Restoranas – picerija „Rozmarinas“ Klaipėdoje – geros picos gerame mieste

Restoranas – picerija „Rozmarinas“ yra įsikūręs ypatingoje vietoje. Visada smagu pasivaikščioti kairėje Danės žiočių pusėje, prie pilies ar kruizinių laivų terminalo. Dar smagiau ten esančiame „Rozmarine“ suvalgyti gerą picą, ypač, kai galima atsisėsti prie palangių ir kitiems lankytojams, žiūrint pro langą į uostą, atsukti nugarą :)

Trumpai

Geros picos jaukioje ir ramioje aplinkoje, jei šalia nesėdi vietinių stiliagų :)

Aplinka. Geroje vietoje esantis tvarkingai minimalistiškai įrengtas restoranas.
Publika. Negausi ir pagrinde rami – porelės, šeimos, bet reguliariai pasitaiko ir save kietais bei madingais laikančių kaimiečių.
Muzika. Ilgą laiką sukdavosi „Sade“ albumas ir tai buvo labai gerai:) Dažniausiai tyliai leidžiama rami muzika.
Alus. „Vilkmergė“. Ne pats baisiausias variantas Klaipėdoje:)
Maistas. Geresnės už vidutines picos ir kitoks itališkas (ir ne tik) maistas.

„Mėmelio Žirafos“ sako: 5 su minusu iš 5. Iki idealumo kartais trūksta solidesnio aptarnavimo. Dar kartais maišo garsiai bekalbančios kompanijos.

skanu restoranu apzvalgos

Išsamiau / kontaktai

Restoranas – picerija „Rozmarinas“ yra tame pačiame pastate įsikūrusio viešbučio „Old Mill Hotel“ restoranas, besispecializuojantis itališkoje virtuvėje. Jei senamiestyje esančio „Frydricho“ pasažo picerijos ir kavinės tau per daug triukšmingos, tai tokio pačio lygio ar net geresnes picas, bet žymiai ramesnėje aplinkoje gausi „Rozmarine“. Vienintelis šios vietos minusas – čia kartais susitikti mėgsta visokie labai kieti vietiniai stilingi vaikinukai, kurie nusiperka arbatos ir su ja sėdi garsiai kalbėdami :)

Vieta
Pačioje senojo uosto širdyje, šalia piliavietės prieš karą stovėjo taip vadinamas ryžių malūnas – daugiaaukštis vokiško stiliaus sandėlis. Po karo iš jo liko tik pirmasis mūrinis aukštas, tačiau neseniai šis pastatas buvo atstatytas išlaikant prieškarinį stilių. Jame įsikūrė viešbutis, o priestate – „Rozmarinas“. Žodžiu, šio restorano vieta mieste yra labai gera. Įrengimas taip pat geras – šviesus (dideli langai), erdvus, minimalistinis.

Aptarnavimas
Aptarnavimas čia svyruoja nuo labai gero iki gero. Kartais pasitaiko naujų padavėjų, kurie nelabai dar susigaudo situacijoje, bet tikrai stengiasi. Tiesa, kartais, pavalgius, tenka ilgokai palaukti kol bus atnešta sąskaita. Bet kuriuo atveju, čia aptarnauja geriau, nei vidutinėje Klaipėdos maitinimo įstaigoje.

rozmarinas 4

Maistas
Picos. Į „Rozmariną“ verta ateiti ar atvažiuoti dėl picų. Tikriausiai nepadauginsime pasakę, kad „Rozmarine“ yra vienas geriausių picų kokybės ir kainos santykis Klaipėdoje. Jų pasirinkimas nėra labai didelis, bet visos jos tikrai aukštesnio, nei vidutinis, lygio. Ir kas labai malonu, kainos nesikandžioja :) Už gerą picą, kurią galima pasidalinti dviems, sumokėsi 6-7 EUR [2016 m.].

Be abejo, „Rozmarinas“ dar gamina specialius dienos patiekalus, itališkus makaronus ir naminius itališkus virtinukus bei sriubas.

Mėsos mėgėjai čia ras ir kokybiškų kepsnių, ir šiais laikais tokių populiarių burgerių.

Beje, „Rozmarine“ siūlo ir midijas!

Gėrimai
Kaip ir priklauso itališkam restoranui, „Rozmarinas“ pirmenybę teikia ne alui, o vynui. Jo čia yra nemažas pasirinkimas, bet kainos jau į didesnę pusę. Iš alaus galima įsigyti butelinio „Vilkmergė“. Pastarasis bent nekelia šleikštulio :)

Adresas: Žvejų 22, Klaipėda
Internete: www.facebook.com/Rozmarinas

Daugiau restoranų, kavinių pajūryje apžvalgų rasite čia…

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)