Senojo turgaus naktis – daugiau tokių renginių!

Senojo turgaus naktis 1

Vakar aplankėme Senojo turgaus naktį – renginį po atviru dangumi, tiksliau, po turgaus stogais – ir likome labai maloniai nustebę. Tik kyla klausimas, kodėl tokie šaunūs dalykai vyksta tik vieną kartą per metus?

Labai daug nesiplėsiu ir pradėsiu nuo to, kad šio renginio idėja tikrai labai cool.

Gyvi įvairių alternatyvios muzikos pakraipų atstovų koncertai, teatrų pasirodymai ir kitokie dalykai vyko dvejose erdvėse – pagrindinėje Senojo turgaus halėje ir stogu dengtuose lauko paviljonuose. Toks vietos pasirinkimas labai patiko – buvo ir išskirtinumas, ir open air jausmas, bet tuo pačiu buvo stogas virš galvos.

Senojo turgaus naktis 2

Labai maloniai nustebino publika. Visi šypsosi, geranoriški, jokio chuliganizmo. Grubiai primečiau, kad per visas renginio erdves susirinko iki tūkstančio žiūrovų, gal šiek tiek mažiau. Niekas nedraudė viešai gurkšnoti alutį, pirktą iš šalia esančios parduotuvėlės. Ji, tikriausiai, pasidarė viso mėnesio apyvartą :)

Kitas malonus dalykas – organizatoriai visus vaišino užkandėlėmis ir gėrimais. Ne tik vaišino, bet ir labai skatino vaišintis. Ech, jau ilgą laiką nebuvau valgęs tikro žemaitiško kastinio :)

Žodžiu, labai teigiamas renginys su geromis emocijomis. Labai džiugu, kad tokie dalykai vyksta ne tik kur nors Kopenhagoje ar Lisabonoje, bet ir Lietuvos pajūryje. Todėl dėkoju organizatoriams Klaipėdos jaunimo teatrui už gerai praleistą laiką.

Tiesa, nelabai supratau, kodėl buvo pasirinktas ketvirtadienio, o ne savaitgalio vakaras. Bet gal dėl to nepriėjo visokių durnių. Nors žmonių ir taip netrūko – susirinko keli šimtai, o gal net ir tūkstantis.

Daugiau nuotraukų iš Senojo turgaus nakties – „Mėmelio žirafų“ FB puslapyje (spausti čia…). Fotografuota su muiline, tad sorry už kokybę.