Teatrinis žaidimas „ZOOM ZOOM in My Room“

Ar gali žmogus žiūrėti į akis ir lyg niekur nieko meluoti? Pablo Picasso sakė, kad menas yra tiesą atskleidžiantis melas. Sakė tiesą ar melavo?
Junkitės į aktorių Liudo Vyšniausko ir Artūro Lepiochino inicijuotą ir vedamą žaidimą „Zoom Zoom in My Room“. Jame jokio pašalinio triukšmo – tik koncentruota gryna tiesa ir toks pat grynas melas. Susitikite dar tikrai niekam neatsibodusioje Zoom aplinkoje.
Žiūrėkite žaidime dalyvaujantiems melo ir tiesos profesionalams Klaipėdos dramos teatro aktoriams į akis, klausykite jų kalbančių iš savo namų, savo žodžiais – sakančių tiesą ar meluojančių.
Registruokitės – nei repeticijų, nei pakartojimų, nei įrašų pažiūrėjimui nebus. Tik čia ir dabar, kartą per savaitę. Savaitė po savaitės. Kiekvieną kartą su vis kita žaidime dalyvaujančių aktorių trijule – „Zoom Zoom in My Room“.
Registracija ( iki vasario 24 d. 16.30 val.): http://bit.ly/3cpo5gu
Vietų kiekis ribotas, būtina registracija. Renginys nemokamas.
Dalyvavimas žaidime galimas tik užsiregistravus anketoje. Prieš renginį nurodytu el. paštu išsiųsime nuorodą, su kuria galėsite patekti į žaidimą.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.