Sushi Express logotipas

„Sushi Express“ Klaipėdoje – gal ir „express“, bet ne „sushi“…

Sušio paieškos pajūryje atvedė į „Sushi Express“ Klaipėdoje. Žiūrime, ką turime.

Pirmoji atrasta sušio vieta Klaipėdoje buvo restoranas „Himitsu“. Ten „Mėmelio žirafoms“ patiko, tad kitokių sušio restoranų Klaipėdoje nelabai ir ieškojome. Deja, prieš kurį laiką „Himitsu“ užsidarė, tad nori – nenori tenka žvalgytis naujų sušio viečikių pajūryje ir apsilankyti tokiose vietose, kaip „Sushi Express“…

Trumpai:
Aplinka: tvarkinga, moderniai valgyklinė.
Aptarnavimas: kaip „McDonald’s“ ir pan. greito maisto įstaigose, su nebyliu lozungu „ėsk ir dink“.
Publika: pagrinde jaunimas / studentai
Muzika: modernus popsas, bet gan negarsiai ir neįkyriai grojantis
Alus: alkoholių čia neprekiauja
Maistas: lietuviškos fantazijos sušio tematika ;)

„Mėmelio žirafos“ sako: 2 iš 5. Jei esi alkanas ir taip susiklostė aplinkybės, kad atsidūrei „Sushi Express“ Klaipėdoje, galima ir pavalgyti – nieko blogo neatsitiks. Bet, jeigu nori pasimėgauti gerais sušiais, eik kitur.

Vieta
Iš tikrųjų, net labai gera (centre, prie pat senamiesčio), nes puikiai dera prie „Sushi Express“ pagrindinės koncepcijos* (straipsnio pabaigoje paaiškinta – kokios) – maisto išsinešimui. O čia šalia ir upė, ir parkas – tik griebk sušį ir mėgaukis iškyla gryname ore!

Aptarnavimas
Net nebandykite paklausinėti apie siūlomus sušius padavėjo/kasininko. Mes ir nebandėm, bet bandė prieš mus eilėje stovėjusi mergina :) Padavėjas kažką jai sumurmėjo nepatenkintu tonu (maždaug suprask – štai meniu, tai ir skaityk) ir atsisuko į mus: „Gal žinot, ko norit?“.

Nedrįsom gaišti šio pono laiko (nes tuo metu iš padavėjo sklido būtent tokia emocija) ir, kad būtų greičiau, užsisakėme 2 rinkinius.

Manėme, kad rinkinys – saugiausias pasirinkimas, nes jame bus bent kelios rūšys sušio skirtingiems skoniams. Pasirodo, ne taip viskas paprasta… :)

Maistas
Taigi grįžtame prie mūsų rinkinių. Abu rinkinius sudarė 14 sušių (kaina – 5,50-6,50 Eur). Deja, per abu rinkinius vos keli gabaliukai buvo su lašiša (apie tuną ar kitokius brangesnius ingredientus, be abejo, nėra net kalbos), visi kiti – kukliai vegetariški (vienas įdaras – pavyzdžiui, agurkas). Žuvies trukumą „kompensavo“ …virtos morkos ir krabų lazdelės.

Kaip bebūtų, vertinant maistą visada stengiamės rasti pliusų, kurių radome net du: 1) sušius padarė tikrai labai greitai, 2) produktai buvo adekvačios kokybės, tai bent jau neapsinuodijom ir pilvo nesusuko! :)

Gėrimai
Alkoholio čia neparduoda, o limonadais nelabai ir domėjomės:)

*Spėjame, kad pagrindinė koncepcija – maistas išsinešimui, nes net valgant vietoje viskas pateikiama ant kartoninių lėkštučių, su plastikiniais bliūdeliais ir t.t.

Adresas: Danės g. 6, Klaipėda
Internete: http://www.sushiexpress.lt/

Rašė TO.