Restoranas “Biskvitas” – toliau nuo centro, bet užsukti verta

Restoranas “Biskvitas” yra Klaipėdos centro pašonėje. Jis įsikūręs šalia geležinkelių stoties esančiame prekybos centre “Liepa”. Vieta ne ypatingai skirta turistams ar smagiam laisvalaikio leidimui, tačiau čia tikrai verta užsukti dėl nebrangaus, bet kokybiško maisto ir jaukios aplinkos.

Idėja
Europietiškos ir lietuviškos virtuvės restoranas “Biskvitas” nėra labai patogioje vietoje, bet šitą minusiuką kompesuoja labai patrauklus ir malonus kainos, kokybės ir bendros atmosferos santykis. Jei esi už vairo ir nori ramiai pasisedėti su draugais neišleisdamas daug pinigų, ši vieta – pats tas.

Vieta
Restoranas “Biskvitas” yra netoli stoties, Priestočio gatvėje esančiame prekybos centre “Liepa”. Pati vieta nėra niekuom ypatinga – tiesiog standartinis prekybos centro pastatas.

Tačiau pats restorano interjeras nuteikia labai jaukiai – tvarkingai sustatyti ir papuošti stalai, įvairios interjero detalės, staliukas su laikraščiais.

restoranas biskvitas 5

restoranas biskvitas 4

Gėrimai
Tiesą pasakius, į “Biskvitą” užsukame tik dienos pietų, tad apie gėrimų pasirinkimą daug pasakyti negaliu. Aišku, čia galima užsisakyti vyno, stipresnių gėrimų. Deja, neaišku, koks alus čia pilstomas.

Maistas
Ir pagrindinio meniu, ir dienos patiekalų meniu kainos yra nedidelės. Maisto kokybė restorane “Biskvitas” tikrai aukštesnė už vidutinės maitinimo įstaigos Klaipėdoje. Be abejo, mes čia nekalbame apie gurmanams skirtus super patiekalus :) Čia siūlomos labai skanios kreminės sriubos (jas tikrai rekomenduoju), salotos, įvairūs mėsos, žuvies ir vegetariški patiekalai. Kainos kartais juokingai mažos. Pavyzdžiui, dienos pietų metu užsisakiau kreminę pievagrybių sriubą už 5 litus (porcijos dydis labai maloniai nustebino) ir salotas su kepta vištiena už 12 litų.

Labai maloni smulkmena – gražiose taurėse nemokamai pateikiamas stalo vanduo.

restoranas biskvitas 2

Aptarnavimas
Gerai, kad “Biskvite” nuolat sukasi kelios padavėjos/-jai, tad užsakymai priimami greitai, o pačių patiekalų ilgai irgi nereikia laukti.

Trumpai
Aplinka: labai jauku. Geriau už vidutinį restoraną/kavinę Klaipėdoje
Aptarnavimas: geras.
Publika: pagrinde rami.
Muzika: rami ir negarsiai leidžiama estradinė muzika be vokalo.
Alus: neaišku, nes pagrinde lankomės čia valgyti dienos pietų.
Maistas: kokybiškas. Nemažas pasirinkimas.

“Mėmelio žirafos” sako: 5 su minusu iš 5. Jei restoranas “Biskvitas” būtų kurs nors senamiestyje ar centre esančiame sename name, būtų penki su pliusu.

Adresas: Restoranas “Biskvitas” Priestočio 30, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/restoranasbiskvitas/

 

Daugiau restoranų apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)