Smiltynės įdomybės. Skaitytojo atsiųstas papildymas

Kursiu Nerijos nacionalinis parkas Smiltyne

Po pirmuoju straipsniu apie įdomybes Smiltynėje žmogus parašė gerą komentarą apie šios vietos atrakcijas. Tiesa, komentare taip pat buvo priekaištų šiam blogui dėl to, kad neišsamiai aprašyta Smiltynė. Dėkojame šiam „Mėmelio žirafų“ skaitytojui/-ai ir tikimės, kad jis/ji supras, jog šis blogas yra vedamas entuziazmo ir straipsnių autorius už tai negauna nė cento. Be to, visada prašome pasidalinti savo patirtimi ir taip prisidėti prie kokybiškos informacijos apie pajūrį kūrimą.

Štai, kas rašoma komentare: „Gaila, kad teksto autorė/ius nepasistengia labiau pasidomėti lankomomis vietomis, antra vasara kaip Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijai priklausančiose vilose vyko renginiai, muzikinės stovyklos, buvo eksponuojamos įvairios parodos.

Vienoje iš vilų veikia Nacionalinio parko lankytojų centras (vasaros metu) [apie tai tikrai buvo parašyta – red.] ir Smiltynės girininkija. Anksčiau šiose vilose buvo gamtos muziejus [irgi buvo paminėta – red.], bet šiuo metu jis nebedirba. Šalia lankytojų centro dauboje, kurioje įkurtas mįslių takas, vasarą vyko ne vienas puikus koncertas. Skulptorių simpoziumas vyko 1977–1991 m., dauguma skulptūrų dabar puošia Klaipėdos skulptūrų parką, Danės krantinę, keletas likęs ir Smiltynėje [irgi paminėta ir net nufotografuota įdomiausia skulptūra ;) – red.].

Gaila tokio atmestino aprašymo…“

Tikrai nuoširdžiai dėkui už komentarą. Dar kartą pasikartosiu – jei turite kokios papildomos informacijos apie bet kurį aprašytą barą, kavinę ar įdomią vietą, būtinai rašykite komentaruose ir taip prisidėkite prie įdomaus turinio apie Klaipėdą ir visą pajūrį kūrimo.

Remigijus (autorius/redaktorius)