SPA procedūra / Pexels nuotr.

Kovokime su žvarba: SPA centrai, pirtys ir kiti kūno malonumai pajūryje

Pagaliau pajūrin atėjęs šaltis verčia raustis giliau į žieminius urvelius, bet mes maištingai tiesiame kaklus ir negaištame laiko mieguistumui. Kovokime su žvarba bemėgaudamiesi kūno malonumais SPA centruose ar tyrinėdami pajūrio gėrybes: pirtis, masažus ar net tatuiruočių salonus. Šekit, dalinamės savo idėjomis su jumis.

Pasikrauti energijos su joga

Joga / Pexels nuotr.

Joga / Pexels nuotr.

Jei pažįstate praktikuojančių jogą, jie patvirtins, kad po kiekvieno užsiėmimo išeina išsitiesę, geros nuotaikos ir kupini energijos. Senamiestyje (Žvejų g. 12) buriasi sveikuolių bendruomenė „Būkime kartu“. Patikrinkite jų sausio mėnesio veiklų tvarkaraštį ir pasimokykite pasveikinti saulę su jogos mokytojais. Žiemos melancholija pranyks, o patys pasijusit grakštūs kaip žirafos. Be to, vienišiai, štai užuomina jums: ,„Būkime kartu“ rengia aklus pasimatymus. Kas žino, gal ten sitiksite savo naują pasiją su jogos kelnėmis.

 

Pratęsti malonumus su ajurvediniu masažu

„Friedricho pasaže“ (Tiltų g. 26A) įsikūrusioje masažo studijoje galite patikrinti ar iš tiesų vos keli ajurdvediniai masažai garantuoja iki pusės metų trunkantį gilios vidinės harmonijos, organizmo detoksikacijos, limfodrenažo gerinimo, kraujotakos aktyvinimo, širdies ritmo ir kvėpavimo atstatymo efektą. Trumpai tariant ir sveika, ir labai malonu.

 

Kitokio masažo į masažo saloną „Charm“

Norite išbandyti įvairesnių masažų? – Pirmyn „Charm“ salone (Naujojo Sodo g. 1A) pasirinkimų netrūksta: nuo limfodrenažinio, iki segmentinio, su vašku, su karštais akmenimis, energetinio, vidaus organų, keturiomis rankomis ir t.t. Įsigijusiems masažų abonementa – nuolaidos, todėl galvokite iškart apie ateitį.

 

Holistinio masažo į sveikatos ir grožio namus „Šiva“

Holistinis masažas – tai individualus gydymas, kuris pritaikomas išskirtinai kiekvienam klientui. Specialistas gydo klientą kaip visumą, atsižvelgiant į jo emocinę ir dvasinę gerovę, taip pat kaip ir fizinį kūną. Užsukite į „Šivos namus“ (Rumpiškės g. 4) ir pasikraukite SPA energijos atšviežinę čakras.

 

Sveikatingumo ir masažų namai „Dharma“

Dar vienas karštas masažo taškas įsikūręs Pievų tako g. 2. Sportinis, ajurvedinis ar klasikinis – jaukiose patalpose įsikūrusiuose masažų namuose galima atsipalaiduoti ir leisti patyrusiems SPA meistrams pasirūpinti jūsų kūnu.

 

Palepinkite save „ID grožio studijoje

Nepamirškite, kad žiemą plaukai yra viena labiausiai kenčiančių jūsų asmenybės dalių. Ir šaltuoju metų sezonu jiems nepatinka viskas: kepurės, šalikai, staigios temperatūros permainos. Apsilankę „ID grožio studijoje“ (Turgaus g. 37) galėsite nuraminti savo garbanas, išbandykite atstatomąsias procedūras ir į artėjantį vasarį šokite žvilgančiomis garbanomis.

 

Unikalios paplūdimio pirtys Smiltynėje ir Melnragėje

Smiltynės pirtis (Smiltynės g. 15C) ir Pajūrio pirtis antrojoje Melnragėje (Antrosios Melnragės g. 12) yra tikra pajūrio egzotika. Ant jūros kranto įsikūrusiose pirtyse gaudykite karštį, o po to ristele į šaltas bangas. Krioterapija sveika, be to bent kelia sminutes pasijusite žvaigždėmis, garantuojame, kad sulauksite šalikais apsitūlojusiu pasivaikščiotojų dėmesio.

 

Daugiau pirčių ir mini SPA

Pirtis / Dunetton Hotel nuotr.

Pirtis / Dunetton Hotel nuotr.

Jei pirties ar mini SPA ieškote pačiame mieste, kreipkitės į:

 

Tolyn į pietus poilsis „Mingės sodyboje“

Tobulam poilsiui reikia tobulos aplinkos. Siūlome jos paieškoti piečiau nuo Klaipėdos. Pamarys yra daug kam neatrastas lobis, bet prieš rimčiau jį tyrinėdami įsikurkite.

Nemuno deltos regioninio parko apsuptyje, ant Mingės upės kranto esančioje sodyboje (Upaičio g. 42, Mingė) rasite pirtį, kubilą – visus kitus jums reikalingus patogumus.

 

Nauja tapatybė „Danis Tattoo“ studijoje

Taip, taip, žadėjome kūno sielos malonumus. Bet ar gali būti didesnis malonumas sielai nei profesionaliai padaryta tatuiruotė? Apsilankykite seniausioje Klaipėdos tatuiruočių studijoje (Turgaus g. 2) ir raskite ko ieškote.

Priedo to, „Danis Tattoo“ tikina pirmieji Lietuvoje įsigiję naujos kartos, ispanų kompanijos „Laserlight“ tatuiruočių šalinimo lazerį „Ink Hunter“. Tad jei norite pašalinti padarytas nekokybiškai ar išblukusias tatuiruotes – kreipkitės ir purvo kaip nebuvę.

 

Susipažinkite su moldavų meistru „Bang Bang Tattoo“

Nuo sausio 20 d. iki vasario 3 d. Klaipėdos senamiestyje (Didžioji Vandens g. 20) jau dešimtmetį veikiančioje tatuiruočių studijoje svečiuosis tatuiruočių meistras – Stas Buliga iš Moldavijos, kuriantis spalvoto realizmo stilistika. Rašykitės į eilę. Bus patenkinti visi jūsų rašaliniai norai.

 

Nes rašalo niekada nebus per daug – „Tattoo Virus“

Dar vienas karštas taškas tatuiruočių fanams yra įsikūręs Klaipėdos centre, Taikos pr. 19. Be tatuiruočių „Tattoo Virus“ studijoje atliekamas auskarų vėrimas į visas įmanomas kūno vietas bei „microdermal piercing“.

Užsiimi panašia veikla, kaip straipsnyje paminėtos vietos? Manai, kad skaitytojams būtų naudinga, jei mes parašytumėme apie tave? Parašyk mums į info@mzirafos.lt  ;)