Pasaulis“ (Veiverių g. 150c) / Reitingas 4,6

„Sushi Pasaulis“ / Facebook nuotr.

Kaip jau teigia primityvokas, tačiau pakankamai aiškus vietos pavadinimas, čia rasite tikrai platų sushi asortimentą. Dažnai būna taip, kad ten, kur būna platus asortimentas, pritrūksta laiko išpildyti ir pasiūlos kokybę. Tačiau šiai vietai ši taisyklė negalioja. Viskas čia tikrai skanu ir visko dažnai norisi dar ir pakartoti!


6.“Jelas“ (Baltijos g. 4B) / Reitingas 4,6

„Jelas“ / Facebook nuotr.

Šią vietą klientai jau pamilo ne tik dėl skanaus kinų maisto, tačiau ir dėl čia sukamų sushi. Pasirinkti tikrai yra iš ko. O nemažas skaičius teigiamų atsiliepimų leidžia daryti išvadą, kad geras čia ne tik maistas, bet ir aptarnavimas.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2