Restoranas „Kurėnas“

Lietuviško maisto restoranas „Kurėnas“ Klaipėdoje priverčia susimąstyti – kam eiti valgyti į tinklinį restoraną, jei už tuos pačius pinigus gali ir jaukesnėje aplinkoje pasėdėti, ir pavalgyti kokybiškesnio maisto už padorią kainą? Tad ar tikrai čia verta apsilankyti?

Trumpai
Aplinka. Erdvu, visai įdomiai įrengta.
Aptarnavimas. Dažnai stringa.
Publika. Rami.
Muzika. Rami, tyliai leidžiama muzika.
Alus. Nieko gero.
Maistas. Kokybiški, nebrangūs lietuviški patiekalai.

Vertinimas iš penkių balų: 4/5. Visai gera vieta įsimesti į save lietuviškų „mėsa/bulvės“ kalorijų, bet aptarnavimas tikrai turi būti geresnis.

Kurenas 1

Vieta
Restoranas „Kurėnas“ yra ganėtinai toli nuo Klaipėdos senamiesčio. Vitės rajono pakraštys, prieškarinis mūrinis namas.

Vieta ganėtinai nuošali (ypač miesto svečiams), bet viską atperką geras interjeras. Tikrai viena įdomiausių Lietuviško maisto vietų pajūryje.

Pats restoranas išsidėstęs per du aukštus. Pusrūsis labiau primena alaus barą su pertvaromis atskirtais stalais, o viršuje tvarkingai išdėstyti stalai greitam pavalgymui ar rimtesniam pasisėdėjimui senelio gimtadienio proga :)

Kurenas 2

Gėrimai
Minuso restoranas „Kurėnas“ nusipelno už prastą gėrimų meniu. Akivaizdu, kad jie orientuojasi į sočiai pavalgyti ir ramiai pasėdėti norinčius klientus, bet tai nereiškia, kad juos reikia girdyti vien tik standartiniu ir neįdomiu vietinės didžiosios gamyklos alumi.

Kurenas 5

Maistas
Didžiausias šios vietos koziris – maisto kokybės ir kainos santykis. Drąsiai galime teigti, kad „Kurėno“ patiekalai lenkia daugelio panašių brangesnių vietų pasiūlymus. Gal net drįstume teigti, jog čia yra vienas geriausių mažiau ar daugiau tradicinio lietuviško maisto restoranų ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje vakarų Lietuvoje.

Kurenas 6

Aptarnavimas
Lankomės čia kelerius metus ir matome, kaip dažnai keičiasi padavėjos. Tai tikrai ne į naudą.

Net neaišku, kas yra didesnis minusas šiame restorane „Kurėnas“ – prastas alaus pasirinkimas ar lėtas ir ganėtinai šaltas aptarnavimas. Jei „Kurėno“ vadybai pavyktų paskatinti padavėjas greičiau suktis ar nesikalbėti garsiai tarpusavyje, tai šita įstaiga tikrai galėtų pretenduoti į pačio tikriausio restorano klasikine prasme vardą.

Bet tai padaryti sunku, jei kas kelis mėnesius pradeda dirbti nauja padavėja.

Kurenas 3

Adresas: J.Janonio 19, LT-92239, Klaipėda

Internete: https://lt-lt.facebook.com/pages/Kavinė-baras-Kurėnas/202943946383104

Ps. primename, kad restoranų, kavinių, barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)