Restobaras „Coco“ Klaipėdoje

Restobaras „Coco“ Klaipėdoje iš karto patraukė „Mėmelio Žirafų“ dėmesį. Gi įdomu apsilankyti naujoje moderniai įrengtoje vietoje. Bet ar verta čia eiti?

Trumpai
Aplinka: stilingai įrengtos patalpos, labai gera vieta mieste.
Aptarnavimas: labai geras.
Publika: įvairi, labiau pasiturinti.
Muzika: rami, negarsi.
Alus: nedidelis pasirinkimas.
Maistas: įvairus. Nuo picos iki tailandietiškų patiekalų.

Mėmelio žirafos sako: 4 iš 5. Gera aplinka, geras aptarnavimas, geras maistas. Mažas alaus pasirinkimas, per daug tam tikrų gėrimų reklamos.

Restobarai ir gastropubai – nauja Klaipėdos mada. Maždaug, įsirengiu geriau patalpas, gaminu geresnį maistą ir todėl galiu labai madingai vadinti savo įstaigą restobaru arba gastropubu. Deja, beveik visuose pajūrio restobaruose trūksta vieno esminio dalyko – šilto, kokybiško ir asmeniško aptarnavimo. Šiuo klausimu „Coco“ ganėtinai maloniai nustebino. Taip pat jie bando nustebinti patiekalų įvairove ir kokybe bei… mažu alaus pasirinkimu.

coco klaipeda isore

Vieta
Restobaras „Coco“ įsikūrė viename iš tų gražių pastatų palei Danės krantinę. Patalpos įrengtos skoningai, nepergrūstai. Plius muzika neerzina. Tad čia galima visai normaliai pasėdėti.

Tiesa, už akies kliūna reklaminis vieno gėrimo šaldytuvas bei visur kišamas kito gėrimo pavadinimas. Padavėjos su firminiais degtinės marškinėliai tikrai neprideda taškų prie vietos atmosferos.

Maistas
Ar gali viena vieta gaminti daug skirtingų kokybiškų patiekalų? Restoabaras „Coco“ Klaipėdoje bando įtikinti, kad gali. Čia rasi ir picų, ir tailandietiškų troškinių, ir mėsos kukulių, ir hamburgerių. Kaip vienas žmogus juokavo, keista, kad čia dar neduoda sušių ir cepelinų :)

Bet kurio ragauto patiekalo kokybė yra aukštesnė už vidutinį Klaipėdos lygį. Bet ar labai aukštas tas vidutinis pajūrio lygis? :)

Mus sužavėjo „Coco“ keptas sūris. Hamburgeris irgi patiko – bandelė gera, mėsa skaniai kepta, gražiai viskas patiekta. Tiesa, pats burgeris mažokas, bet su juo nemokamai pateikiamos bulvytės fri. Pastarosios nebuvo aukščiausios kokybės. Mėsos kukuliukai buvo maži ir jų nebuvo daug. Tad mėgautis skoniu trukdė mintis, kad už patiekalą buvo permokėta.

Coco klaipeda vidus

Aptarnavimas
Mums patiko. Aptarnaujanti mergina sukosi greitai ir buvo labai mandagi. Aišku, tikriems Londono, Berlyno ar net Vilniaus restobarams būdingo asmeniško kokybiško aptarnavimo čia tikėtis nereikia. Bet čia ne konkrečiai „Coco“, o viso pajūrio problema.

Gėrimai
Vadini save restobaru ir pilstai „Kalnapilio“ produkciją? Come on :) Be šios baisumos čia dar pilsto „Vilkmergę“, „Heineken“ ir dar kažką.

Dar čia galima užsisakyti koktelių. Ir tai yra gerai. Aišku, įdomesnio alaus vis tiek trūksta.

Stipriųjų gėrimų skyrius, be abejo, prasideda nuo vieno pavadinimo (to pačio, kuris užrašytas ant padavėjų marškinėlių). Kvepia parsidavimu :)

Adresas: Žvejų g. 10, Klaipėda

Internete: https://www.facebook.com/Coco-restobar-Klaip%C4%97da-606972846110450/

Daugiau barų pajūryje apžvalgų rasi čia…

Ps. jeigu kas pamiršo ar nežinojo, restoranų / kavinių / barų apžvalgas rašome ne už pinigus. Patys kiekvienoje vietoje apsilankome bent porą kartų ir stengiamės viską aprašyti objektyviai :)