Sushi Kaune

Sushi Kaune: TOP 10 vietų pagal lankytojų reitingą

Ar žinai, kur yra sukami skaniausi sushi Kaune? „Miesto“ žirafos parengė TOP 10-ies vietų gidą, kurias geriausiai įvertino lankytojai.

Tradicinis japoniškas patiekalas sushi yra mėgstamas tiek Tokijuje, tiek Londone, tiek ir Kaune. Mat šis lengvas, skanus ir pakankamai sveikas maistas tinka ir pietums, ir pusryčiams, ir vakarienei. Todėl „Miesto žirafos“ nusprendė sudaryti TOP 10-ies vietų gidą, kuriose, pasak lankytojų vertinimų „Google“, sushi Kaune gaminamas skaniausiai.

P.S. Į TOP’ą įtraukiamos tik daugiau nei 100 lankytojų įvertinimų sulaukusios vietos. Sudarant šį TOP’a atrinktos tik azijietišką virtuvę propaguojančios vietos.


1.“Sushi Miestas“ (Didžioji g. 82) / Reitingas 4,8

„Sushi Miestas“ / Facebook nuotr.

Šio tinklo taškai yra plačiai išsimėtę per visą Kauną. Tačiau beveik visi turi didesnį nei 4 žvaigždučių įvertinimą iš klientų. Ir nieko čia nuostabaus. Šis tinklas orientuojasi tik į kokybišką suhi gamybą bei šio patiekalo pateikimą klientui, tad nusipelno kiekvieno gero balo. Didžiausią reitingą „Google“ turi „Sushi miesto“ restoranėlis Didžiojoje gatvėje, tad jį ir įtraukėme į šį TOP’ą.


2.“Sushi Masters“ (Šv. Gertrūdos g. 39a) / Reitingas 4,7

„Sushi Masters“ / Facebook nuotr.

Šios vietos šeimininkai tikrai nestokoja vaizduotės nei kaip paruošti išskirtinį sushi, nei kaip jį originaliai pateikti klientui. Tą galime pamatyti iš nuotraukos viršjuje. Čia tikrai galėsite išmėginti labai platų šio patiekalo asortimentą. Tad belieka tik sutikti su tokiu šios vietos įvertinimu ir palinkėti visai komandai neprarasti originalumo.


3.“Bazooka“ (Kęstučio g. 16) / Reitingas 4,7

„Bazooka“/ Facebook nuotr.

Ar teko kada girdėti apie tokį darinį „sushi-burrito“? Taip, mums taip pat iš pradžių tai atrodė, kažkas nenormalaus, kol neparagavome jo Kaune. Nerealus patiekalas, kuris atrodo du nederančius skonius puikiai sujungia į vieną. O tokius „darinius“ itin skaniai ruošia „Bazooka“ virtuvės meistrai Kaune.

4.“Jelas“ (Baltijos g. 4B) / Reitingas 4,6

„Jelas“ / Facebook nuotr.

Šią vietą klientai jau pamilo ne tik dėl skanaus kinų maisto, tačiau ir dėl čia sukamų sushi. Pasirinkti čia tikrai yra iš ko. O nemažas kiekis teigiamų atsiliepimų leidžia daryti išvadą, kad geras čia ne tik maistas, bet ir aptarnavimas.


5.“Režisierius“ (Vilniaus g. 10) / Reitingas 4,5

„Režisierius“ / Facebook nuotr.

Itin jaukus azijietiško maisto restoranas Kauno širdyje. Sushi čia tikrai skanūs, tačiau tikrai verta išmėginti ir daugiau šios vietos meniu siūlomų patiekalų. Ypač, jei dievinate rytietišką virtuvę. Klientų reitingas sako, kad nenusivilsite.


6.“Kamakura“ (Maironio g. 22) / Reitingas 4,5

„Kamakura“ / Facebook nuotr.

Šio restorano šefas yra tikras japonas. Tad sushi gaminime jis perduoda autentiškiausias šio patiekalo ruošimo tradicijas. Neblogus atsiliepimus apie šią vietą palieka ir klientai. Tad „Kamakurą“ tikrai galima vadinti dar vienu puikiu restoranu, kuriame verta pasimėgauti skaniais suhi Kaune.


Skaityti toliau
Puslapiai: 1 2