Restoranas „Pepper Grey“ Klaipėdoje

Restoranas „Pepper Grey“ “Žirafas” nustebino. Mus sunku nustebinti su kavinėmis ar restoranais Klaipėdoje, bet šiai, giliai uostamiesčio mikrorajonuose esančiai vietai, tai pavyko. Kas gi mums taip patiko?

Trumpai apie „Pepper Gey“

Aplinka: moderniai įrengta, erdvi, jauki.
Aptarnavimas: labai geras.
Publika: įvairi, pagrinde rami ir tvarkinga.
Muzika: kažkas tylaus ir neįkyraus.
Alus: “Švyturys” ir su juo susijusi produkcija.
Maistas: labai kokybiški ant žarijų kepti patiekalai.

“Miesto žirafos” sako: 5 iš 5. Labai geras kokybės, aptarnavimo, vietos įrengimo ir kainos santykis. Tik prie skanių “grillintų” mėsos ar žuvies patiekalų norėtųsi įdomesnio alaus.

Išsamiai/Kontaktai

Nuotrauka paimta iš „Facebook“

„Pepper Grey“ yra vieta, dėl kurios galima ir reikia važiuoti į Klaipėdos tarybinius mikrorajonus. Net jei gyveni ar esi apsistojęs Klaipėdos centre. Visi ragauti mėsos ir žuvies patiekalai buvo labai kokybiški (sultingi, neperkepti), su skaniu garnyru ir gražiai patiekti.

Ragavome ir keptą avieną, ir kiaulieną, ir žuvį. Nė prie vieno patiekalo negalima nieko prikišti. Na, nebent tai, kad porcijos didelės :D

Taip pat mums patiko nemokamai pasiūlyta užkandėlė su humusu, dar kažkokiu padažiuku ir armėnišku lavašu. Bet nepatiko stalo vanduo už 2 eurus.

Ai, dar apie kainas. Jos nėra ypatingai didelės, turint omenyje, koks kokybiškas maistas. Pagrindinių keptų patiekalų kaina su garnyru svyruoja nuo 8 iki 12 eurų (2017 m. vidurys).

Ir pabaigai dar vienas šios vietos pliusas – yra atskiras meniu skyrius veganams. Labai norėjome paragauti falafelių, bet jau nebetilpo :(

Adresas: Vingio g. 21, Klaipėda

Internete:
FB: https://www.facebook.com/peppergrey.klaipeda/
http://www.armen.lt/