Restoranas “Vanilla Sky” – toliau nuo centro, bet verta užsukti

Restoranas „Vanilla Sky“ (ankstesnis pavadinimas – “Vanilinis dangus”) yra toliau nuo Klaipėdos centro, bet tai nereiškia, kad čia nereikia lankytis :) Atradome šią vietą visiškai netikėtai ir likome sužavėti kainos ir kokybės santykiu.

vanilinis dangus klaipeda 3

Idėja
“Vanilla Sky” yra tvarkingai ir šviesiai įrengtas europietiškos virtuvės restoranas. Gal interjeras su dirbtinėmis senovinėmis kolonomis ir žydrai nudažytu skliautu su kandeliabru gali kai kam atrodyti šiek tiek kičinis, bet maistą jie daro tikrai skanų ir, svarbiausiai, tas maistas nėra brangus.

vanilinis dangus klaipeda 4

Vieta
Restoranas “Vanilla Sky” yra šiauriniame Klaipėdos pakraštyje, vadinamame Dragūnų rajone, netoli didžiųjų miesto ligoninių. Pėsčiomis iš miesto centro čia nelabai pateksi, bet su mašina viskas užtruks trys minutes.

vanilinis dangus klaipeda 5

Pagrindinė restorano patalpa (jie dar turi sales pokyliams) yra šviesi, nes trijose sienose yra langai, o pats interjeras kuria lengvumo įspūdį. Žodžiu, viduje yra sukurta ganėtinai jauki ir rami atmosfera.

Gėrimai
Čia pilstomas vietinės didžiosios alaus daryklos gaminamas arba platinamas alus. Be abejo, yra ir vyno ar stipriųjų gėrimų. Alaus bokalas bent 2015-ųjų pavasarį kainavo apie 2,5 euro. Ir tai tikrai nedaug dėl tokios vietos.

vanilinis dangus klaipeda 2

Maistas
Restorano “Vanilla Sky” virėjai tikrai stengiasi. Net dienos pietums čia siūlomi įdomūs patiekalai (pavyzdžiui, jautiena ir daržovėmis įdaryta rytietiška pitos duona). Taip pat čia siūlomi labai neblogi burgeriai, midijos ir kiti daugmaž europietišos/fusion virtuvės patiekalai. Aišku, supergurmanai rastų prie ko prikibti, bet come on – kai dviese skaniai pavalgai už 10 eurų, viskas yra aukštumoje.

vanilinis dangus klaipeda 6

Prie bendros teigiamos atmosferos labai prisideda tokios malonios smulkmenos, kaip nemokamas vanduo su citrina ir mėtomis ar taip pat nemokamai pateikiama duona su žolelių sviestu bei saldainiai, duodami su sąskaita. Žodžiu, faina.

vanilinis dangus klaipeda 1

Aptarnavimas
Kaip ir pridera tokiai solidesnei vietai, aptarnaujantis personalas yra tylus, paslaugus ir dirba greitai. Šioje srityje viskas idealu.

vanilinis dangus klaipeda 7

Įdomūs darbo pietūs.

Trumpai
Aplinka: labai tvarkinga, šviesi, gal šiek tiek kičinė.
Aptarnavimas: labai geras.
Publika: pagrinde vidutinio amžiaus žmonės, atvažiuojantys čia automobiliais.
Muzika: rami (labai gerai) arba per tv leidžiamas muzikinis kanalas (ne taip gerai)
Alus: vietinės didžiosios daryklos birzgalas ir tos pačios daryklos platinami “Grinbergen” bei “Kronenburg Blanche”.
Maistas: kokybiška europietiška/fusion virtuvė už labai prieinamą kainą.

“Mėmelio žirafos” sako: 5 iš 5. Gal tai ir nėra mega restoranas gurmanams, bet kainos ir kokybės santykis čia yra toks, kad tikrai verta užsukti. Kuo daugiau tokių vietų Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, tuo geriau.

Adresas: Liepojos 7a, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/pages/Vanilinis-Dangus/247054442152475

Ar teko čia lankytis? Pasidalink įspūdžiais žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Daugiau restoranų, kavinių pajūryje apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)